< sekcia Zahraničie

PÁR HODÍN PRED SVADBOU: Princ Harry a Meghan sú už na zámku Windsor

Britský princ Harry a jeho snúbenica, americká herečka Meghan Markleová, archívna snímka. Foto: TASR/AP

Dvojica budúcich manželov si podľa očakávania dá vo štvrtok čaj s kráľovnou Alžbetou II. a zrejme sa pripojí k Markleovej matke Dorii Raglandovej.

Londýn 17. mája (TASR) - Britského princa Harryho a jeho snúbenicu Meghan Markleovú, ktorí sa v posledných dňoch držali mimo pozornosti verejnosti, spozorovali, ako sa priviezli na pozemok Windsorského zámku. Vo štvrtok o tom informovala tlačová agentúra AP.

Agentúra Press Association (PA) naznačila, že dvojica budúcich manželov si podľa očakávania dá vo štvrtok čaj s kráľovnou Alžbetou II. a zrejme sa pripojí k Markleovej matke Dorii Raglandovej. Oficiálne neboli zverejnené žiadne podrobnosti o stretnutí.

Windsorský zámok v anglickom grófstve Berkshire je jednou z oficiálnych rezidencií britských panovníkov.
Foto: TASR/AP

Táto správa sa objavila práve v čase, keď britskí vojaci nacvičovali slávnostný sprievod cez areál Windsorského zámku, ktorý bude nasledovať po sobotňajšom sobášnom obrade v zámockej Kaplnke svätého Juraja. Sobáš budú naživo vysielať televízie po celom svete.

Svadbu sprevádzajú prísne bezpečnostné opatrenia.
Foto: TASR/AP

Markleová vo štvrtok tiež oznámila, že jej otec sa pre zdravotné problémy nebude môcť zúčastniť na jej svadbe s princom Harrym.

Windsorský zámok v anglickom grófstve Berkshire je jednou z oficiálnych rezidencií britských panovníkov.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.