Utorok 14. máj 2024Meniny má Bonifác

US Open

Serena Williamsová postúpila do 2. kola US Open a oddialila rozlúčku

Vždy idem na kurt s cieľom vydať zo seba všetko a dnešný zápas nebol žiadna výnimka. Nepripúšťala som si, že to môže byť môj posledný singlový duel v kariére, uviedla po zápase Williamsová.,aktualizované

Tsitsipas vypadol v 1. kole US Open s kvalifikantom Galanom

Tsitsipas sa v New Yorku nikdy nedostal cez tretie kolo a nepodarí sa mu to ani tento rok. ,aktualizované

Kužmová postúpila do 2. kola dvojhry US Open, čaká ju Rogersová

Slovenka v New Yorku potvrdzuje výbornú formu, vrátane kvalifikácie vyhrala už štyri zápasy.,aktualizované

Auger-Aliassime postúpil do 2. kola US Open

V jednom zo šlágrov úvodného dňa zvíťazil dvanásty nasadený Španiel Pablo Carreno-Busta nad šampiónom z roku 2020 Rakúšanom Dominicom Thiemom.,aktualizované

Schmiedlová postúpila do 2.kola US Open dvojhry, čaká ju Šuaj Čang

Schmiedlovej vyšiel úvod zápasu s Podoroskou a po rýchlom brejku si vybudovala náskok 3:0. ,aktualizované

Horanský neuspel v 1. kole kvalifikácie dvojhry na US Open

Slovenský tenista Filip Horanský prehral v 1. kole kvalifikácie dvojhry na grandslamovom turnaji US Open v New Yorku s Talianom Andreasom Seppim.

Organizátori US Open vylúčili Azarenkovú z exhibičného turnaja

All England Club v júli nedovolil ruským a bieloruským hráčom účasť na Wimbledone, na US Open sa však zúčastnia.

Kovalík zdolal Melzera a postúpil do druhého kola kvalifikácie US Open

Rakúšana zdolal v dvoch setoch 7:5, 6:2 za 1:20 h.

Kužmová v prvom kole kvalifikácie na US Open vyradila Grabherovú

V druhom kole ju čaká Nemka Nastasja Mariana Schunková.

Šampióni US Open dostanú 2,6 milióna dolárov

Šampióni US Open však stále nemôžu dúfať v také prémie ako v období pred pandémiou koronavírusu.

Zverev ešte nevie, či bude hrať na US Open

Zverev absolvoval 7. júna operáciu členka, ktorý si zranil po nepríjemnom páde v semifinále Roland Garros.

Golfisti Zalatoris a Fitzpatrick sú na čele po 3. kole US Open

Tretí je priebežne obhajca titulu Španiel Jon Rahm (207/-3).

Rusi a Bielorusi môžu štartovať na US Open pod neutrálnou vlajkou

Trápilo by nás, keby sa športovci zodpovedali za činy svojich vlád, vyhlásil v utorok podľa AP výkonný riaditeľ Tenisovej asociácie USA Lew Sherr.

Raducanuová si podmanila Britániu, gratulovala jej aj kráľovná

Úspech rodáčky z Kanady, ktorá má rumunského otca a čínsku mamu, no na ostrovoch žije od dvoch rokov, výrazne zarezonoval vo Veľkej Británii.

Britská kvalifikantka Raducanuová sa stala víťazkou ženskej dvojhry

Vo finále v dueli dvoch nenasadených tínedžeriek zdolala Kanaďanku Leylah Fernandezovú 6:4, 6:3.,aktualizované

Djokovič má Grand Slam na dosah: Snažím sa pred tým uzavrieť

V semifinále záverečného grandslamu sezóny US Open prešiel cez Nemca Alexandra Zvereva a už iba jeden zápas ho delí od toho, aby vyhral všetky turnaje veľkej štvorky v jednom kalendárnom roku.

Djokoviča delí od 21. grandslamového titulu jedno víťazstvo

Djokovič ako nasadená jednotka zdolal v semifinále turnajovú štvorku Nemca Alexandra Zvereva.

Medvedev je vo finále US Open: Nehral som najlepšie, ale som šťastný

Druhý nasadený hráč zdolal nasadenú dvanástku Felixa Augera-Aliassimea z Kanady 6:4, 7:5 a 6:2.

Stosurová so Šuaj Čang odohrajú finále proti Gauffovej a McNallyovej

Gabriela Dabrowská a Luisa Stefaniová museli odstúpiť za stavu 6:6 a 2:1 pre zranenie nohy Stefaniovej.

Finále US Open bude po 22 rokoch patriť tínedžerkám

Zatiaľ čo Raducanuová nestratila na turnaji zatiaľ ani set, jej finálová súperka Leyla Fernandezová z Kanady ukazuje psychickú odolnosť v trojsetových dueloch.

