< sekcia SEKCIA: Zdravie

Vlasy aj pleť trpia aj na jeseň. Odporúča sa do tela doplniť kolagén

Foto: Inca Collagen

Vlasy človeka s dostatočnou zásobou kolagénu sú pružnejšie, pevnejšie, lesklejšie, vyživenejšie a majú väčší objem.

Bratislava 18. októbra (OTS) - Tiež majú menší sklon šedivieť, padať a lámať sa. Vlasy tiež po kolagéne rastú znateľne rýchlejšie.

S pribúdajúcim vekom sa kvalita vlasov a nechtov zhoršuje. Vlasy rednú, padajú, šedivejú, sú lámavejšie a slabšie. Nechty sa štiepia, lámu a sú slabé. Je to práve pre úbytok kolagénu – základnej stavebnej bielkovine ľudského organizmu, ktorá v tele od 25 roku veku začína ubúdať a v 40-45tke sa už netvorí takmer vôbec. Proces úbytku kolagénu v tele je možné napraviť. Doplnením kolagénu vo vysokej kvalite a množstve, môžete starnutiu predchádzať a zlepšiť si tak kvalitu života. Kolagén nie je v tele iba kvôli pekným vlasom a nechtom. Kolagén tvorí až 70 % bielkovín kože a nachádza sa aj v samotných vlasoch a nechtoch. Jeho pravidelným užívaním si preto môžete zabezpečiť aj ich lepšiu kvalitu a pružnosť. Odborníci odporúčajú pravidelne užívať kolagén aby vlasy nestratili svoju pružnosť, boli pevnejšie, odolnejšie a lesklejšie, a to práve v prechodnom období.

Výnimočný kolagén
Inca Collagen je na našom trhu skutočne výnimočný komplex bielkovín. Vďaka svojim unikátnym vlastnostiam výrazne ovplyvňuje bunkovú obnovu a regeneráciu kolagénových vlákien, priaznivo pôsobí na ľudský organizmus a zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Vďaka svojej stavbe, ktorá je najviac podobná ľudskému kolagénu, sa navyše ľahko vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Veľkým plusom je aj jeho 100% morský pôvod, prvotriedna kvalita a vysoko koncentrované množstvo v dennej dávke (obsahuje až 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke, čo je až 400 krát viac, než obsahuje priemerný kolagénový produkt na trhu). Inca Collagen je rybí a živý kolagén a v porovnaní s inými výnimočný aj tým, že je trojzložkový! Obsahuje na rozdiel od mnohých bežných porovnateľných produktov na trhu tri druhy kolagénu – kolagén typu I, II aj III!
Foto: Inca Collagen

Optimálny stupeň výživy
Kolagén typu I – Je v ľudských tkanivách najrozšírenejší, vyskytuje sa predovšetkým v koži a v kostiach. Predstavuje približne 90 % všetkých kolagénov v ľudskom tele.
Kolagén typu II – Je najhojnejšie zastúpený v chrupavkových tkanivách, kde prispieva k podpornej funkcii.
Kolagén typu III – So starnutím organizmu sa tento kolagénový typ stráca a je nahradzovaný kolagénom typu I, preto je ho možné nájsť hlavne v mladých tkanivách.

Zázrak menom morský Inca Collagen: Takto zmení vašu pleť a telo!
• Intenzívne hydratuje pokožku a omladzuje pleť
• Vráti vašim vlasom pružnosť, objem a lesk
• Dostane vaše nechty do pôvodnej formy
• Spevňuje hlboké vrstvy pokožky, a môže tak účinne zatočiť s celulitídou
• Pozitívne vplýva na komplexnú výživu celého organizmu


NÁŠ TIP: Ušetrite až 8,30,-€ pri nákupe Inca Collagen
Získajte zľavu 5,-€ a dopravu zdarma pri nákupe Inca Collagen. Stačí kliknúť na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001. V jednom balení nájdete Inca Collagenu nájdete až 90 000 miligramov vysoko kvalitného morského kolagénu, rozdelených do 30 denných dávok. Viac sa dozviete na www.incacollagen.sk.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.