Video

ŠKORVÁNKOVÁ: Nezarábam toľko, aby som po kariére nemusela už nič robiť

Jednou z TOP futbalových udalostí tohto roka na Slovensku bol prestup Dominiky Škorvánkovej do Bayernu Mníchov. Aj o tom, ako sa jej v bavorskom veľkoklube darí, nám porozprávala v štúdiu TABLET.TV.

Inšpekcia kontrolovala Spišské párky, jedna firma stopla ich výrobu

Vo výrobku bol zistený nižší podiel čistej svaloviny a košenilová červená farba. Firma nebude môcť vyrábať tento výrobok až do času, kým nepreukáže, že pracuje podľa stanovenej receptúry.

VIDEO: Zvieratá z košickej zoo si pochutnávali na vianočných darčekoch

Medvedica Cindy sa na pripravený darček vrhla ihneď. Už z diaľky pritom zavetrila sladkú vôňu medovo-piškótovej torty v úhľadnom balíčku.

A. KISKA: Prajem si, aby Betlehemské svetlo prinieslo ochotu odpúšťať

Prijal ho už tradične na Námestí svätého Egídia v Poprade.,aktualizované 

Rozhorčený JOZEF BARMOŠ: V Bratislave pochovávajú jeden klub za druhým

Jozef Barmoš patrí k legendám futbalového Interu Bratislava, a tak mu jeho osud nie je ľahostajný. Aj o tom, čo sa s klubom z Pasienkov udialo pred pár rokmi, nám porozprával v štúdiu TABLET.TV.

Na slovenskom trhu sú nebezpečné svetelné reťaze. Nemáte ich doma?

Slovenská obchodná inšpekcia odporúča, aby ich spotrebitelia prestali používať, pretože hrozí vznik požiaru.

TV REPORTÁŽ: Falšované potraviny odhalí laser

Talianski vedci navrhli inovatívny systém založený na laserových technológiách, ktorý pomôže odhaliť potravinové podvody v priebehu niekoľkých minút.

VIDEO: Bizarné adventné zvyky, horiaci vianočný cap a omšové korčule

Čo sa zdá jednému normálne, nad tým iný môže pokrútiť hlavou. Päť netradičných adventných obyčajov prinášame z Guatemaly, Škandinávie, Venezuely, Anglicka či Talianska.

M. MIKULIČ: Z trénera Weissa som mal strach, schovával som sa pred ním

Najhviezdnejší okamih v kariére zažil Martin Mikulič v roku 2005, kedy rozvlnil sieť Celticu Glasgow. Ako si naň spomína, ale aj to, prečo sa bál trénera Weissa, prezradil v štúdiu TABLET.TV.

Slovakia 24/7 - News in English

Watch our weekly news Slovakia 24/7 with Juraj Simko.

Požiarne nebezpečenstvo v Kalifornii naberá extrémne hodnoty

Plamene sa šíria mimoriadne rýchlo a v krátkom čase zasiahli už územie s rozlohou viac ako 120 štvorcových kilometrov. Na úteku pred požiarmi je okolo 27.000 ľudí.

VIDEO: Na Roháčoch zasnežili pre lyžiarov takmer polovicu svahov

Lyžiarske podmienky sú vďaka chladnému počasiu dobré až veľmi dobré, výška snehovej vrstvy na otvorených svahoch dosahuje 20 až 60 cm.

VIDEO: Zástupcovia zamestnávateľov nepodporili zvyšovanie príplatkov

Návrhy na zvýšenie príplatkov za nočnú a sviatočnú prácu, ako aj zavedenie príplatku za prácu cez víkend je súčasťou novely Zákonníka práce, ktorú do parlamentu predložila trojica poslancov Smeru-SD.,aktualizované 

VIDEO:Most-Híd nezahlasuje za zmrazenie platov ústavných činiteľov

Republiková Rada koaličnej strany rokovala v Šamoríne o viacerých témach. Podporuje nesúhlas s nomináciou štátnej tajomníčky M.Jankovskej za členku Súdnej rady.,aktualizované 

Ivan JAKEŠ: Strach k motorkám nepatrí. Ak by som ho mal, nejazdím

Slovenský motocyklista Ivan Jakeš pred pár dňami oznámil, že sa po 10 rokoch nezúčastní januárového Dakaru. Aj o dôvodoch tohto rozhodnutia sme sa s ním porozprávali v štúdiu TABLET.TV.

VIDEO: DAJTE SI POZOR NA BOSORKY: Začínajú stridžie dni

Na deň Kataríny platilo u nás mnoho zákazov. Ľudia videli strigu v každej podozrivo vyzerajúcej žene, ktorá vošla ako prvá do domu a jedli cesnak, aby sa ubránili zlým silám.

Jozef MAJOROŠ: Tí, ktorí ma zo Slovana vyštvali, už pre mňa neexistujú

Jozef Majoroš patrí k legendám slovenského futbalu, v reprezentačnom drese odohral viacero pamätných zápasov. Na ktoré najradšej spomína a čomu sa venuje dnes, nám prezradil v štúdiu TABLET.TV.

Podnikatelia z Kiskovej delegácie sa snažili presadiť v Mexiku

Úspešný bol napríklad Pavol Čobirka, ktorého spoločnosť Photoneo vyvíja inteligentné systémy 3D vizualizácie. ,aktualizované 

Kiska vystúpil v mexickom Senáte, znepokojuje ho rast nacionalizmu

Andrej Kiska v stredu vystúpil v Senáte mexického parlamentu vôbec ako prvý slovenský prezident. ,aktualizované 

Bývalá detská hviezda Miley Cyrus alias Hannah Montana má narodeniny

Rola tínedžerky žijúcej dvojaký život priemernej študentky a známej hudobníčky učinila z mladej umelkyne idol. V roku 2008 bola speváčka časopisom Time zaradená medzi 100 najvplyvnejších ľudí sveta.