Florbalisti 1.FBC Trenčín stále stopercentní, ATU otočil duel v Žiline

V 5. kole triumfovali Trenčania nad Nižnou 8:4. Dvoma gólmi sa prezentoval Karol Pelczarski, ktorý pridal aj jednu asistenciu.

Boxer Day je po operácii v kóme a kritickom stave

Dvadsaťsedemročný pästiar inkasoval v 10. kole sériu tvrdých úderov a nekontrolovane spadol, pričom si udrel hlavu. Priamo v ringu mu poskytli prvú pomoc a previezli v bezvedomí do nemocnice.

NHL: Pittsburgh deklasoval Winnipeg, San Jose zdolalo Calgary

Po dva góly v drese Penguins strelili Jake Guentzel, Sam Lafferty a Zach Aston-Reese, ktorý pridal aj asistenciu.,aktualizované

AHL: Fehérváry a Cehlárik s prvými gólmi, Húska v bránke Hartfordu

Dvadsaťročný obranca Fehérváry si gólový účet v súťaži otvoril v 32. minúte, keď v oslabení zvýšil vedenie Hershey Bears na 4:1.

Hapal vyzdvihol kvalitu Paraguaja. Mrzela ho nižšia návšteva i terén

Tréner futbalistov SR nechcel konkrétne kritizovať jednotlivcov, na priamu otázku však súhlasil s pozitívnym hodnotením krídelníka Lukáša Haraslína a pochválil aj Róberta Boženíka.

EURO 2020: Gündogan a Can odlajkli salutujúcich Turkov na instagrame

Tí po piatkovom domácom víťazstve v kvalifikácii EURO 2020 nad Albánskom (1:0) vojenským pozdravom podporili inváziu na sever Sýrie.

HVIEZDA ZÁPASU: Petr Čech má za sebou vydarený hokejový debut

Bývalý brankár Chelsea a Arsenalu nastúpil s číslom 39 odkazujúc na Dominika Hašeka. Jeho podobizeň mal zobrazenú aj na helme, na ktorej svietil jeho portrét medzi znakmi Čechových niekdajších klubov.

Ohlasy paraguajských médií na remízu so SR: Zaslúžili sme si viac

Paraguajským futbalistom i médiám sa remíza na Slovensku málila.

Slovensko remizovalo s Paraguajom v prvom zápase reprezentácie na NFŠ

Pred zápasom sa dostalo oficiálnej rozlúčky s najcennejším dresom triu Martin Škrtel, Tomáš Hubočan a Adam Nemec, ktoré si prevzalo z rúk prezidenta SFZ Jána Kováčika pamätné plakety.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Slovan zastavil sériu Detvy, Liptáci s debaklom

Druhý je Slovan Bratislava, ktorý zvíťazil v Detve 4:2. ,aktualizované

Poliaci postúpili na Euro 2020

Doplnili tak trojicu postupujúcich Belgicko, Rusko a Taliansko.,aktualizované

Skalický, Hovorka a Gerhát prispeli gólom a asistenciou

V súboji dvoch slovenských brankárov bol úspešnejší Jaroslav Janus, ktorého Litvínov zdolal Zlín v bránke s Marekom Čiliakom.

Slováci idú proti Paraguaju v základe so Škrtelom, Nemcom i Greifom

Tretí lúčiaci sa Tomáš Hubočan začal duel na lavičke náhradníkov.

Rusi postúpili na Euro 2020

Rusi o triumfe na Cypre rozhodli už v prvom polčase, keď strelili dva góly. ,aktualizované

Z adoptovaného dievčatka hviezda: Bilesová dominovala v Stuttgarte

V januári minulého roku sa priznala ku sexuálnemu obťažovaniu zo strany športového lekára tímu USA Larryho Nassara.

Bilesová získala 24. medailu a prekonala rekord

O jeden kov prekonala Bielorusa Vitaliho Ščerbina.,aktualizované

Keňanka Kosgeiová prekonala svetový rekord v maratóne

Na druhom mieste skončila Etiópčanka Ababel Yeshanehová (2:20:51 h) a tretia bola jej krajanka Gelete Burkaová (2:20:55 h).,aktualizované

Homola získal v Monze 27 bodov, celkovo skončil na 8. mieste

Homola obsadil v prvých pretekoch 5. priečku, v druhých sa mu príliš nedarilo a klasifikovali ho až na 14. pozícii.