Luis Bedoya, archívne foto Foto: TASR/AP
Zürich 18. februára (TASR) - Vyšetrovatelia etickej komisie Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) žiadajú doživotné tresty pre dvoch juhoamerických funkcionárov, ktorí sa dopustili korupčných praktík pri predaji televíznych práv.

Etická komisia skompletizovala vyšetrovanie kauzy bývalých viceprezidentov zóny CONMEBOL - Luisa Bedoyu z Kolumbie a jeho peruánskeho kolegu Sergia Jadueho. Verdikt nad nimi vynesú sudcovia etickej komisie.

Bedoya sa na konci minulého roka priznal americkým úradom, že mal vo Švajčiarsku tajné bankové konto, na ktoré putovali finančné prostriedky z úplatkov.

dnes 6:30

Hamšík odohral celý zápas, no v 20. minúte si na prvej žrdi ideálne naskočil na center z rohu a hlavou umiestnil loptu do siete. Neapolu tam pomohol k výhernému skóre 4:2 nad Benfica Lisabon. video

včera 21:55

Neapol vedie vďaka Hamšíkovi po polčase nad Benficou 1:0
V šlágri večera viedlo Atletico Madrid nad Bayernom Mníchov rovnako 1:0. Gól strelil v 35. minúte Yannick Carrasco.