Tenis

Tenis:

Cibulková si na turnaji WTA bez problémov poradila s Flipkensovou

Cibulková v prvom sete trikrát prelomila súperkin servis, kým vlastné podanie prehrala iba raz.

Kerberová, Kontová i V. Williamsová idú do 3. kola turnaja WTA v Miami
Nemecká tenistka Kerberová si v druhom kole poradila s Číňankou Tuan Jing-jing v dvoch setoch 7:6 (3), 6:2.

24. marca 2017 21:29

Murrayho trápi zdravie. Nastúpi v Davis Cupe proti Francúzom?
Lídra rebríčka ATP trápia zdravotné ťažkosti už dlhšiu dobu.

24. marca 2017 21:23

Raonic postúpili do 2. kola turnaja ATP v Miami
O prekvapenie sa postaral Francúz Jeremy Chardy, ktorý vyradil sedmičku pavúka Chorváta Marina Čiliča.

24. marca 2017 21:21

Townsendová aj Halepová postúpili do 3. kola v Miami
Japonka Osaková, premožiteľka Slovenky Kristíny Kučovej v úvodnom kole, prehrala proti Rumunke Halepovej v troch setoch.

24. marca 2017 8:39

Lacko nestačil v 1. kole v Miami na Kinga
V súboji dvoch kvalifikantov prehral s Darianom Kingom z Barbadosu 0:2 na sety.

24. marca 2017 8:28

Čepelová vo forme: V Miami vyradila Vandewegheovú a je v 3. kole
V ďalšom kole narazí slovenská tenistka na úspešnejšiu z dvojice Barbora Strýcová - Johanna Larssonová.

23. marca 2017 21:36

Na WTA v Miami postupujú obe Češky, úspešná aj Chorvátka
Plíšková si v druhom kole poradila s domácou Američankou Madison Brengleovou.

23. marca 2017 19:52

Cibulková postúpila v Miami do 3. kola, čaká ju Flipkensová
V druhom kole si ako nasadená štvorka poradila s paraguajskou kvalifikantkou Veronicou Cepedeovou Roygovou

23. marca 2017 16:34

Tenistka Rebecca Šramková má šancu získať fedcupové srdiečko
Slovenská tenistka mala hlavný podiel na víťazstve Slovenska 3:2 a postupe do aprílovej baráže, v ktorej zverenky kapitána Mateja Liptáka privítajú v bratislavskom NTC Holandsko.

22. marca 2017 21:38

Kližan nepostúpil do 2. kola turnaja v Miami
V stredajšom zápase 1. kola nestačil na francúzskeho súpera Benoita Paireho.

22. marca 2017 21:36

WTA: Čepelová postúpila do 2. kola na turnaji v Miami
V stredajšom zápase úvodného kola si poradila s nemeckou súperkou Andreou Petkovicovou za hodinu a dvanásť minút.

21. marca 2017 21:29

Kučová prehrala v 1. kole turnaja v Miami s Japonkou Osakovou
Slovenská tenistka podľahla svojej súperke v dvoch setoch 2:6, 3:6.

21. marca 2017 19:14

Čínska tenistka Tuan postúpila do 2. kola turnaja WTA v Miami
S Nemkou Laurou Siegemundovou si v utorkovom zápase úvodného kola poradila v dvoch setoch.

21. marca 2017 10:17

Monfils sa odhlásil z turnaja ATP v Miami
Svetovú jedenástku trápia problémy s holennou kosťou, ku ktorým sa pridružilo i zranenie achilovky.

21. marca 2017 7:14

Kovalík neuspel v 1. kole kvalifikácie na turnaji ATP v Miami
Slovenský tenista tak nenapodobnil Lacka, Gombosa a Čepelovú, ktorí zvládli úvodnú prekážku a v utorok budú bojovať o postup do hlavnej súťaže.

21. marca 2017 6:08

Lacko, Gombos a Čepelová postúpili do finále kvalifikácie v Miami
Slovenský tenista Lukáš Lacko si v pondelňajšom zápase poradil s Vasilom Kirkovom z USA v troch setoch.

20. marca 2017 18:57

Tenistka Kvitová začína po útoku postupne používať zranenú ruku
Tenistka sa v decembri 2016 stala vo svojom byte v Prostějove obeťou útoku.

20. marca 2017 10:39

Cibulková prvýkrát svetová štvorka, Kerberová sa vrátila na čelo
Po skončení turnaja v Indian Wells predstihla slovenská tenistka Rumunku Halepovú a vyrovnala historické slovenské singlové maximum Miloslava Mečířa z 22. februára 1988.