TERAZ Zahraničie Navi
pondelok 24. november 2014 Najväčšiu pomoc v histórii bánk
Zahraničie

Herec v úlohe Judáša sa obesil na javisku

TASR, 23. apríla 2012 16:24

Vyšetrovateľ povedal pre spravodajskú webovú stránku G1, že Klimeck sa náhodou obesil počas scény, v ktorej jeho postava Judáša spácha samovraždu.

Ilustračné foto Foto: TASR/Tomáš Halász
Sao Paulo 23. apríla (TASR) - Brazílsky herec, ktorý hral Judáša a nešťastnou náhodou sa obesil počas scény v divadelnej hre Umučenie Krista, zomrel.

Nemocnica v štáte Sao Paulo dnes na svojej webovej stránke potvrdila nedeľné úmrtie 27-ročného Tiaga Klimecka.

Herec bol v kóme od nešťastnej udalosti, ku ktorej došlo v meste Itararé na Veľký piatok začiatkom tohto mesiaca.

Vyšetrovateľ povedal pre spravodajskú webovú stránku G1, že Klimeck sa náhodou obesil počas scény, v ktorej jeho postava Judáša spácha samovraždu. Prešli približne štyri minúty, kým si to niekto všimol, pretože každý bol presvedčený, že mladík iba hrá svoju rolu.

Polícia skúma bezpečnostný mechanizmus, ktorý mal v scéne Klimecka chrániť a podporovať. Nie je jasné, či boli vznesené obvinenia v tomto tragickom prípade.


Zdielať článok na Facebook

Kľúčové slová

Najnovšie články v rubrike

dnes 14:31

O vstupe Ukrajiny do NATO rozhodne referendum, vyhlásil P. Porošenko
Podľa agentúry TASS nedávno podpísaná koaličná dohoda parlamentných strán hovorí o zrušení neutrálneho štatútu Ukrajiny a postupnom prechode na štandardy NATO.

sk
dnes 14:21

Matku obvinili z pokusu o vraždu novorodenca
Bábätko sa podľa polície narodilo v nemocnici minulý týždeň v pondelok a na druhý deň, v utorok, ho odhodila do odvodňovacieho kanála. video

sk
dnes 13:45

Prvého Taliana s ebolou prevážajú zo Sierra Leone do Ríma
Informovala o tom dnes agentúra Reuters s odvolaním sa na talianske ministerstvo zdravotníctva v Ríme. Ide o prvého talianskeho pacienta s potvrdenou ebolou, uviedla agentúra AP.

sk

Téma TASR