EURO 2020: Rakúsko v Izraeli bez zraneného Alabu

Alaba sa už v uplynulých týždňoch sťažoval na intenzívne bolesti v oblasti šľachy, vo štvrtkovom dueli vo Viedni proti Poľsku (0:1) však nastúpil a odohral za domácich celý zápas.

EURO 2020: Pekarík sa po zranení cítil dobre: Tri body a nula sú bonus

Slovenský obranca mal súpera dobre preštudovaného, Maďari ničím neprekvapili. Bojovali, ale futbalová kvalita bola jednoznačne na strane domácich, ktorí ju vyjadrili dvoma gólmi.

35 medailí: Historický úspech Slovákov na Svetových letných hrách

V SAE sa vo štvrtok skončilo vrcholné športové podujatie pre športovcov s mentálnym postihnutím. Užilo si ho 7500 športovcov, ktorých viedlo 3000 trénerov.

EURO 2020: Napriek prehre so SR tréner Maďarov chválil prístup hráčov

Kapitán maďarského mužstva Ádám Szalai bol k hre svojich spoluhráčov kritickejší, podľa jeho slov bola najmä obrana Maďarov sklamaním, o čom svedčí najmä prvý gól.

EURO 2020: Eden Hazard skolil Rusov dvoma gólmi

Krátko pred prestávkou strelil z penalty Hazard svoj prvý gól a výhru poistil v 88. minúte. Rusi tiež prišli v úplnom závere o vylúčeného Alexandra Golovina.

NHL: Sekera s asistenciou pri výhre Edmontonu

Bruins vedení kapitánom Zdenom Chárom takisto nezaváhali a triumfovali na ľade New Jersey jednoznačne.,aktualizované

Khedira už môže po operácii srdca naplno trénovať

Khedira v závere februára podstúpil operáciu srdca na odstránenie arytmie. Vyšetrenia ukázali, že dopadla úspešne. Od 6. marca tak mohol začať individuálne trénovať.

Euro 2020: Štart za tri body, Rusnák: Splnili sme, čo tréner chcel

Teraz sa po víťazstve 2:0 nad Maďarskom dostali do komfortnejšej pozície, pravda, zápolenia v E-skupine sa vo štvrtok iba začali a na kontinentálny šampionát vedie ešte sedem tŕnistých ciest.

NBA: Denver natiahol víťaznú šnúru, uspel aj obhajca Golden State

Atlanta si vyšliapla na Utah a zdolala ho.

EURO 2020: Chorváti zbúrali azerbajdžanskú stenu, Dalič: Som spokojný

Do vedenia sa prekvapujúco dostali hostia, brankár Lovre Kalinič ešte zneškodnil prvú veľkú šancu Ramila Šejdajeva, ale ten istý hráč sa presadil v 19. minúte.

Triumf nad Maďarskom sa nerodil ľahko, tvrdí tréner Hapal

Vyše 14.000 divákov na tribúnach, a ďalší pri televíznych obrazovkách, videlo typický úvodný duel bojov o veľký turnaj.

TIPSPORT LIGA: Michalovčania chcú v Žiline dokončiť misiu

Na domácu rozlúčku Michalovčanov bolo zvedavých viac než 4300 divákov a atmosféra v šiestom zápase by predstavovala vysoký nadštandard aj v najvyššej súťaži.

Stosurová vyradila Keysovú v 2. kole turnaja WTA v Miami

Turnajová trojka Češka Petra Kvitová si v 2. kole poradila s Mariou Sakkariovou z Grécka.

Sabbatini je po 1. kole na Valspar Championship na 29. mieste

Štyridsaťdvaročný rodák z juhoafrického Durbanu, ktorý získal slovenské občianstvo vlani v decembri, zaznamenal trikrát birdie, ale aj dvakrát bogey.

Rybáriková neuspela v 2. kole turnaja WTA v Miami

Magdaléna Rybáriková začala aktívne, v piatom geme zobrala súperke podanie, následne brejk potvrdila a viedla 4:2.

EURO 2020: Slováci zvíťazili nad Maďarskom 2:0

V 42. minúte Rusnákov prudký center z pravej strany našiel pred bránou stojaceho Dudu, ktorý loptu usmernil do siete - 1:0.,aktualizované

EURO 2020: Futbalisti Chorvátska zdolali Azerbajdžan

V céčku si Holanďania ako účastníci finálového turnaja Ligy národov poradili s Bielorusmi 4:0 a Severné Írsko zdolalo Estónsko 2:0. ,aktualizované

Kužmová zdolala Gavrilovovú a postúpila do 2. kola na WTA v Miami

Kužmová sa v 2. kole stretne s 31. nasadenou hráčkou Anastasiou Pavľučenkovovou z Ruska.