Zdravie

Poistenci Dôvery môžu poistné uhradiť cez internetbanking

TASR, 2. februára 2013 18:25

Elektronickou cestou možno reklamovať aj prípadné nezrovnalosti.

Ilustračné foto Foto: TASR
Bratislava 2. februára (TASR) - Klienti súkromnej zdravotnej poisťovne Dôvera majú po novom možnosť uhradiť svoje bežné preddavky alebo nedoplatky prostredníctvom internetbankingu Tatra banky alebo VÚB banky v rámci elektronickej pobočky poisťovne. Vďaka novej službe Stav účtu vidia poistenci aj platitelia všetky údaje o poistnom.

Informáciu o aktuálnej výške preddavku sprístupňuje Dôvera v mesiaci, v ktorom je splatný. To znamená, že preddavky za január zobrazuje od februára. Poistenci si tiež cez pobočku môžu prezrieť aj zoznam svojich platiteľov poistného.

Elektronickou cestou možno reklamovať aj prípadné nezrovnalosti. Samostatne zárobkovo činné osoby si tam zase môžu pozrieť detail výpočtu preddavku na rok 2013. Dôvera sprístupnila pre SZČO aj špeciálnu kalkulačku na výpočet preddavkov.
Zdielať článok na Facebook

Najnovšie články v rubrike

dnes 13:25

Nežiaduce účinky sa najviac hlásia pri liekoch pre onkopacientov
Štátny ústav pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) dostal vlani 1059 hlásení o podozreniach na nežiaduce účinky liekov.

sk
dnes 12:06

Zo Slovenska sa vyvážajú stovky liekov, zákaz reexportu kritizuje EK
Za hranice tak putovalo viac liekov ako rok predtým, kedy to bolo vyše milión balení. Vyplýva to z dát Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL), ktorému sa musia plánované vývozy nahlasovať.

sk
včera 18:35

Mikolášik: Štát by mal ponúkať čo najlepšie lieky za čo najlepšiu cenu
Slovenský europoslanec, povolaním lekár, je členom parlamentného Výboru pre životné prostredie, verejné zdravie a bezpečnosť potravín. video

sk