Hulk sa po konflikte so Spallettim vyhráža odchodom zo Zenitu

Spalletti stiahol Hulka z hry v 80. minúte, keď Piter, v drese ktorého odohral celý zápas aj slovenský reprezentant Tomáš Hubočan, viedol 1:0.

Priama konfrontácia hráčov NHL a majiteľov obe strany povzbudila

V hoteli na Manhattane sa snažilo zachrániť zvyšok sezóny 18 hokejistov a šesť vlastníkov klubov.

Martin Štrbák opúšťa švédsky hokejový klub Rögle

Majster sveta z Göteborgu a držiteľ celkovo troch medailí zo svetových šampionátov hral v Rögle od začiatku sezóny, v 23 vystúpeniach si pripísal jednu gólovú prihrávku a 24 trestných minút.

Hrá sa o 5 miesteniek, Neapol a Plzeň istý postup, Liverpool čaká boj

O jednu z miesteniek sa budú usilovať hráči FC Liverpool v kádri s Martinom Škrtelom, ktorých posúva ďalej akékoľvek víťazstvo na ihrisku Udinese Calcio.

Futbalisti Slovana darujú Vianočnú kvapku krvi

Hráči a zamestnanci ŠK Slovan Bratislava sa rozhodli pomôcť chorým aj formou finančnej zbierky.

Chelsea bude v Japonsku bojovať aj za Beniteza

Tréner Rafael Benitez má s MS klubov FIFA dobré skúsenosti. V roku 2010 ho vyhral s Interom Miláno, v roku 2005 si zahral finále s FC Liverpool.

Barani zlanárili ďalšieho hráča z NHL, pod Urpín definitívne ide Glass

Dvadsaťdeväročný útočník Glass s letným 2,2 miliónovým kontraktom s účastníkom NHL Pittsburgh Penguins pôsobil v predchádzajúcom súťažnom ročníku v tíme Winnipeg Jets.,aktualizované

Paríž zdolal Porto a vyhral základnú A- skupinu v Lige majstrov

Zenit Petrohrad so slovenským obrancom Tomášom Hubočanom zvíťazil na pôde AC Milána 0:1. ,aktualizované

Slovan ukončil trip prehrou 1:4 na ľade CSKA Moskva

Jediný gól hostí strelil v 33. minúte počas presilovky český legionár Michal Vondrka. ,aktualizované

NŠC ocenilo najlepších športovcov, talentom roka triatlonista Varga

Národné športové centrum podporuje 65 športovcov.

Dukla Trenčín zvíťazila nad HK Orange 20 vysoko 5:2

Dukla nešetrila dvadsiatku od úvodu duelu a už v 6. minúte viedla 2:0.

Traja mladí futbalisti zbili čiarového rozhodcu, v pondelok zomrel

Troch futbalistov, ktorých vek sa pohybuje od 15 do 16 rokov, zatkla polícia v pondelok ráno. Ich klub Nieuw Sloten informoval, že hráčom zastavil činnosť a ich mužstvo odhlásil zo súťaže.,aktualizované

Vettel je prvým doživotným čestným členom Eintrachtu Frankfurt

Vášnivý fanúšik futbalového klubu Frankfurtu sa stal prvým nositeľom tohto titulu.

Medzinárodný olympijský výbor údajne suspendoval Indiu

Dôvodom mala byť neschopnosť Indického olympijského výboru uskutočniť voľby podľa jeho vlastných pravidiel a olympijskej charty.

Fenerbahce lanári Sneijdera, ktorý chce odísť z Interu Miláno

Sneijder je stále hráčom talianskeho klubu Inter Miláno. Na pondelňajšom stretnutí s vedením však nevyriešil nezhody o podpise novej zmluvy.

Slovan proti CSKA v prvom útoku s Miklíkom, Bližňákom a Vondrkom

Úvodné buly je naplánované na 16.30 h.

Hráči a majitelia NHL budú priamo rokovať, obe strany veria v dohodu

V NHL trvá lockout od 15. septembra, súťaž prišla už o viac ako tretinu sezóny a zrušila aj marketingové ťaháky - novoročný duel pod holým nebom Winter Classic ako aj All-Star víkend.