TERAZ Zahraničie Navi
piatok 28. november 2014 Meniny má Henrieta
Zahraničie

Herec v úlohe Judáša sa obesil na javisku

TASR, 23. apríla 2012 16:24

Vyšetrovateľ povedal pre spravodajskú webovú stránku G1, že Klimeck sa náhodou obesil počas scény, v ktorej jeho postava Judáša spácha samovraždu.

Ilustračné foto Foto: TASR/Tomáš Halász
Sao Paulo 23. apríla (TASR) - Brazílsky herec, ktorý hral Judáša a nešťastnou náhodou sa obesil počas scény v divadelnej hre Umučenie Krista, zomrel.

Nemocnica v štáte Sao Paulo dnes na svojej webovej stránke potvrdila nedeľné úmrtie 27-ročného Tiaga Klimecka.

Herec bol v kóme od nešťastnej udalosti, ku ktorej došlo v meste Itararé na Veľký piatok začiatkom tohto mesiaca.

Vyšetrovateľ povedal pre spravodajskú webovú stránku G1, že Klimeck sa náhodou obesil počas scény, v ktorej jeho postava Judáša spácha samovraždu. Prešli približne štyri minúty, kým si to niekto všimol, pretože každý bol presvedčený, že mladík iba hrá svoju rolu.

Polícia skúma bezpečnostný mechanizmus, ktorý mal v scéne Klimecka chrániť a podporovať. Nie je jasné, či boli vznesené obvinenia v tomto tragickom prípade.


Zdielať článok na Facebook

Kľúčové slová

Najnovšie články v rubrike

dnes 13:58

Chorvátsky premiér zrušil návštevu Belehradu, súvisí to so Šešeljom
Ide o najnovší znak opätovného napätia medzi bývalými balkánskymi nepriateľmi, uviedla dnes agentúra Reuters. Milanovič mal navštíviť Belehrad 16. decembra.

sk
dnes 13:52

Pápež František pricestoval do Ankary
Pápeža Františka na letisku pozdravila turecká čestná stráž. Po prílete do Ankary sa jeho delegácia presunula do Atatürkovho mauzólea, kde položí veniec a stretne sa s najvyššími tureckými činiteľmi.

sk
dnes 13:11

Vyše milión vianočných svetielok v Canberre prekonalo svetový rekord
Guinessova kniha svetových rekordov potvrdila, že 120-kilometrová farebná reťaz svetielok v tvare troch prepojených gigantických vianočných darčekov vcentre Canberry je najväčším obrazcom. video

sk

Najčítanejšie Zahraničie

Téma TASR