Wojnar nevie, prečo to Spišiakom nejde dobre aj na ľadoch súperov

Spišiaci siahali pod Pustým hradom minimálne na bodový zisk, ale zrazili ich na kolená presilovky a aj straty pukov na modrých čiarach.

Vay s prvým čistým kontom za Poprad: Bol to dobrý tímový výkon

Popradčania potvrdili formu na domácom ľade, kde prehrali len tri zo 14 duelov.

Asistentom Oremusa bude Andrej Kmeč. Obaja majú podpísať zmluvy do konca sezóny 2024/25.,aktualizované

TEL: Slovan posilnil švédsky obranca Ahnelöv

V rokoch 2015 až 2018 pôsobil v tíme Avangard Omsk v KHL.

Žilina natiahla víťaznú šnúru na 15 zápasov a je suverénne na čele

V piatkovom stretnutí 24. kola zdolali HK MŠK Indian Žiar nad Hronom 4:3 po nájazdoch.,aktualizované

Zomrel Rudolf Hrubý, väčšinový akcionár HC Slovan Bratislava

Rudolf Hrubý prevzal hokejový Slovan v auguste 2020 ako nový väčšinový akcionár po Jurajovi Širokom.

V Slovane skončili tréner Růžička i legionári Brown a Lalonde

Pre 60-ročného Růžičku to bol prvý trénerský angažmán mimo Česka. Slovan viedol v 22 zápasoch, v ktorých mal bilanciu 9 víťazstiev a 13 prehier. ,aktualizované

Tréneri Oremus a Kmeč skončili v HKM Zvolen

Zvolenskí hokejisti nazbierali v 26 zápasoch 41 bodov a počas druhej reprezentačnej prestávky figurujú na priebežnom 6. mieste s 12-bodovou stratou na lídra tabuľky Spišskú Novú Ves. ,aktualizované

Spišiaci prehrali v Michalovciach, no zostali na čele tabuľky

Popradčania uspeli proti Košiciam 4:2 a potvrdili 5. miesto tabuľky.

Kapuš po prehre Slovana: Neviem, kam až musíme padnúť

Nespokojnosť s výkonmi Slovana dali najavo aj členovia fanklubu, ktorí hráčov nepovzbudzovali a atmosféra na štadióne bola komorná.

Slovan prehral so Zvolenom 2:4

HC Slovan Bratislava - HKM Zvolen 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)

Poprad zvíťazil nad Košicami 4:2

Hostia sa dostali do vedenia v 8. minúte, keď Hunter Fejes v hre 4 na 4 prekonal brankára Adama Vaya.

Hokejisti Nových Zámkov prehrali doma s Duklou Trenčín 3:5

HC Mikron Nové Zámky - HK Dukla Trenčín 3:5 (0:1, 0:2, 3:2)

Liptovský Mikuláš zdolal Nitru 3:1

HK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Banská Bystrica zdolala Humenné 4:3

Banskobystričania viedli ešte päť minút pred koncom tretej tretiny 3:1, no Hannu Kuru v 58. minúte vyrovnal.

Michalovce zdolali lídra tabuľky Spišskú Novú Ves 4:2

Michalovčania ťažili najmä z vydarenej prvej tretiny, v ktorej sa dostali do vedenia v 10. minúte zásluhou obrancu Michalčina.,aktualizované

TEL: Bystričanom sa pod Helminenom darí, vyhrali tretí duel v rade

Banskobystričania mohli ťažiť zo skvelého úvodu stretnutia s Košicami. Najskôr nastrelil žŕdku Šenkeřík, aby o desať sekúnd na to otvorili skóre po teči Jána Petrisku.

Brejčák uspel na skúške v Poprade, podpísal zmluvu do konca sezóny

Brejčák nastupoval pravidelne v tretej obrannej dvojici s kapitánom tímu Danielom Brejčákom. V piatich zápasoch získal jednu asistenciu a zaznamenal aj päť plusových bodov.

Marek Slovák odchádza na krátku výpomoc do nemeckého Lausitzeru Füchse

Klub Lausitzer Füchse na základe zranenia svojho útočníka požiadal náš klub o výpomoc a prejavil záujem o Mareka Slováka.

Zvolen ukončil spoluprácu s legionármi Kapcheckom a Rymshom

Obaja hráči mali začiatok sezóny poznačený zraneniami, ktoré ich vyradili z hry na dlhšiu dobu.

Zvolen si musí vypiť kalich horkosti až do dna, tvrdí Viedenský

Zvolenčania sa predovšetkým trápia v koncovke, no keď inkasujú jeden – dva góly, chyby pribudnú aj v obrane.

