Nitra zdolala Poprad 2:1 po sn a vyrovnala sériu na 2:2

Filipovi Belányimu prekazil druhý shutout za sebou 18 sekúnd pred koncom tretej tretiny Sahir Gill.

Švédi zdolali Albánsko 1:0, Srbsko triumfovalo na Cypre

Srbi uspeli na pôde Cypru 1:0. Jediný gól zápasu v Larnake zaznamenal už v 7. minúte Sergej Milinkovič-Savič. Pre Srbov bolo totu strenutie príprava na júnovými ME 2024.

Hokejisti Zvolena zdolali Michalovce

Piaty duel sa hrá už v stredu v Michalovciach.

Koke predĺžil zmluvu s Atleticom Madrid do konca budúcej sezóny

Tridsaťdvaročný stredopoliar absolvoval premiéru v drese Atletica v roku 2009. Odvtedy odohral za "Los Colchoneros" 626 zápasov počas 15 sezón a strelil 47 gólov.

TASR ponúka spravodajstvo od vyslaných redaktorov v Osle

Vyslaní redaktori TASR ponúknu okrem textového spravodajstva aj ďalšie multimediálne produkty.

Jun-ho Sona po viac ako desiatich mesiacoch prepustili z väzenia

Ministerstvo zahraničných vecí v Soule potvrdilo, že Son sa vrátil do Kórejskej republiky, ale neposkytlo ďalšie podrobnosti.

Paralyžiarka Rexová získala veľký glóbus medzi zrakovo znevýhodnenými

Prvenstvo vo SP je veľký úspech a tiež dôkaz toho, že si Alexandra počas celej náročnej a dlhej sezóny udržiavala stabilnú výkonnosť, povedal manažér slovenskej reprezentácie Makovník podľa SPV.

Kane sa vrátil na ihrisko, v pondelok absolvoval individuálny tréning

Kane je mimo hry už vyše týždňa od zápasu u nováčika v Darmstadte. Na víťazstve 5:2 sa síce podieľal gólom, no striedal v 82. minúte.

Alves zložil kauciu vo výške milión eur, proti rozsudku sa odvolal

Alves podľa súdu sexuálne napadol svoju obeť 31. decembra 2022 v skorých ranných hodinách v kúpeľni luxusného barcelonského nočného klubu.

Na prémiách zarobil najviac lyžiar Odermatt, Vlhová je celkovo ôsma

Nad hranicou 400.000 frankov od Medzinárodnej lyžiarskej federácie (FIS) boli spomedzi žien najlepšie tri pretekárky celkového poradia.

Cancelo obvinil Manchester City z nevďačnosti a klamstva

Dvadsaťdeväťročný hráč prišiel do klubu v roku 2019 z Juvnetusu Turín za 60 miliónov libier. S tímom získal dva ligové tituly (2021, 2022) a momentálne je na ročnom hosťovaní v Barcelone.

Holanďania v Nemecku bez zraneného Koopmeinersa

Dvadsaťšesťročný stredopoliar sa zranil v predchádzajúcom stretnutí so Škótskom (4:0) a necestoval do Nemecka.

Beh Devín - Bratislava absolvuje 42-krát za sebou veterán Lenátor

Tohtoročný "Devín" bude mať prominentných ambasádorov, napríklad bývalých vytrvalcov Róberta Štefka a Miroslava Vanka.

Patrícia Tománková natiahla v Šamoríne víťaznú sériu na 30 súbojov

Slovenský športový Talent roka 2024 Tománková potvrdila na jednom z najvýznamnejších džudistických podujatí na Slovensku pozíciu favoritky kategórie do 44 kg.

Slovákov preveria Nóri s Haalandom, Calzona: Vieme o ich kvalite

Po stretnutí s Nórmi čaká Slovákov v júnovom termíne záverečný dvojzápas prípravy so San Marínom (5. 6. Wiener Neustadt/Rak.) a Walesom (9. 6. Trnava).,aktualizované

Ukrajina hrá proti Islandu o štvrté EURO v sérii

Gruzínci bojujú v C-vetve o svoje prvé vrcholové podujatie proti niekdajším majstrom Európy z Grécka (2004).

Zápas domácej KĽDR s Japonskom zrejme vyhrajú kontumačne hostia

Krajiny sa stretli už vo štvrtok v Tokiu, domáci vyhrali 1:0 a v skupine s Iránom a Mjanmarskom sú zatiaľ bez straty bodu.

Hyman a Reinhart strelili prvýkrát 50 gólov v sezóne

Obranca Kaiden Guhle pomohol troma kanadskými bodmi za gól a dve asistencie k víťazstvu Montrealu na ľade Seattlu 5:1.

