Doprastav vedie v ženskom volejbalovom finále už 2:0

Už v stredu 25. apríla na svojej palubovke v hale PKO môže Doprastav sériu ukončiť ziskom druhého majstrovského titulu.

Šermiarke Baránikovej nevyšla olympijská kvalifikácia

V prvom kole kvalifikácie sa so súťažou v mužskom fleurete rozlúčil ďalší domáci reprezentant Michal Vilém.

Basketbalistky Good Angels Košice sú iba krôčik od titulu

V sérii hranej na tri víťazné zápasy vedie favorit už 2:0 a chýba mu jedna výhra k zisku majstrovského titulu.

Martikán Na Liptovských slalomoch v sobotu dominoval

Zo slovenských veličín chýbali na štarte len kajakárka Jana Dukátová, deblisti Hochschornerovci a singlista Matej Beňuš.

Torresa za brutálny faul na Hossu suspendovali na 25 zápasov

Ak si Torres trest nevyčerpá vo zvyšku sezóny, prenesie sa mu do nasledujúcej, informoval šéf disciplinárky NHL.,aktualizované

Monte Carlo uvidí hviezdne finále medzi Djokovičom a Nadalom

Djokovič v semifinále zdolal turnajovú šestku Čecha Tomáša Berdycha v troch setoch 4:6, 6:3, 6:2.

V šlágri anglickej ligy medzi Arsenalom a Chelsea gól nepadol

,aktualizované

Slovenské tenistky hrajú po prvom dni v Španielsku 1:1

Slovenská jednotka Dominika Cibulková zdolala Lourdes Dominguezovú Linovú, Danielu Hantuchová pri prehre trápil členok.,aktualizované

Ribery napadol spoluhráča Robbena, zaplatí pokutu 50-tisíc eur

Príčinou Riberyho zlosti mala byť nezhoda v tom, kto bude zahrávať priamy kop v nadstavenom čase prvého polčasu.

Šesták gólom pomohol k výhre Bursasporu nad Büyüksehirom 3:2

Slovenský reprezentant Stanislav Šesták odohral celý duel a strelecky sa presadil v 35. minúte.

Gönci prišiel na SP v Londýne o finále až v rozstrele

Rovnaký výkon ako v kvalifikácii dosiahlo ďalších desať strelcov a v rozstrele bojovali o ôsme postupové miesto.

Strechou športu má byť Slovenská olympijská a športová asociácia

Vznik SOŠA by konečne mohol ukončiť ťahanice ohľadne sprehľadnenia fungovania športu, ktoré trvajú už niekoľko desiatok rokov.

Dinamo Moskva s Graňákom odvrátilo v KHL mečbal Omsku

V drese Dinama nastúpil v druhej obrannej dvojici slovenský obranca Dominik Graňák, ktorý odohral 19:31 minúty.

Barteková je slovenskou kandidátkou do Komisie športovcov MOV

O jej prípadnom zvolení sa rozhodne počas OH v Londýne. Svojich zástupcov si vyberajú sami športovci tajným hlasovaním.

Vettel vyhral kvalifikáciu na VC Bahrajnu formuly 1

Z druhého miesta odštartuje nedeľňajšie preteky Brit Lewis Hamilton a tretie miesto na štartovom rošte si vybojoval Mark Webber.

Trénerovi Juventusu Contemu hrozí ročný dištanc

Conte počas minuloročného trénovania v Siene nenáhlásil pokus o ovplyvnenie zápasu, o ktorom údajne vedel.

VC Bahrajnu sprevádzajú protivládne protesty, preteky však nezrušia

Organizátori pretekov odmietli výzvy protestujúcich a skupín bojujúcich za ľudské práva, aby preteky zrušili. ,aktualizované

Zápasník Gardner sa na olympiáde nepredstaví, nesplnil váhový limit

Štyridsaťročný skúsený americký športovec Rulon Gardner prekročil limit o 2,3 kilogramu. ,aktualizované

Nashville postúpil z 1. kola play off, Pittsburgh znížil na 2:3

Nashville Predators zvíťazil nad Detroitom v celej sérii 4:1. ,aktualizované

Juniorka Kuriačková na ME v triatlone 36., u žien titul Spirigovej

Vrcholom prvého dňa majstrovstiev Európy v triatlone v izraelskom Eilate bola súťaž elite ženy, ktorú vyhrala Švajčiarka Nikola Spirigová. ,aktualizované