Djokovič postúpil do osemfinále turnaja ATP v Monte Carle

Zverenec trénera Mariána Vajdu zdolal Chorváta Bornu Čoriča.

,aktualizované

FED CUP: Slovenky sú v kompletnom zložení, Lipták: Máme nebezpečný tím

Do dejiska víkendovej baráže o účasť vo svetovej skupine dorazili aj Jana Čepelová a víťazka antukového turnaja WTA v kolumbijskej Bogote Anna Karolína Schmiedlová.

Americký tenista Donaldson dostal pokutu za nešportové správanie

Dôvodom je jeho nešportové správanie v pondelňajšom zápase 1. kola na turnaji ATP Masters 1000 v Monte Carle proti Španielovi Albertovi Ramosovi-Vinolasovi.

FED CUP: Kužmová so Šramkovou si už vyskúšali hard v Minsku

V utorok pred polnocou miestneho času mali prileteť do Minska ďalšie dve slovenské hráčky - víťazka antukového turnaja WTA v kolumbijskej Bogote Anna Karolína Schmiedlová a Jana Čepelová.

Slovenská tenistka sa vďaka zisku trofeje v Bogote vrátila do prvej svetovej stovky a v pondelňajšom vydaní rebríčka figuruje na 84. mieste.

Djokovič postúpil do 2. kola turnaja ATP v Monte Carle

Srbský tenista si v 1. kole poradil s krajanom Lajovičom 2:0 na sety.

TASR ponúka spravodajstvo od reportérov z fedcupového zápasu v Minsku

Vyslaní reportéri TASR ponúknu z Bieloruska okrem textového spravodajstva a fotoreportáží aj ďalšie multimediálne produkty.

Halepová je na čele rebríčka WTA. Schmiedlová si výrazne polepšila

Najlepšia slovenská singlistka Magdaléna Rybáriková klesla zo sedemnástej na osemnástu pozíciu.

Kužmová so Šramkovou odleteli do Minska, Liptáka potešila Schmiedlová

Anna Karolína Schmiedlová, ktorá v nedeľu vyhrala turnaj WTA v kolumbijskej Bogote, sa k tímu pripojí v stredu.

Johnson zdolal Sandgrena vo finále turnaja ATP v Houstone

Vo finále zdolal Steve Johnson ďalšieho domáceho hráča Tennysa Sandgrena za 144 minút 7:6 (2), 2:6, 6:4.

Schmiedlová vyhrala turnaja WTA v Bogote

Schmiedlová dosiahla v Bogote najväčší úspech na okruhu WTA od júla 2015, keď získala trofej v Bukurešti.

Schnyderová sa vráti do švajčiarskej reprezentácie proti Rumunsku

Bývalá svetová sedmička je momentálne v rebríčku WTA na 149. pozícii.

Mertensová zdolala vo finále v Lugane Sobolenkovú, získala tretí titul

Predtým Mertensová dvakrát triumfovala na turnaji v Hobarte.

Slovenský tenista Martin nepostúpil do hlavnej súťaže na turnaji ATP

V nedeľňajšom finále kvalifikácie Martin prehral s deviatym nasadeným Francúzom Pierrom-Huguesom Herbertom.