< sekcia

Hrúziková pred bránami semifinále ME v squashi. Prehrala s Aumardovou

Slovenská squashová reprezentantka Linda Hrúziková Foto: TASR/Andrej Galica

Majstrovstvá Európy jednotlivcov sa hrajú v Bratislave.

Bratislava 28. mája (TASR) - Slovenská reprezentantka v squashi Linda Hrúziková podľahla vo štvrťfinále majstrovstiev Európy jednotlivcov v Bratislave Francúzke Coline Aumardovej 0:3. Zápas trval 32 minút. Hrúziková najviac vzdorovala v druhom sete, v ktorom získala sedem bodov.

Slovenský reprezentant v squashi Miroslav Celler prehral vo štvrtok v osemfinále na majstrovstvách Európy jednotlivcov v Bratislave s Rakúšanom Jakobom Dirnbergerom 1:3. Zápas trval 41 minút, Celler nasadený na pozícii 5. až 8. síce získal úvodný set, potom však už na súpera nestačil.

V osemfinále sa Linda Hrúziková strela s Češkou Annou Klimundovou, ktorú zdolala 3:1 na sety a dostala sa do elitnej kontinentálnej osmičky.