Saláta v ruskej lige skóroval, gól Rostovu k bodom nepomohol

Rostov nakoniec prehral 1:2, keď šesť minút po Salátovom góle rozhodol o výhre Samary Verchovcov.

Senica vyhrala v 5. kole futbalovej ligy nad Spartakom Trnava 3:0

Trnava tak po ďalšej prehre zostala na predposlednom mieste tabuľky, Senica sa posunula na ôsmu priečku.,aktualizované

Aktuálnemu cyklistickému rebríčku UCI kraľuje Wiggins, Sagan piaty

Víťaz Tour de France Brit Bradley Wiggins má náskok 197 bodov pred druhým v poradí Španielom Joaquimom Rodriguezom.

Na zraz futbalistov pred Dánskom prišla polovica nominovaných

Drobné problémy má Juraj Kucka, ktorý nedohral posledný prípravný zápas. Ide o dlhodobé svalové problémy.

Anglický futbalový Superpohár získal Manchester City, zdolal Chelsea

V birminghamskom Villa Parku, keďže Wembley hostilo ešte v sobotu finále olympijského turnaja, sa hral zaujímavý futbal.

Higuain a Benzema odmietli ponuku PSG, s Realom chcú opäť titul

Majiteľ PSG neuspel pri snahe získať túto dvojicu, aj keď o ich prestupe hovoril priamo s prezidentom Realu Florentinom Perezom.

Tréner Mancini nechce meniť zloženie útoku Manchesteru City

Počas letnej prestávky sa hovorilo o tom, že by z kádra úradujúceho anglického šampióna odišli Carlos Tevez a Edin Džeko.

Nemecký rozhodca podá po ataku trestné oznámenie na kapitána Benficy

Rozhodcovia museli predčasne ukončiť sobotňajší prípravný duel medzi portugalským tímom a nemeckou Fortunou Düsseldorf.

Plochodrážnik Vaculík opäť medzi špičkou, štvrtý na GP Talianska

Finále sa napokon skončilo pre slovenské farby nešťastne, keď Vaculík po kontakte s Rusom Sajfutdinovom krkolomne spadol.

V 5. etape na Okolo Utahu je Martin Velits na 53. mieste

Na cyklistických pretekoch triumfoval Švajčiar Tschopp.

Futbalista Villa chce byť po zranení ešte lepším hráčom ako predtým

Villa si zlomil ľavú nohu v decembri 2011 počas stretnutia na majstrovstvách sveta klubov.

Ibrahimovič zachránil PSG dvoma gólmi remízu v prvom kole Ligue 1

Futbalový klub Paríž St. Germain remízoval s Lorientom 2:2.

Djokovič sa stal druhým finalistom ATP, nastúpi proti Gasquetovi

Srbský tenista porazil svojho krajana Janka Tipsareviča v dvoch setoch 6:4, 6:1.

Do semifinále turnaja v Montreale ide Wozniacka, Kvitová a Šafářová

Kvitová si v súboji o finálovú účasť zmeria sily s Dánkou Caroline Wozniackou.

Futbalisti FC Nitra remízovali s Banskou Bystricou 1:1

Štvrťhodinu pred koncom sa k zakončeniu dostal striedajúci Slančík, ale aj s jeho pokusom si brankár Chudý poradil.

Košickí futbalisti podľahli Ružomberku 1:3

V 27. min. brankár hostí Tofiloski pri odkope trafil Mulumbu, ktorý nebol na ihrisku ani minútu a lopta sa skončila v košickej sieti – 2:0.

Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili nad Myjavou 2:1

Duel na Pasienkoch sa začal nešťastne pre hosťujúceho Dugu, ktorý pre zranenie opustil ihrisko už po štyroch minútach.

Martin Kližan postúpil do finále dvojhry na antukovom challengeri

V semifinále si ako nasadená jednotka poradil s trojkou "pavúka" Talianom Filippom Volandrim za 75 minút hladko v dvoch setoch 6:3 a 6:2.

Glasgow Rangers vo svojej premiére v 4. lige remizoval v Peterheade

Futbalisti 54-násobného majstra Škótska Glasgowu Rangers v sobotu remizovali vo svojej historickej premiére mimo najvyššiu súťaž, v 4. lige na ihrisku Peterheadu 2:2.

Vo finále talianskeho Superpohára triumfoval Juventus nad Neapolom 4:2

Víťazom talianskeho futbalového Superpohára sa stal klub Juventus Turín. "Stará dáma" si v sobotňajšom finále v Pekingu poradila s SSC Neapol 4:2 po predĺžení.