Slafkovský bodoval v siedmom zápase po sebe, asistoval aj Nemec

Asistenciou sa na víťazstve svojho tímu podieľal aj obranca Šimon Nemec, ktorý prispel k triumfu New Jersey na ľade New Yorku Islanders 4:0. ,aktualizované

Angličania v príprave proti Belgicku aj bez Maguirea

Marcové zápasy slúžia ako príprava na tohtoročné ME v Nemecku, Angličania sú v C-skupine so Slovinskom, Dánskom a Srbskom.

Domáce Kanaďanky zdolali vo finále Švajčiarky 7:5

V súboji o bronz vyhrala Kórejská republika nad Talianskom 6:3.

Tenis: Sinner a Medvedev postúpili do osemfinále turnaja ATP v Miami

Uspel aj tretí nasadený Daniil Medvedev z Ruska, ktorý vyradil Brita Camerona Norrieho 7:5, 6:1.

USA zdolali vo finále Ligy národov CONCACAF Mexiko 2:0

Adams sa presadil strelou z diaľky v 45. minúte a Reyna poistil triumf dorážkou z hranice šestnástky po hodine hry.

Milwaukee zdolalo Oklahomu 118:93, Lakers vyhrali nad Indianou 150:145

Anthony Davis zaznamenal 36 bodov a 16 doskokov, LeBron James pridal 26 bodov a desať asistencií.

Ovečkin prispel dvoma gólmi k triumfu Washingtonu nad Winnipegom 3:0

Ovečkin skóroval v piatom stretnutí za sebou a v sezóne má na konte 26 presných zásahov.,aktualizované

Gauffová postúpila do osemfinále dvojhry na turnaji WTA v Miami

V 3. kole zvíťazila v pozícii nasadenej trojky nad Francúzkou Oceane Dodinovou 6:4, 6:0.

Hokejisti Zvolena prehrali s Michalovcami

Duel sa už v siedmej minúte predčasne skončil pre domáceho Viedenského, ktorý dostal za seknutie trest do konca zápasu.

České Budějovice vyhrali v Třinci a znížili stav série na 2:3

Domácim nepomohol ani gól slovenského útočníka Viliama Čacha na 1:2, prihral mu naň krajan Martin Marinčin.,aktualizované

Slávia Kooperativa EUBA vyhrala nad VKP FTVŠ UK Bratislava 3:0

VKP FTVŠ UK Bratislava - Slávia Kooperativa EUBA 0:3 (-16, -23, -19)

Hokejisti HK Poprad zvíťazili nad HK Nitra 2:0

Duel vynechal popradský brankár Vay, ktorý sa zranil v závere druhého zápasu a nahradil ho Belányi.

Slovenky remizovali v kvalifikácii ME do 17 rokov s Českom a zostúpili

Postup na šampionát si vybojovali mladé Francúzky.

Džudista Fízeľ skončil na Grand Slame v Tbilisi na piatej priečke

V dobrom svetle sa na turnaji prezentoval aj Peter Žilka, v kategórii do 90 kg skončil siedmy.

Pedersen vyhral druhýkrát v kariére flámsku klasiku Gent–Wevelgem

Pedersen si na 253 km dlhej jednorazovke zopakoval prvenstvo z roku 2020.,aktualizované

Peter Šereda a Labošová získali tituly vo dvojhre

Štyridsaťročný Šereda na ceste k titulu vyradil v semifinále svojho večného rivala a obhajcu Ľubomíra Pišteja (4:3), keď odvrátil mečbal.

Iuventa zdolala DAC 27:23 a obhájila triumf v Slovenskom pohári

Iuventa triumfovala v Slovenskom pohári zakaždým od roku 2013, v sezóne 2020/2021 sa nehralo pre pandémiu koronavírusu. ,aktualizované

Martin triumfoval v MotoGP na VC Portugalska, Bagnaia vypadol

Na okruhu v Portimao zvíťazil pred Talianom Eneom Bastianinim, tretí skončil španielsky tínedžer Pedro Acosta. ,aktualizované

TRAGÉDIA NA RELY: Auto vrazilo do ľudí

Na miesto dorazili vrtuľníky, sanitky a ďalšie záchranné zložky.

Pogačar sa stal celkovým víťazom Okolo Katalánska

Slovinec ovládol tradičné podujatie World Tour hneď vo svojom premiérovom štarte na katalánskych cestách. Na konto si pripísal štyri etapové vavríny. ,aktualizované

Kovalík získal titul na challengeri v Zadare

Pre tridsaťjedenročného Bratislavčana je to siedmy titul na challengerovom okruhu. Naposledy triumfoval v roku 2022 v Tullne.