Ronaldo mal nervy: Priaznivci Iránu rušili spánok portugalských hráčov

Portugalská televízia TV RTP zachytila Cristiana Ronalda, ako sa v okne pokúša gestami utíšiť podporovateľov súpera.

Southgate nebol nadšený z výkonu Anglicka, Kane: Musíme veriť

Na úvod zdolali Angličania Tunisko, dve víťazstvá v prvých dvoch zápasoch dosiahli po tretí raz v histórii. Podarilo sa im to aj v rokoch 1982 a 2006, tentoraz to však dokázali s imponujúcejším skóre.

Pekerman venoval kolumbijské víťazstvo dištancovanému Sanchezovi

Tridsaťdvaročný Sanchez už bude k dispozícii na štvrtkové záverečné stretnutie so Senegalom. Pokiaľ Kolumbia opäť zvíťazí, postúpi zo skupiny.

Dnes sa môžete tešiť na tieto zápasy MS vo futbale

Dnes budú na futbalových MS proti sebe bojovať tieto tímy.

Poľsko podľahlo Kolumbii, Pekerman: Budeme ešte silnejší

Juhoameričanov nasmeroval k suverénnemu a zaslúženému triumfu v prvom polčase presným zásahom hlavou Yerry Mina.

Sagan po dlhom úniku: Dobrý tréning pred Tour, taká dlhšia časovka

Trojnásobný majster sveta prišiel na majstrovská Slovenska, videl a zvíťazil.

Slovenský reprezentant to oznámil v nedeľu krátko potom, ako získal bronzovú medailu na spoločných majstrovstvách Česka a Slovenska v Plzni.,aktualizované

Bolo to jeho 106. víťazstvo v profesionálnej kariére a piate v prebiehajúcej sezóne.,aktualizované

MS2018: Štatistiky - Päťgólový Kane na čele poradia strelcov

Kane vystriedal na čele rebríčka Ronalda.

MS2018: Portugalsko proti Iránu aj s Moutinhom

V tejto chvíli však nie je isté, či nastúpi v základnej zostave.

Homola triumfoval v Portugalsku v pretekoch seriálu FIA WTCR

Dvadsaťtriročný jazdec štartoval na jeho Peugote z tretej pozície na štarte a na druhé miesto odsunul Francúza Yvana Mullera.

MS2018: Japonsko remizovalo so Senegalom, Japonci dvakrát vyrovnali

Oba tímy tak majú na konte po štyri body a sú na čele tabuľky so zhodným skóre 4:3.,aktualizované

Tenis: Mariová vyhrala turnaj WTA na Mallorce

Pre 30-ročnú hráčku je to prvý triumf vo dvojhre na profiokruhu v kariére.

MS2018: FIFA sa zaoberá správaním Nemcov aj Lichtsteinera

Zástupcovia nemeckej reprezentácie sa za správanie členov delegácie verejne ospravedlnili.

Čilič zdolal Djokoviča vo finále turnaja ATP v Londýne

Čilič hral na tomto turnaji vo finále štvrtýkrát a po roku 2012 ho vyhral po druhý raz.

Poliaci i Kolumbijčania s nožom na krku

Tréner Poľska Adam Nawalka sa po prehre 1:2 so Senegalom vyjadril, že jeho mužstvo nastúpi proti Kolumbii v oveľa lepšom rozpoložení.

F1: Hamilton triumfoval na VC Francúzska a vrátil sa na čelo seriálu

Hamilton si postupne budoval výraznejší náskok pred Verstappenom, ten narástol na viac ako päť sekúnd. ,aktualizované

MS2018: FIFA potrestala dánsky zväz za správanie fanúšikov

Dánski fanúšikovia hádzali na Austrálčanov rôzne predmety a pred stretnutím nerešpektovali hymnu súpera.

Rybáriková prehrala vo finále v Birminghame s Kvitovou

V druhom sete sa Kvitová výrazne zlepšila a potvrdila, že tráva je jej najsilnejší povrch.,aktualizované