Poznám ho už veľa rokov, tvrdí Šarapovová o novom trénerovi Connorsovi

Connors je osemnásobným grandslamovým víťazom a patrí k legendám svetového tenisu.

Martinu Hingisovú uviedli do Siene slávy v Newporte

Slávnostnú ceremóniu na trávnatom kurte v Newporte prerušil dážď.,aktualizované

Futbalový veterán Zanetti nepomýšľa na koniec kariéry

Viac ako 100-násobný reprezentant Argentíny spojil takmer celú kariéru s milánskym Interom a v Európe nehral v žiadnom inom klube.

Handzuš je neskutočný bojovník, tvrdí GM Blackhawks Bowman

Handzuš, ktorý sa pred rokom rozohrával v drese banskobystrických 'baranov', priniesol vo štvrtok prestížny Stanley Cup pod Urpín.

Hossa na operáciu chrbta nepôjde, tvrdí GM Chicaga Bowman

Hossa sa s krajanom Michalom Handzušom síce tešil zo zisku Stanleyho pohára, ale priznal, že v posledných finálových dueloch sa necítil príliš užitočný pre mužstvo.

Košice zdolali Zlaté Moravce, Trenčín deklasoval Nitru

Záver zápasu patril domácim, ktorí v poslednej minúte predsa len dali svoj druhý gól.,aktualizované

Víťazom ruského Superpohára je CSKA Moskva

Moskovskí futbalisti dokázali rivala zdolať rozdielom triedy.

Triatlonista T. Kubek vybojoval na MS pre Slovensko striebro

Výborne si počíňal aj Tomáš Jurkovič, ktorý v kategórii elite obsadil 6. miesto.,aktualizované

V 14. etape Tour de France slávil úspech Trentin, Sagan na 105. mieste

Pelotón, v ktorom sa nachádzali aj slovenskí jazdci Peter Velits a Peter Sagan, zatiaľ išiel svojím tempom.,aktualizované

Podľa vedenia Santosu má Robinho prehnane vysoké požiadavky

Podľa miestnych médií požadoval Robinho mesačný plat vo výške 500.000 dolárov.

Podmaníková postúpila do finále MEJ s rekordom SR na 100 m prsia

Do semifinále na MEJ v Poznani sa kvalifikovala aj Barbora Mišendová, ale v disciplíne 50 m voľný spôsob.

Arsenal zvažuje angažovanie brazílskeho reprezentanta Bernarda

O Bernarda, ktorý figuroval v kádri Brazílie pri nedávnom triumfe na Pohári konfederácií FIFA, prejavili interes aj ďalšie kluby - FC Chelsea, Tottenham Hotspur, FC Porto a Šachtar Doneck.

Chicago si na dva roky upísalo Švéda Krugera

Spoluhráč Slovákov Michala Handzuša a Mariána Hossu v tíme úradujúceho víťaza Stanleyho pohára odohral doteraz v NHL 125 stretnutí s bilanciou 13+26.

Slovenské basketbalistky prehrali vo štvrťfinále na ME 20 s Tureckom

V sobotu sa predstavia v zápase o umiestnenie proti basketbalistkám Ruska. ,aktualizované

B. Bystrica porazila Myjavu na jej ihrisku 4:0

Gólovú situáciu videli diváci už v 7. minúte, keď dlhým centrom našiel Považanec vo vnútri 16-tky Slančíka, jeho hlavičku Solnička ešte vyrazil, na druhý pokus už skončila lopta v sieti – 0:1.

Plávanie-plutvové: Junior Bukor strieborný na MEJ v Štetíne

Časom 6:37,38 minúty tiež vytvoril nový slovenský rekord dospelých aj juniorov.

Slovan remizoval s Dunajskou Stredou 1:1 v úvodnom kole CL

O jediný gól na strane Slovana sa v 50. minúte postaral Pavel Fořt.,aktualizované

Slovenskí vodnopólisti deklasovali Švajčiarov 26:7, Francúzom podľahli

V piatok večer zverenci trénera Pavla Sirotného prehrali s Francúzskom tesne 9:10. ,aktualizované