< sekcia Zahraničie

FOTO: Bezhlavá zakrvavená bábka zalarmovala políciu i hasičov

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Políciu na údajne nevládne bezhlavé zakrvavené telo ležiace pri rieke v údolí Remstal neďaleko mesta Stuttgart upozornili okoloidúci.

Berlín 17. apríla (TASR) - Rozsiahlu policajnú operáciu v spolkovej krajine Bádensko-Württembersko na juhozápade Nemecka si v pondelok večer vyžiadala bezhlavá bábka, pripomínajúca mŕtvolu.
Políciu na údajne nevládne bezhlavé zakrvavené telo ležiace pri rieke v údolí Remstal neďaleko mesta Stuttgart upozornili okoloidúci. Polícia následne oblasť uzavrela a povolala hasičov, aby sa dostali k telu, ktoré bolo pohodené na neprístupnom mieste.

Polícia podľa agentúry AP v utorňajšom vyhlásení oznámila, že len čo sa hasiči na miesto dostali, zistili, že v skutočnosti nešlo o mŕtvolu, ale len bábku.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

\r\n
\r\nPolíciu na údajne nevládne bezhlavé zakrvavené telo ležiace pri rieke v údolí Remstal neďaleko mesta Stuttgart upozornili okoloidúci. Polícia následne oblasť uzavrela a povolala hasičov, aby sa dostali k telu, ktoré bolo pohodené na neprístupnom mieste.
\r\n
\r\nPolícia podľa agentúry AP v utorňajšom vyhlásení oznámila, že len čo sa hasiči na miesto dostali, zistili, že v skutočnosti nešlo o mŕtvolu, ale len bábku.
\n","publisher":{"@type":"Organization","name":"TASR","logo":{"@type":"ImageObject","url":"http://www.tasr.sk/templates/tasr/assets/images/footerlogo_tasr.png","width":82,"height":15}},"description":"Políciu na údajne nevládne bezhlavé zakrvavené telo ležiace pri rieke v údolí Remstal neďaleko mesta Stuttgart upozornili okoloidúci."}