Tenis

AUSTRALIAN OPEN: Cibulková prehrala v 1. kole dvojhry so Šuaj Čang

Nasadená dvadsaťšestka prehrala s čínskou súperkou v troch setoch. ,aktualizované

AUSTRALIAN OPEN: Shapovalov, Sousa a Pouille postúpili do 2. kola

Suverénne ide ďalej štvrtý nasadený Nemec Alexander Zverev. ,aktualizované

AUSTRALIAN OPEN: Kližan prehral v 1. kole dvojhry s Tsongom

Súper mu odplatil prehru z 2. kola US Open 2012, kde Kližan postúpil až do osemfinále, čo je doposiaľ jeho maximum na podujatiach veľkej štvorky.,aktualizované

AUSTRALIAN OPEN: Siegemundová vyradila v 1. kole dvojhry Azarenkovú

Bez problémov zvládla úvodnú prekážku aj Karolína Plíšková. ,aktualizované

AUSTRALIAN OPEN: Kužmová postúpila do 2. kola, čaká ju Svitolinová

Slovenská tenistka si v úvodnom kole poradila s Ukrajinkou Katerynou Kozlovovou v troch setoch.,aktualizované

AUSTRALIAN OPEN: Schmiedlová po prehre s Mertensovou: Mala som šance

V prvom sete dokázala držať Schmiedlová so súperkou krok iba na jeho začiatku.,aktualizované

Rybáriková prehrala v 1. kole s Kvitovou

Kvitová predvádzala svoj typický agresívny tenis, tlačila Rybárikovú z forhendu.

Andy Murray možno bude mať sochu v areáli All England Clubu

Tridsaťjedenročný Škót je dvojnásobný víťaz Wimbledonu z rokov 2013 a 2016.

Anna Karolína Schmiedlová si polepšila v rebríčku WTA o 18 miest

Slovenskou jednotkou zostala Dominika Cibuľková, ktorá sa posunula o jedno miesto na 25. pozíciu.

Šarapovová deklasovala Dartovú a postúpila do 2. kola Australian Open

Šarapovová po skončení duelu zdôraznila, že cítila rovnakú vášeň ako v roku 2008, keď v Melbourne zdvihla nad hlavu cennú trofej.,aktualizované

Novak Djokovič je suverénne na čele rebríčka ATP

Najlepší slovenský singlista Martin Kližan zostal na 40. mieste, Jozef Kovalík klesol o dve priečky na 91. miesto.

Nadal s Andersonom postúpili do 2. kola dvojhry na Australian Open

Nadal si v 1. kole poradil s domácim držiteľom voľnej karty Jamesom Duckworthom 6:4, 6:3, 7:5.

De Minaur vybojoval premiérový titul, vo finále zdolal Seppiho

Devätnásťročný de Minaur získal premiérový titul na hlavnom profesionálnom okruhu, dosiaľ dvakrát neuspel vo finále - vlani v Sydney a vo Washingtone.

Titul v Sydney pre Kvitovú, zvládla ôsme finále v rade

Kvitová mala slabší vstup do zápasu, prvý set hladko prehrala, no ukázala bojovného ducha, postarala sa napokon o veľkú drámu a v tajbrejku tretieho setu dokonala fantastický obrat.

Sandgren zdolal vo finále v Aucklande Norrieho, získal prvý titul

Dvadsaťsedemročný Sandgren nestratil na podujatí ani set.

Seppi vo finále turnaja ATP v Sydney postaví proti de Minaurovi

Piaty nasadený de Minaur si vybojoval postup po semifinálovom víťazstve nad štvorkou pavúka Francúzom Gillesom Simonom 6:3, 6:2.

Schmiedlová podľahla Keninovej vo finále turnaja WTA v Hobarte

Schmiedlovej kouč bol s jej celkovým vystúpením na podujatí spokojný.

Bartyová sa stala prvou finalistkou turnaja WTA v Sydney

Austrálska tenistka vyradila v semifinále siedmu nasadenú Holanďanku Kiki Bertensovú.,aktualizované

Schmiedlová zdolala Bencicovú a na turnaji WTA v Hobarte je vo finále

V noci na sobotu od 3.00 h SEČ bude bojovať o štvrtý titul na WTA Tour proti talentovanej Američanke Sofii Keninovej, ktorá vyradila turnajovú šestku Francúzku Alize Cornetovú,aktualizované

Murray pripustil, že Australian Open môže byť jeho posledný turnaj

Rozlúčiť sa chce doma vo Wimbledone, no pripustil, že zdravotné problémy ho môžu definitívne zastaviť už po prvom turnaji veľkej štvorky.