US Open: Raducanuová prvou kvalifikantkou v grandslamovom finále

V boji o titul si zahrá proti 19-ročnej Leylah Fernandezovej z Kanady, ktorá vyradila dvojku podujatia Arinu Sobolenkovú z Bieloruska po trojsetovej bitke 7:6 (3), 4:6 a 6:4.,aktualizované

Polášek s Peersom neuspeli v semifinále mužskej štvorhry

Poláškovi s Peersom nevyšiel úvod stretnutia, keď slovenský deblový špecialista za stavu 1:1 po dvojchybe prišiel o servis.,aktualizované

Ram so Salisburym sa stali prvými finalistami mužskej štvorhry

V dueli o titul dvojica nastúpi proti víťazom súboja medzi austrálsko-slovenským tandemom John Peers, Filip Polášek a britsko-brazílskym duom Jamie Murray, Bruno Soares.

US Open: Sakkariová zdolala Plíškovú a postúpila do semifinále

Najbližšie sa stretne s Britkou Emmou Raducanuovou, ktorá zvíťazila nad Švajčiarkou Belindou Benčičovou 6:3, 6:4.

Zverev postúpil na US Open už do semifinále

Jeho semifinálovým súperom bude víťaz duelu medzi najvyššie nasadeným Srbom Novakom Djokovičom a Talianom Matteom Berrettinim.

Mladá Britka Raducanuová postúpila do semifinále ženskej dvojhry

Raducanuová ťažila z výborného pohybu po dvorci, v dlhších výmenách ničila favoritku obojručným bekhendom po čiare.,aktualizované

Fernandezová zdolala Svitolinovú vo štvrťfinále US Open

Jej súperkou v boji o finále bude turnajová dvojka Bieloruska Arina Sobolenková, ktorá nedala šancu Barbore Krejčíkovej. Češku vyprevadila z kurtu za 88 minút po víťazstve 6:1, 6:4.

Auger-Aliassime si zahrá prvýkrát grandslamové semifinále

Ruský tenista Daniil Medvedev sa stal prvým semifinalistom mužskej dvojhry na grandslamovovm turnaji US Open.,aktualizované

Polášek s Peersom postúpili už do semifinále štvorhry

Slovenský deblový špecialista si udržal servis, v ďalšom geme spolu s Peersom Francúzov brejkli a zápas už dotiahli do úspešného konca.

Djokovič zdolal Brooksbyho, vo štvrťfinále ho čaká Berrettini

Djokovič nebol v prvom sete vo svojej koži. Dvakrát stratil vlastný servis a dokázal uhrať jediný gem.

Benčičová postúpila do štvrťfinále ženskej dvojhry na US Open

Benčičovej vyšiel úvod zápasu so Swiatekovou, keď hneď v úvodnom geme prelomila podanie vlaňajšej šampiónky Roland Garros a po potvrdení brejku sa ujala vedenia 2:0.,aktualizované

Djokovič zdolal Brooksbyho a postúpil do štvrťfinále na US Open

Srbský tenista sa vo Flushing Meadows usiluje o zisk rekordného 21. titulu z podujatí veľkej štvorky.,aktualizované

Polášek s Peersom postúpili do štvrťfinále štvorhry na US Open

Ôsmy nasadený pár si v pondelkovom osemfinále poradil s holandskou dvojicou Wesley Koolhof, Jean-Julien Rojer.,aktualizované

Kerberová prehrala v osemfinále US Open s Fernandezovou

Fernandezová zdolala bývalú svetovú jednotku po tom, ako otočila nepriaznivý vývoj zápasu a po víťazstve v tajbrejku druhého setu dominovala v rozhodujúcom dejstve.,aktualizované

US Open: Berrettini postúpil po päťsetovej dráme do osemfinále dvojhry

Wimbledonský finalista zdolal v 3. kole Bielorusa Iľju Ivašku.,aktualizované

Polášek s Benčičovou vypadli v osemfinále mixu

V nedeľňajšom zápase podľahli druhému nasadenému páru Desirae Krawczyková, Joe Salisbury v dvoch setoch 6:7 (1) a 5:7.

Najvyššie nasadená Bartyová vypadla v 3. kole dvojhry na US Open

Rogersová pritom prehrávala v treťom sete už 2:5, no potom dvakrát zobrala súperke podanie a v tajbrejku premenila za stavu 6:5 prvý mečbal.,aktualizované

Tsitsipas i Osaková sa museli skloniť pred mladíkmi

Alcaraz uspel 6:3, 4:6, 7:6 (2), 0:6, 7:6 (5) a je tiež najmladší hráč od roku 1989, ktorému sa podarilo zvíťaziť nad súperom z prvej trojky.

Alcaraz v 3. kole dvojhry senzačne vyradil Tsitsipasa

Španiel, ktorého mnohí odborníci pasujú za nástupcu Rafaela Nadala, je najmladší osemfinalista dvojhry na US Open od roku 1989.,aktualizované

Gojowczyk s Halepovou prvými osemfinalistami dvojhry na US Open

V 3. kole Halepová ako nasadená dvanástka vyradila devätnástku "pavúka" Kazašku Jelenu Rybakinovú po takmer dvaapolhodinovej trojsetovej bitke 7:6 (11), 4:6, 6:3.,aktualizované