Pondelok 29. apríl 2024Meniny má Lea

Titul vo Fínsku získala tretíkrát za sebou Tappara Tampere

Pre Tapparu je to už 20. majstrovský titul v najvyššej fínskej súťaži a tretí za sebou.

Paríž St. Germain so Škriniarom získal rekordný dvanásty titul

PSG získalo tretiu majstrovskú trofej za sebou a desiatu za uplynulých dvanásť ročníkov.,aktualizované

NIKÉ LIGA: DAC Dunajská Streda zvíťazil nad Slovanom Bratislava 5:3

Domáci rozhodli o svojom triumfe v úvodnej polhodine duelu, v ktorej si vypracovali trojgólový náskok.,aktualizované

Arsenal vyhral severolondýnske derby nad Tottenhamom 3:2

"Gunners" majú štvorbodový náskok pred Manchestrom City, úradujúci majstri však odohrali o dve stretnutia menej a v nedeľu popoludní ich čakal duel v Nottinghame.,aktualizované

Sparta vyhrala základnú časť českej ligy o štyri body pred Slaviou

Sparta má okrem náskoku po základnej časti aj výhodu domáceho prostredia v dôležitom zápase so Slaviou.

V v Čunove nedeľu víťazne Mirgorodský, Mintálová, Luknárová a Halčin

O kompletnom zložení reprezentačného družstva juniorov, do 23 rokov aj dospelých sa rozhodne na budúci víkend (4. - 5. mája) v Liptovskom Mikuláši.

Rodriguez vyhral 77. ročník pretekov Okolo Romandie

Záverečnú piatu etapu so štartom a cieľom vo Vernieri dlhú 150,8 km vyhral po hromadnom špurte Francúz Dorian Godon (Decathlon AG2R La Mondiale).

Slováci prehrali na MS do 18 rokov s Fínskom 0:4 v A-skupine

Mužstvo Martina Dendisa predtým podľahlo americkým rovesníkom vysoko 0:9 a Lotyšsku 3:5 a v tabuľke je posledné.,aktualizované

Dörner s Gacsalom zvíťazili v K2 na 1000 m na Zemníku

V C2 zvíťazili Peter Kizek s Eduardom Strýčkom, v K2 žien Hana Gavorová s Hanou Zemánkovou.

Jamrichová vyhrala turnaj v Španielsku, získala druhý ženský titul

Juniorská grandslamová šampiónka vo dvojhre z Australian Open si do rebríčka WTA pripíše 15 bodov a posunie sa o 60 miest vyššie.

Bagnaia triumfoval v triede MotoGP na VC Španielska

Líder celkového poradia Španiel Jorge Martin vypadol 15 kôl pred koncom v čase, keď bol na čele pretekov.

Inter Miláno zvíťazil v 34. kole Serie A nad FC Turín 2:0

Hostia hrali od 49. minúty bez vylúčeného Adriena Tamezeho a už istý majster tejto sezóny to využil vďaka dvom gólom Hakana Calhanogluho.

Xabi Alonso dostal štvrtú žltú kartu, jeden zápas si odsedí na tribúne

Kormidelník Bayeru a aj tréner hostí Sebastian Hoeness dostali žltú kartu po ostrej diskusii pri postrannej čiare počas zápasu, ktorý sa skončil remízou.

Villas-Boas je nový prezident FC Porto, ukončil vládnutie Costu

Villas-Boas čelí novej výzve po trénerskej kariére.

Rybakinová postúpila do osemfinále turnaja WTA v Madride

Jej ďalšou súperkou bude Češka Sára Bejleková.

Blattnerová získala striebro na 400 m voľný spôsob

Slovenská výprava získala na európskom šampionáte dve medaily.

Baláž zvíťazil v K1 na 1000 m na 1. kvalifikačných pretekoch

V C1 na 1000 m zvíťazil Peter Kizek, v K1 žien sa na tisícke z prvenstva tešila Dagmar Čulenová pred Biankou Sidovou a Romanou Švecovou.

Káder USA vystužil skúsený obranca Petry

Petry odohral v prebiehajúcom ročníku NHL 73 zápasov, v ktorých nazbieral 24 bodov (3+21).

Parížania odložili oslavy titulu, Luis Enrique: Budeme šampióni

Tréner Luis Enrique urobil oproti stredajšiemu triumfu v Loriente (4:1) desať zmien v zostave, v základe zostal iba Ousmane Dembele.

