Tenis

Argentínčan Andreozzi postúpil do 2. kola turnaja ATP v Marrákeši

V stretnutí 1. kola zdolal Španiela Ramosa-Vinolasa v dvoch setoch.,aktualizované

Almagro po challengeri v rodnej Murcii ukončí kariéru

Španielsky tenista bol v minulosti v elitnej svetovej desiatke a na prémiách zarobil viac ako 10 miliónov dolárov.

Kovalík prehral v 1. kole turnaja ATP v Marrákeši so Simonom

Štvrtému nasadenému Francúzovi podľahol hladko v dvoch setoch.

Djokovič vedie rebríček ATP, Kližan na 49. mieste

Spomedzi Slovákov figuruje v najlepšej stovke jedine Martin Kližan na 49. mieste.

Osaková je na čele rebríčka WTA, Cibulková 33.

Viktória Kužmová je 46. a Anne Karolíne Schmiedlovej patrí 66. priečka.

Tenistka Muguruzová Blancová zvíťazila na turnaji WTA v Monterrey

Jej finálová súpera a päťka "pavúka" Victoria Azarenková z Bieloruska skrečovala zápas za stavu 1:6, 1:3 zo svojho pohľadu.

Keysová vyhrala turnaj WTA v Charlestone, vo finále zdolala Wozniacku

Keysová si výhrou upravila bilanciu proti Wozniackej, keď v minulosti neuspela v oboch vzájomných dueloch.

Vo finále turnaja WTA v Monterrey bude Muguruzová a Azarenková

Zverenku Petra Hubera ošetrovali za stavu 2:5 a zabandážovali jej lýtkový sval.

Martičová postúpila do semifinále turnaja WTA v Charlestone

Chorvátska tenistka zdolala švajčiarsku konkurentku.

Rybáriková postúpila do semifinále turnaja WTA v Monterrey

Zverenka trénera Petra Hubera sa mohla oprieť o kvalitný servis, ktorý v zápase ani raz nestratila. Naopak, súperke zhodne v treťom geme oboch setov prelomila podanie.,aktualizované

Rybáriková postúpila do štvrťfinále turnaja WTA v Monterrey

Zverenka trénera Petra Hubera zaznamenala 15 es, medzi elitnú osmičku na podujatí WTA Tour postúpila prvýkrát od júna 2018.

ITF zmenila formát zápasov na OH, mužské finále na dva víťazné sety

Vo štvorhre určí víťazov za nerozhodného stavu v poslednom sete tzv. supertajbrejk do 10 bodov.

Kučová nepostúpila do 2. kola turnaja WTA v Monterrey

V úvodnom zápase podľahla Kristína Kučová nasadenej jednotke Angelique Kerberovej.

Dva mesiace po operácii začal Murray opäť s tréningom

Dvojnásobný wimbledonský šampión zavesil na svojom instagrame video, na ktorom udiera do loptičky.

Rybáriková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Monterrey

Jej ďalšou súperkou bude Švajčiarka Stefanie Vögeleová.

Kučová postúpila na turnaji v Monterrey do hlavnej súťaže

Vo finále kvalifikácie zdolala Rumunku Ruseovú hladko v dvoch setoch.

Schmiedlová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Charlestone s Minellovou

Slovenská tenistka išla za stavu 5:4 v druhom sete podávať na víťazstvo v zápase, šancu však nevyužila a v ďalšom priebehu duelu už nezískala ani jediný gem.

Djokovič je na čele rebríčka ATP, Federer poskočil na 4. miesto

Najlepší slovenský singlista Martin Kližan klesol o jednu priečku na 49. miesto.

Osaková naďalej líderkou rebríčka WTA, Bartyová premiérovo v Top 10

Najlepšia slovenská singlistka Dominika Cibulková si polepšila o tri miesta a je 32.

Kučová postúpila do finále kvalifikácie na turnaji v Monterrey

O postup do hlavnej súťaže zabojuje Kučová proti Rumunke Elene-Gabriele Ruseovej.