Piatok 24. máj 2024Meniny má Ela

Tipsport Liga

TIPSPORT LIGA: Lušňák posilnil HC Košice

Lušňák odohral v aktuálnej sezóne 29 zápasov v drese Zvolena, v ktorých dosiahol 5 gólov a 8 asistencií.

TIPSPORT LIGA: Košice sú nový líder, B. Bystrica natiahla šnúru výhier

V piatkovom dueli 30. kola vyhrali košickí hokejisti na ľade MAC Budapešť 5:3 a majú náskok dvoch bodov pred Zvolenom, ktorý prehral v Trenčíne s Duklou.

TIPSPORT LIGA: Liptovský Mikuláš získal na hosťovanie obrancu Lenďáka

Dvadsaťpäťročný obranca prichádza k Liptákom na hosťovanie z HK Košice, informoval MHK 32 na svojej internetovej stránke.

TIPSPORT LIGA: Bajtek dostal desaťzápasový trest za úder rozhodcu

Incident sa odohral v nedeľňajšom zápase na ľade DVTK Miškovec.

Dukla Trenčín v Tipsport lige vysoko zdolala

Trenčania zdolali mladíkov 5:0.

TIPSPORT LIGA: Liptovský Mikuláš podľahol v 35. kole Zvolenu 1:4

Zvolenskí hokejisti rozhodli o svojom víťazstve v priebehu prostrednej tretiny. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Nagy potvrdil streleckú formu aj v náhradnom drese

Málo vídaná situácia vznikla po tom, čo Nagy dostal zásah pukom do brady. Rana mu napriek ošetreniu krvácala.

Róbert PUKALOVIČ: Nechápem, načo sa Maďari tlačili do našej ligy

Niekdajší vynikajúci hokejista Róbert Pukalovič sa stal pred pár týždňami trénerom prvoligového HC Osmos Bratislava. Aj o tom sme sa zhovárali v televíznom štúdiu TABLET.TV.

Výsledky 28. kola Tipsport ligy: Napínavý zápas v B. Bystrici

Liptovský Mikuláš prehral s Miškovcom, v Poprade sa predlžovalo.,aktualizované

Žilina v predohrávke podľahla Trenčínu po predĺžení

Víťazný gól hostí strelil v 63. minúte Marek Hecl.,aktualizované

Banská Bystrica prevalcovala HK Orange 20 vo vloženom zápase

Korunu vysokému víťazstvu baranov nasadil v 59. min po tečovanej strele v presilovke Varga.,aktualizované

HKM Zvolen posilnil obranca Fraser, Lušňák skončil

Za HKM odohral v aktuálnej sezóne 29 zápasov, v ktorých dosiahol 5 gólov a 8 asistencií.

Košičania odmietli 1. miesto v Tipsport Lige, vydarený obrat Popradu

V podaní Košičanov to bol v novembri už tretí zápas, v ktorom sklamali domácich fanúšikov.

TIPSPORT LIGA: Košice sa dotiahli na lídra, Nitra opäť zvíťazila

Darilo sa obom maďarským zástupcom. Miškovec vyhral v Detve 3:2, pre domácich to bola štvrtá prehra po sebe. Druhý nováčik z Budapešti si viedol ešte lepšie, nad Liptovským Mikulášom zvíťazil 8:2.

TIPSPORT LIGA: Hokejisti Miškovca zvíťazili nad Detvou

Detvania boli od začiatku strelecky aktívnejší, ale pozorný Vay v bráne Miškovca viackrát svoje mužstvo podržal.

TIPSPORT LIGA: Žilinskí hokejisti podľahli Banskej Bystrici

Siedmy gól sa hosťom spod Urpína podarilo streliť opäť v nerovnovážnom stave, ale tentoraz v oslabení, keď sa presadil Faille.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Popradskí hokejisti zdolali Košice po predlžení

V treťom východniarskom derby sezóny začali lepšie domáci. Už v úvodnej minúte mohli ísť do vedenia, strelu Nagya však zastavila horná žŕdka Nechvátalovej bránky.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Líder zo Zvolena prehral v Miškovci

Tím s najvyšším počtom strelených gólov v súťaži sa proti maďarskému klubu nepresadil.

TIPSPORT LIGA: Nové Zámky podľahli Košiciam

V Nových Zámkoch s výsledkom nie sú spokojní, ale chalanom nemožno uprieť snahu, bojovnosť a chcenie, vyjadril sa tréner Jančuška.

TIPSPORT LIGA: Ofenzívu Zvolena posilnil Kanaďan Mitchell

Pre 27-ročného útočníka pôjde o prvé pôsobisko mimo Severnej Ameriky. Prevažnú časť doterajšej kariéry strávil v AHL.

