< sekcia Trnavský kraj

Senica má zmodernizovanú čakáreň na autobusovej stanici

Ilustračné foto. Foto: TASR - Adriána Hudecová

V priestoroch čakárne je vymenený inventár, ktorého súčasťou sú moderné kovové lavičky a kvetináče so živými kvetmi.

Senica 6. júna (TASR) – Cestujúci v Senici už môžu využívať kompletne zmodernizovanú čakáreň na autobusovej stanici. TASR informovala Simona Zápachová z marketingového oddelenia spoločnosti Arriva.

Cestujúcim je k dispozícii kompletne tepelne izolovaná čakáreň s vymenenou elektroinštaláciou, novými vstupnými dverami, novou dlažbou, diaľkovým otváraním na nových oknách a osvetlením. V priestoroch čakárne je vymenený inventár, ktorého súčasťou sú moderné kovové lavičky a kvetináče so živými kvetmi. "V čakárni sú cestujúcim k dispozícii aj nové informačné tabule. Na nich nájdu informácie o odchodoch spojov a zároveň ich upozornia, ktorým východom sa na zvolené nástupište dostanú. Všetky informácie sú k dispozícii cestujúcim aj v anglickom jazyku," uviedol Jozef Gaža zodpovedný za stredisko Senica.

Novinkou je bezplatné pripojenie na internet a možnosť dobíjania mobilných zariadení prostredníctvom USB konektorov. Spoločnosť zavŕšila modernizáciou čakárne trojročnú obnovu autobusovej stanice v Senici. "V mestách a regiónoch dlhodobo investujeme finančné prostriedky do modernizácie autobusových staníc, predajných miest, denných miestností, dispečingov a servisných pracovísk. Súčasťou investícií je aj obnova vozového parku. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich cestujúcich i vodičov, preto budeme v modernizáciách v Trnavskom kraji naďalej pokračovať,“ doplnil generálny riaditeľ spoločnosti na Slovensku László Ivan.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.