Zdravie

Poistenci Dôvery môžu poistné uhradiť cez internetbanking

TASR, 2. februára 2013 18:25

Elektronickou cestou možno reklamovať aj prípadné nezrovnalosti.

Ilustračné foto Foto: TASR
Bratislava 2. februára (TASR) - Klienti súkromnej zdravotnej poisťovne Dôvera majú po novom možnosť uhradiť svoje bežné preddavky alebo nedoplatky prostredníctvom internetbankingu Tatra banky alebo VÚB banky v rámci elektronickej pobočky poisťovne. Vďaka novej službe Stav účtu vidia poistenci aj platitelia všetky údaje o poistnom.

Informáciu o aktuálnej výške preddavku sprístupňuje Dôvera v mesiaci, v ktorom je splatný. To znamená, že preddavky za január zobrazuje od februára. Poistenci si tiež cez pobočku môžu prezrieť aj zoznam svojich platiteľov poistného.

Elektronickou cestou možno reklamovať aj prípadné nezrovnalosti. Samostatne zárobkovo činné osoby si tam zase môžu pozrieť detail výpočtu preddavku na rok 2013. Dôvera sprístupnila pre SZČO aj špeciálnu kalkulačku na výpočet preddavkov.
Zdielať článok na Facebook

Najnovšie články v rubrike

dnes 14:15

Konferencia “Istoty“ zákona, vs. neistoty života
Viac ako 25 prednášajúcich a diskutérov z piatich krajín bude diskutovať o otázkach týkajúcich sa onkologického pacienta.

sk
včera 22:01

VOLÁK: Interné oddelenie pracuje štandardne, pacienti neboli ohrození
Interné oddelenie Fakultnej nemocnice s poliklinikou (FNsP) Žilina pracuje v štandardných podmienkach a pacienti neboli v žiadnom prípade ohrození, zanedbaní ani iným spôsobom poškodení.

sk
včera 20:28

AbbVie prevezme výrobcu onkoliekov Pharmacyclics za 21 mld. USD
Americká farmaceutická spoločnosť AbbVie prevezme firmu Pharmacyclics približne za 21 miliárd USD (18,97 miliardy eur), čo jej umožní zvýšiť podiel na lukratívnom trhu onkologických liekov.

sk

Najčítanejšie Zdravie