Luxemburský cyklista Fränk Schleck sa už po prvom pozitívnom teste bránil, že nevie, ako sa zakázaná látka dostala do jeho tela.

,aktualizované

Dukla Trenčín sa nemusí sťahovať, mesto zadotuje štadión

Zimný štadión Pavla Demitru podstúpi najnevyhnutnejšie opravy, ktoré zaručia jeho bezpečnú prevádzku na jeden rok.

Brit Cavendish triumfoval v 18. etape TdF, Sagan tretí

Slovenský cyklista Peter Sagan si udržal zelený dres pre najaktívnejšieho pretekára.

Francúz Eddine Gezzar mal pozitívny nález, v Londýne sa nepredstaví

Francúz si už raz odpykal dvojročný trest za zakázané podporné látky.

Pád v piatkovej 18. etape Tour de France zavinil pes

K incidentu došlo po 120 km Blagnac do Brive-la-Gaillarde.

HC LEV Praha získalo útočníka Jiřího Novotného

Jiří Novotný už skúsenosti s KHL má. V sezóne 2009/10 obliekal dres Atlantu Mytišči, v ktorom v 49 zápasoch nazbieral 34 bodov.

Slovenské kluby spoznali možných súperov v 3. predkole Európskej ligy

Futbalisti FK Senica, ak postúpia do 3. predkola Európskej lig, sa stretnú buď s KF Tirana z Albánska, resp. Aalesunds FK z Nórska, Spartaka Trnava, ak postúpi, s s rumunským klubom Steaua Bukurešť.

Žilina v prípade postupu do 3.predkola s Neftči Baku či Zestafoni

Európska futbalová únia (UEFA) v piatok pred žrebom zverejnila nasadenie do skupín, "Šošoni" v majstrovskej vetve figurujú medzi nasadenými mužstvami.

Maďarský talent Gyurcsó: Slovan nás ničím neprekvapil

Celok zo Székesfehérváru pôsobil vo štvrtkovom úvodnom súboji 2. predkola Európskej ligy 2012/2013 celý čas pokojným dojmom.

Trnava v prípade postupu môže dostať FC Liverpool, Slovan Spartu

Európska futbalová únia zverejnila v piatok pred žrebom 3. predkola v Nyone skupiny s nasadenými a nenasadenými tímami.

Cibulková postúpila na turnaji v Carlsbade do štvrťfinále

V 2. kole si ako druhá nasadená poradila s Marinou Erakovicovou z Nového Zélandu po výsledku 6:2, 6:4.

Futbalisti Slovana remízovali s maďarským vicemajstrom Videoton 1:1

Hneď po prestávke minúte dal o sebe vedieť Peltier, jeho hlavičku po rohu musel kryť pozorný Božovič.

Futbalisti Spartaka Trnava zvíťazili nad tímom Sligo Rovers 3:1

Záver prvého polčasu vyznel pre inak solídne hrajúcich hostí katastrofálne, keď inkasovali z kopačky Mikoviča dva zlepené góly.

Futbalisti FK Senica podľahli futbalistom z Nikózie

Hosťujúci zverenci českého kouča Zdenka Psotku, ktorí v 1. predkole vyradili MTK Budapešť, inkasovali v prvom polčase na štadióne GSP v Nikózii dva góly.

Kuciakova Lagia remizovala v Lotyšsku, Anži Machačkala víťazne

V drese Legie odchytal celý zápas slovenský brankár Dušan Kuciak.

Španiel Valverde triumfoval v 17. etape, Wiggins stále na čele

Francúz Thomas Voeckler si udržal bodkované tričko pre lídra súťaže vrchárov a postrážil si všetky útoky svojho najväčšieho konkurenta Švéda Fredrika Kessiakoffa.

V sobotu sa s Mintálom príde rozlúčiť 30-tisíc fanúšikov

Marek Mintál v drese 1. FC odohral v rokoch 2003 až 2011 spolu 208 zápasov a strelil 75 gólov.

Slováci zdolali Bulharov 8:0 v C-divízii ME juniorov v pozemnom hokeji

V druhom štvrtkovom súboji Íri rozdrvili Litvu tiež 8:0.

Na MEJ v stolnom tenise prehral 1. kolo len Marián Májek

Marián Májek prehral s čechom Michalom Benešom, Z piatich slovenských junioriek postúpili Lucia Truksová a Ľubica Barčiaková.

Evansa trápili žalúdočné problémy, titul už neobháji

Evans sa v celkom hodnotení najprestížnejších cyklistických pretekov na svete prepadol z priebežnej štvrtej na siedmu priečku.