TIPSPORT LIGA: Zvolen si udržal 4-bodový náskok pred Košicami

Mierne zaváhanie lídrov nevyužil tretí Poprad, keď v piatok prehral v Nitre vysoko 2:7, Corgoni tak natiahli víťaznú sériu na päť zápasov a figurujú na piatom mieste

TIPSPORT LIGA: Banskobystrickí hokejisti vyhrali nad MAC Budapešť

Banská Bystrica si poistila náskok päť minút po druhej prestávke a opäť pri presilovke. Od Failleho sa dostal puk ku Higgsovi a ten prestrelil Rajnu a zvýšil na 6:3.

TIPSPORT LIGA: Košickí hokejisti zdolali Miškovec

Zápas tak pokračoval predĺžením. I v ňom mali Košičania výhodu presilovej hry po faule na Nagya. V presilovke vo formáte 4 na 3 mali oceliari niekoľko dobrých príležitostí rozhodnúť. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Žilina porazila Nové Zámky v predĺžení

Žilinčania už pod vedením nového trénera Petra Mikulu ani v piatom predĺžení sezóny nenašli premožiteľa a zdolali Nové Zámky.,aktualizované

Hokejistov Žiliny povedie staronový tréner Mikula

Skúsený kormidelník sa pod Dubeň vrátil po troch rokoch.

TIPSPORT LIGA: Nitra rozdrvila slovenskú dvadsiatku

Nitrania mali pomalší rozbeh, ale v druhej tretine už rozbalili ofenzívu naplno.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: V Žiline skončil aj obranca Pastor

Pastor odohral za Žilinu 22 zápasov, v ktorých si nepripísal ani jeden kanadský bod a do štatistiky +/- mu pribudlo 14 záporných bodov.

Hokejová Nitra rozviazala spoluprácu s kanadským útočníkom Richardom

Richard bol jednou z viacerých predsezónnych posíl nitrianskeho klubu. V jeho drese odohral 24 zápasov, v ktorých dosiahol bilanciu 4 góly a 6 asistencií.

TIPSPORT LIGA: Tréner Paukovček skončil na striedačke Žiliny

Paukovček trénoval v minulej sezóne MHk 32 Liptovský Mikuláš, klub s ním ukončil spoluprácu predčasne vo februári. Predtým pôsobil v Martine a Poprade.,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Majster deklasoval vicemajstra, líder padol

Žilina prehrala aj šiesty zápas za sebou, keď v Miškovci padla 2:4 a je posledná.,aktualizované

Zvolen premenil šláger na exhibíciu, tlieskali aj fanúšikovia Košíc

Zvolenčania potvrdili pozíciu lídra tabuľky jednoznačným triumfom 7:2.

Trenčín prehral po štvrtý raz za sebou, Nitra otočila súboj s Detvou

Pozrite sa, ako dopadli zápasy aktuálneho kola Tipsport ligy.,aktualizované

Novozámčanom vypomôžu Štumpf a Linet, kapitán Zbořil dostal trest

Disciplinárna komisia SZĽH potrestala Zbořila jednozápasovým dištancom za jeho výroky na adresu rozhodcov po nedávnom zápase s DVTK Miškovec.

Ruský útočník Ignatuškin posilnil hokejové Košice

Pre 34-ročného centra pôjde o prvé pôsobisko mimo Ruska. Uplynulých 10 sezón strávil v KHL, v ktorej postupne nastupoval za Chabarovsk, Novosibirsk, Soči a Dinamo Moskva.

TIPSPORT LIGA: HK Orange 20 prehral s HC Košice

Dvadsiatka držala s favoritom vyrovnané skóre do polovice prvej tretiny.

TIPSPORT LIGA: HC Košice vyhral nad MsHK DOXXbet Žilina

Žilinčania hrozili najmä z brejkov a na rozdiel od súpera si dokázali vytvoriť tlak v presilovkách. ,aktualizované

TIPSPORT LIGA: Trenčín ukončil zmluvu s Marekom Hudecom

Hudec začínal s hokejom v Trenčíne, v rokoch 2012 - 2018 pôsobil v juniorských a nižších ligách vo Švédsku a vo Fínsku.

Brankár Horčička v Žiline skončil, nahradil ho Fučík

Horčička nastúpil v drese "vlkov" do 11-tich zápasov, v ktorých dosiahol 89,25-percentnú úspešnosť zásahov a priemer 4,25 inkasovaného gólu na zápas.

Brankár Gračnar v hokejovom Poprade skončil, zamieril do Innsbrucku

Ukončenie zmluvy v Poprade inicioval Gračnar, ktorý odchytal za kamzíkov 11 zápasov s priemerom 2,53 inkasovaného gólu na zápas a 93,01-percentnou úspešnosťou zásahov.

Hokejový Zvolen angažoval kanadského obrancu Pufahla, Charnaok skončil

Lídra Tipsport Ligy sužujú zranenia viacerých hráčov, vedenie klubu preto na vzniknutú situáciu zareagovalo angažovaním 25-ročného rodáka zo Saskatoonu, ktorého čaká európska premiéra.