Hokejový útočník Michalík skončil v Humennom, na skúšku prišiel Oško

Michalík prišiel do Humenného pred sezónou 2023/2024 z materského Liptovského Mikuláša. V drese extraligového nováčika nastúpil do 11 zápasov, v ktorých nebodoval.

Košice v Nitre natiahli sériu, Stavjaňa: Dali nás z hrušky dolu

V oboch táboroch sa skloňovala ako hlavný faktor úspechu najmä efektivita presilových hier. "Oceliari" využili tri z piatich početných výhod.

TIPOS EXTRALIGA: Slovan zdolal N. Zámky, Spišiaci s ďalším víťazstvom

Slovan najskôr neudržal dvojgólový náskok, o ktorý sa v prvej perióde postarali gólmi Američania Chris Brown a Liam Pecararo. ,aktualizované

Kriška skončil v Humennom, naznačil aj koniec kariéry

Kriška odohral prevažnú časť kariéry práve v drese materského Liptovského Mikuláša. Po zmenách vo vedení klubu sa v lete 2023 rozhodol pre zmenu pôsobiska a prijal ponuku z Humenného.

Súhrn kola: Košice zdolali v šlágri Spišskú Novú Ves 5:1 a sú na čele

Na treťom mieste je Zvolen, ktorý prehral v pohronskom derby na domácom ľade s Banskou Bystricou 2:3 po predĺžení.

Zvolen podľahol Banskej Bystrici 2:3 po predĺžení

Derby napokon rozhodol v predĺžení pohotový Bíreš, ktorého našiel spoza bránky Bačík.

HK Poprad - HC Slovan Bratislava 5:2 v 20. kole, sumár

Hostia viedli už od 3. minúty, keď Žitný zaznamenal prvý gól v drese Slovana. Popradčania vyrovnali krátko pred koncom prvej časti, presilovú hru o dvoch hráčov využil Kukuča.

Nové Zámky na domácom ľade prehrali proti Michalovciam 0:5

Hostia rozhodli už v prvej tretine, keď sa postupne presadili Kabáč, Puliš a počas presilovky aj Santos.

TEL: Bakoš prišiel do Spišskej Novej Vsi, má otvorenú zmluvu

Bakoš si v uplynulej sezóne obliekal dres švajčiarskeho klubu HC Ajoie. Nastúpil na 43 duelov, v ktorých nazbieral 20 bodov za šesť gólov a 14 asistencií.

Poprad obnovil spoluprácu s Jánom Brejčákom

Brejčák hral okrem materského Popradu v slovenskej najvyššej súťaži aj v Banskej Bystrici, s ktorou získal v sezóne 2017/18 majstrovský titulu.

Liptovský Mikuláš podpísal zmluvu s Fínom Lahtinenom

Dvadsaťštyriročný krídelník hral v úvode sezóny za Jyväskylu v Liige. Nastúpil vo ôsmich zápasoch a pripísal si tri body (1+2).

Útočník Minárik sa zranil, Slovanu bude chýbať minimálne dva mesiace

Minárik nastúpil v tejto sezóne na všetkých 19 duelov a získal 11 bodov (6+5). Do Slovana prestúpil pred začiatkom ročníka 2022/23 z Dukly Trenčín.

Nitra angažovala fínskeho obrancu Kousu, nepočíta s Kubešom

Kousa odohral v najvyššej domácej súťaži Liiga viac ako 600 duelov v dresoch Pelicans, HIFK, Jokerit a Lukko. Pôsobil aj vo Švédsku, Švajčiarsku a KHL.

Hokejista Drábek podpísal novú dvojročnú zmluvu so Spišskou Novou Vsou

Drábek odštartoval sezónu v Trenčíne, nastúpil v piatich zápasoch a zaznamenal tri asistencie. Po príchode do Spišskej odohral osem duelov a pripísal si tri body (1+2).

Puliš bude hrať opäť za Michalovce, Kúdelka:Veríme, že prinesie impulz

Prvú sezónu v drese michalovského klubu mu pokazili aj zdravotné problémy, pre ktoré nastúpil v základnej časti iba na 20 zápasov. Získal v nich 10 kanadských bodov za 6 gólov a 4 asistencie.

HC Slovan Bratislava sa dohodol na ukončení spolupráce so Scheidom

Dvadsaťosemročný bek prišiel pred sezónou z nemeckej DEL ako ofenzívne ladený obranca, ktorý mal nahradiť Matta MacKenzieho. Nastúpil na 15 zápasov, v ktorých si pripísal štyri asistencie.

Slovan posilnil kanadský hokejový útočník Poirier

Poirier má skúsenosti z NHL, v roku 2013 ho v 1. kole z celkového 22. miesta draftoval klub Calgary Flames.