Video

TERAZ.TV: Hosťom P. Demeša v reláciií TU a TERAZ je Michal Považan

Tento týždeň sme v novej relácií TERAZ.TV Svet TU a TERAZ vyspovedali Michala Považana z Právnickej fakulty UK v Bratislave.

Zomrela herečka a diplomatka Shirley Templeová-Blacková

Shirley Templeová-Blacková zomrela prirodzenou smrťou vo svojom dome v Kalifornii v okruhu svojej rodiny a opatrovateľov.

V Novom Meste inštalovali automatické externé defibrilátory

Na miestach s vysokou koncentráciou ľudí v Bratislave pribudli 3 zariadenia na záchranu životov.

Stoch opäť strelecky úradoval a pomohol Fenerbahce k výhre

Slovenský stredopoliar svojim presným zásahom v 57. minúte istanbulského derby vyrovnal na 1:1.

Nitra prehrala so Žilinou 0:2 v 21. kole

Hostia rozhodli o osude stretnutia v prvom polčase. Najprv strelil gól Majtán a neskôr hlavičkou zakončil do brány Piaček.

Ružomberok so Spartakom Trnava nerozhodne 0:0

Hráči oboch mužstiev sa museli v predohrávke 21. kola futbalovej Corgoň ligy vysporiadať s náročným terénom.