Zdravie

Poistenci Dôvery môžu poistné uhradiť cez internetbanking

TASR, 2. februára 2013 18:25

Elektronickou cestou možno reklamovať aj prípadné nezrovnalosti.

Ilustračné foto Foto: TASR
Bratislava 2. februára (TASR) - Klienti súkromnej zdravotnej poisťovne Dôvera majú po novom možnosť uhradiť svoje bežné preddavky alebo nedoplatky prostredníctvom internetbankingu Tatra banky alebo VÚB banky v rámci elektronickej pobočky poisťovne. Vďaka novej službe Stav účtu vidia poistenci aj platitelia všetky údaje o poistnom.

Informáciu o aktuálnej výške preddavku sprístupňuje Dôvera v mesiaci, v ktorom je splatný. To znamená, že preddavky za január zobrazuje od februára. Poistenci si tiež cez pobočku môžu prezrieť aj zoznam svojich platiteľov poistného.

Elektronickou cestou možno reklamovať aj prípadné nezrovnalosti. Samostatne zárobkovo činné osoby si tam zase môžu pozrieť detail výpočtu preddavku na rok 2013. Dôvera sprístupnila pre SZČO aj špeciálnu kalkulačku na výpočet preddavkov.
Zdielať článok na Facebook

Najnovšie články v rubrike

včera 17:41

Zubní lekári bijú na poplach
Takmer každý dospelý človek na planéte trpí zubným kazom. Postihuje 90% dospelých a 60 až 90 % detí v školskom veku. video

sk
včera 15:11

Nemocnica v Nových Zámkoch vyhlásila zákaz návštev
Dôvodom je nárast chrípky, z celkového počtu nahlásených prípadov akútnych respiračných ochorení v Nitrianskom kraji tvoria chrípkové ochorenia jednu štvrtinu.

sk
včera 12:47

Za poplatkami v ambulanciách vidí Novotný predvolebný marketing
"Je to čistý marketing, podobne ako zrušenie "zajacoviek" v 2006. Ľudia Smeru tlieskali, hoci po zrušení poplatkov preukázateľne platili u lekára viac," uviedol poslanec Novotný.

sk