Bartoš s Theophilosom vyhral Veľkú pardubickú

Bartoš si tak na najslávnejších českých dostihoch pripísal tretí triumf v kariére.

Turek Colak salutoval počas ceremoniálu, FIG zváži zmenu pravidiel

Generálny tajomník Medzinárodnej gymnastickej federácie Nicolas Buompane si myslí, že je čas na zmenu.

Pätnásťročná Gauffová vyhrala turnaj WTA v Linzi

Gauffová, ktorá tento rok prekvapila už postupom do osemfinále na Wimbledone, sa pritom dostala do hlavnej súťaže ako lucky loser.

Brazília nevyhrala ani vo štvrtom zápase, s Nigériou remizovala

Afričania sa ujali vedenia v 35. minúte, keď sa presadil Joe Aribo, tri minúty po zmene strán vyrovnal na 1:1 Casemiro.

Horanský nepostúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP v Moskve

Ôsmy nasadený hráč prehral v dnešnom finále s domácim Arťomom Dubrivnyjm v dvoch setoch 4:6 a 5:7.

Neymar nedohral duel s Nigériou, pravdepodobne si zranil stehno

Neymar z dôvodu zranenia členka vynechal aj tohtoročné juhoamerické majstrovstvá Copa America.

Čepelová postúpila do finále kvalifikácie na turnaji WTA v Moskve

V boji o postup do hlavnej súťaže ju v zajtra čaká Bulharka Isabella Šinikovová.

Američania na MS v Ragby bez bodu

Duel Namíbie s Kanadou v B-skupine zrušili pre zlé počasie. Japonsko totiž zasiahol tajfún Hagibis, ktorý považujú za jeden z najhorších za uplynulých 60 rokov. ,aktualizované

Petersonová zdolala vo finále turnaja WTA v Tian-ťine Watsonovú

V nedeľňajšom finále si poradila s Britkou Heather Watsonovou dvakrát 6:4.

Leclerc bol dodatočne penalizovaný, klesol na siedme miesto

Stajňa Ferrari dostala okrem Leclercovho trestu aj pokutu vo výške 25 000 eur.

Slováci postúpili suverénne, dnes sa hralo len o prvé miesto

Domáci výber si ako organizátor kvalifikačnej B-skupiny mohol zvoliť poradie súperov. Bielorusov zdolal 19:4 a keď si jednoznačne poradil aj s Ukrajinou, bol jeho postup na ME spečatený.

Rummenigge chápe Müllerovu frustráciu, ale neočakáva odchdod z Bayernu

Müller pôsobí v Bayerne celú kariéru, po príchode trénera Nika Kovača však postupne vypadol zo základnej zostavy.

Hokejista Vandas sa dohodol s Popradom: Zatúžil som ísť domov

V tejto sezóne nazbieral v desiatich zápasoch deväť bodov za štyri góly a päť asistencií.

Slováci zavŕšili kvalifikáciu výhrou nad Francúzskom

Spoločne so slovenským tímom postúpili aj Francúzi, ktorí v skupine obsadili postupovú 2. priečku.

Tréneri Rosinský aj Urgela skoničili na lavičke Pohornia

Pohronie je po jedenástich kolách FL na predposlednom 11. mieste. Na konte má sedem bodov za víťazstvo a štyri remízy.

NHL: Tatar si pripísal dva body

Boston Bruins na vlastnom ľade zdolali New Jersey Devils 3:0. Brankár Jaroslav Halák iba sedel na striedačke.,aktualizované

Slovenky sú jednou nohou v Budapešti

Tréner považoval Turkyne za mierneho favorita zápasu. Do tejto pozície ho posúvala účasť na predošlom európskom šampionáte.

Talianske mužstvo má podľa trénera charakter

Taliani postúpili na záverečný turnaj siedmykrát za sebou a celkovo desiaty raz.

Bottas je späť, vyhral v Japonsku

Pre fínskeho pretekára bol triumf v Japonsku šiestym v kariére, tretím v prebiehajúcej sezóne a prvým od aprílovej VC Azerbajdžanu. ,aktualizované

Taliani postúpili na EURO 2020

O triumfe Talianska rozhodla premenená penalta Jorginha v 63. minúte po ruke Bouchalakisa, o pätnásť minút neskôr poistil triumf zverencov trénera Roberta Manciniho útočník Federico Bernardeschi.