Zdravie

Poistenci Dôvery môžu poistné uhradiť cez internetbanking

TASR, 2. februára 2013 18:25

Elektronickou cestou možno reklamovať aj prípadné nezrovnalosti.

Ilustračné foto Foto: TASR
Bratislava 2. februára (TASR) - Klienti súkromnej zdravotnej poisťovne Dôvera majú po novom možnosť uhradiť svoje bežné preddavky alebo nedoplatky prostredníctvom internetbankingu Tatra banky alebo VÚB banky v rámci elektronickej pobočky poisťovne. Vďaka novej službe Stav účtu vidia poistenci aj platitelia všetky údaje o poistnom.

Informáciu o aktuálnej výške preddavku sprístupňuje Dôvera v mesiaci, v ktorom je splatný. To znamená, že preddavky za január zobrazuje od februára. Poistenci si tiež cez pobočku môžu prezrieť aj zoznam svojich platiteľov poistného.

Elektronickou cestou možno reklamovať aj prípadné nezrovnalosti. Samostatne zárobkovo činné osoby si tam zase môžu pozrieť detail výpočtu preddavku na rok 2013. Dôvera sprístupnila pre SZČO aj špeciálnu kalkulačku na výpočet preddavkov.
Zdielať článok na Facebook

Najnovšie články v rubrike

včera 17:00

NEUROLOGIČKA: Posun času môže spôsobiť problémy najmä citlivejším
Ťažkosti môže spôsobiť hlavne malým školákom, ktorí majú výučbu od skorého rána, a starším ľuďom so zlým spánkom.

sk
včera 9:39

V Libérii zomrela jediná známa pacientka chorá na ebolu
V Libérii zomrela žena, ktorá bola prvou pacientkou s ebolou v tejto západoafrickej krajine po niekoľkých týždňoch bez výskytu nových prípadov.

sk
27. marca 20:45

Sestričku nakazenú ebolou prepustili po experimentálnej liečbe domov
Britskú vojenskú sestričku, ktorú ako prvú osobu na svete liečili experimentálnym liekom na ebolu MIL 77, dnes prepustili z nemocnice.

sk

Najčítanejšie Zdravie