Zlaté Moravce povedie v nasledujúcej sezóne Roman Hudec

Hudec trénoval v akadémiách Nitry, Trnavy a Dunajskej Stredy. V seniorskom futbale pôsobí tri roky.

Liverpool opäť zaváhal, s West Hamom remizoval 2:2

Liverpool zvíťazil v uplynulých piatich ligových dueloch len raz, na konte má remízu s Manchestrom United (2:2) a prehry s Crystal Palace (0:1) i Evertonom (0:2).,aktualizované

Tampa a NY Islanders odvrátili prvú hrozbu vyradenia, Boston vedie 3:1

O víťazstve Islanders nad Carolinou rozhodol v druhej minúte druhého predĺženia svojím druhým gólom v zápase Mathew Barzal.,aktualizované

Švédov posilní na šampionáte Raymond, v kádri už 14 hráčov z NHL

Raymond odohral počas základnej časti NHL všetkých 82 duelov, v ktorých nazbieral 72 bodov (31+41).

Zlaté Moravce dosiahli v Košiciach prvé víťazstvo v sezóne

Košickí futbalisti chceli dokončený štadión pokrstiť víťazstvom a hoci mali v prvom polčase viacero streleckých pokusov, spokojnejší boli po ňom hostia.,aktualizované

N. Williams sa stal terčom rasistických útokov od fanúšikov Atletica

Na urážky reagoval poklepaním si na predlaktie v narážke na farbu svojej pleti.

Lakers sa udržali v hre, nad Denverom zvíťazili 119:108

Krok od postupu je najlepší tím západu po základnej časti Oklahoma City, po víťazstve v New Orleanse 106:85 vedie 3:0 na zápasy.,aktualizované

Zaire-Emery podpísal s PSG nový dlhodobý kontrakt

lani v novembri debutoval vo francúzskej reprezentácii, na konte má zatiaľ dva štarty a jeden gól v národnom tíme.

Messi dvakrát prekonal Ravasa, zariadil triumf Miami nad Revolution

Duel sledovalo 65.612 divákov, čo je rekordná návšteva na domácom zápase Revolution.

Juventus Turín remizoval s AC Miláno 0:0, v tabuľke je tretí

Monza nevyhrala už piaty zápas v sérii a v priebežnom poradí jej patrí 11. priečka.,aktualizované

Swiateková postúpila na turnaji v Madride do 3. kola cez Cirsteaovú

Zvíťazila v dvoch setoch 6:1, 6:1. ,aktualizované

Monteiro postúpil cez Tsitsipasa do 2. kola na turnaji ATP v Madride

Sebastian Korda zvíťazil nad Maxom Purcellom z Austrálie v dvoch setoch 6:3, 6:3.,aktualizované

Vaculík obsadil v prvých pretekoch sezóny 10. miesto, získal 7 bodov

Zmarzlik nevyužil príležitosť stať sa novým rekordérom historického poradia v počte víťazstiev a na konte má naďalej 23 triumfov rovnako ako Austrálčan Jason Crump.

MFK Ružomberok vyhrali nad FK Železiarne Podbrezová 3:2 v 7. kole

Po zmene strán hostia zvýšili aktivitu. V 58. minúte trafil prasne Galčík - 2:2.

Piešťany zdolali Bystricu aj v 3. finále a majú titul

Čajky si zlatom vybojovali právo účasti v niektorej zo súťaží pod hlavičkou Medzinárodnej basketbalovej federácie (FIBA) v nasledujúcom ročníku.,aktualizované

Leverkusen natiahol šnúru bez prehry na 46 zápasov

Priamy súboj o štvrté miesto tabuľky zaručujúce účasť v Lige majstrov dopadol lepšie pre hráčov Lipska.,aktualizované

AS Trenčín vyhral v Skalici vysoko 4:0

Trenčania pokračovali v tempe aj po zmene strán, na rozdiel štyroch gólov upravil v 54. minúte Gongov krajan Chinonso Emeka, ktorý upratal odrazenú loptu do prázdnej bránky.

Fízeľ vybojoval v Záhrebe bronz v kategórii nad 100 kg

Dvadsaťpäťročný slovenský džudista potvrdil, že je silný ašpirant na zisk miestenky do Paríža.,aktualizované

Prvé preteky C1 vyhral Beňuš, v ženskom kajaku Mintálová

Medzi ženami boli najrýchlejšie Slovenky - 8,36 sekundy za Mintálovou skončila Soňa Stanovská s jednou chybou.

MŠK Žilina vyhrala nad FC Spartak Trnava 2:0 v 7. kole skupiny o titul