< sekcia Zahraničie

VIDEO: William a Harry sa zúčastnia premiéry Posledných Jediov

Britskí princovia William (vľavo) a Harry počas príchodu na európsku premiéru vesmírnej filmovej série Hviezdne vojny: Poslední Jediovia 12. decembra 2017 v Londýne. Foto: TASR/AP

Princovia však odmietli komentovať správy, na základe ktorých mali počas svojej krátkej minuloročnej návštevy nakrúcania uvedenej sci-fi ságy hrať stormtrooperov.

Londýn 12. decembra (TASR) - Britskí princovia Harry a William sa v utorok objavia na červenom koberci. Majú namierené na európsku premiéru vesmírnej filmovej série Hviezdne vojny: Poslední Jediovia, v ktorej by sa mali podľa správ médií aj objaviť, všíma si agentúra AP.

Princovia odmietli komentovať správy, na základe ktorých mali počas svojej krátkej minuloročnej návštevy nakrúcania uvedenej sci-fi ságy hrať stormtrooperov - ikonických vojakov v bielom brnení.Kensingtonský palác zverejnil prostredníctvom jednej zo sociálnych sietí viacero fotografií z návštevy oboch princov vo filmových štúdiách. Na jednej z nich sú bratia zachytení pri dueli s laserovými mečmi.

Herec a producent Jameson Boyega uviedol, že kráľovské duo počas návštevy filmových štúdií Pinewood neďaleko Londýna nakrútilo krátku scénu, no podľa neho nie je jasné, či sa dostala do finálnych záberov.Herecké hviezdy, ktoré účinkujú v tejto časti filmovej série by sa mali zúčastniť na utorňajšom galapremietaní v londýnskej Royal Albert Hall.

Toto premietanie má byť prínosné pre kráľovskú charitatívnu činnosť.V poradí ôsma časť filmovej série Hviezdne vojny mala svetovú premiéru v nedeľu v americkej metropole Los Angeles. "Poslední Jediova" v réžii Riana Johnsona, rodáka z amerického štátu Maryland, sú posledným filmom, v ktorom účinkovala už zosnulá herečka Carrie Fisherová, predstaviteľka princeznej Leie.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.

\r\nKensingtonský palác zverejnil prostredníctvom jednej zo sociálnych sietí viacero fotografií z návštevy oboch princov vo filmových štúdiách. Na jednej z nich sú bratia zachytení pri dueli s laserovými mečmi.
\r\n
\r\nHerec a producent Jameson Boyega uviedol, že kráľovské duo počas návštevy filmových štúdií Pinewood neďaleko Londýna nakrútilo krátku scénu, no podľa neho nie je jasné, či sa dostala do finálnych záberov.
\r\n
\r\n

\r\n
\r\nHerecké hviezdy, ktoré účinkujú v tejto časti filmovej série by sa mali zúčastniť na utorňajšom galapremietaní v londýnskej Royal Albert Hall.
\r\n
\r\nToto premietanie má byť prínosné pre kráľovskú charitatívnu činnosť.
\r\n
\r\n

The Force is strong on this red carpet! #thelastjedi pic.twitter.com/j6NYKzY3lw

— Kensington Palace (@KensingtonRoyal) December 12, 2017

\r\n
\r\nV poradí ôsma časť filmovej série Hviezdne vojny mala svetovú premiéru v nedeľu v americkej metropole Los Angeles. \"Poslední Jediova\" v réžii Riana Johnsona, rodáka z amerického štátu Maryland, sú posledným filmom, v ktorom účinkovala už zosnulá herečka Carrie Fisherová, predstaviteľka princeznej Leie.
\n","publisher":{"@type":"Organization","name":"TASR","logo":{"@type":"ImageObject","url":"http://www.tasr.sk/templates/tasr/assets/images/footerlogo_tasr.png","width":82,"height":15}},"description":"Princovia však odmietli komentovať správy, na základe ktorých mali počas svojej krátkej minuloročnej návštevy nakrúcania uvedenej sci-fi ságy hrať stormtrooperov."}