Slovensko podľahlo v curlingu Estónsku 3:8

Silvia a Marek Sýkorovci nastúpia na svoj druhý nedeľňajší duel o 21 00 h proti nemeckej dvojici.

V súvislosti s dopingom zadržali aj člena tímu známeho lyžiara Colognu

Ide o dopingový škandál v Seefelde.

Jaroš obsadil 12. miesto v disciplíne Big Air

Do 20-členného finále postúpil vďaka devätnástemu najlepšiemu výkonu v piatkovej kvalifikácii.

USA vyhrali krasokorčuliarsku World Team Trophy

Domáci Japonci, ktorí obhajovali prvenstvo spred dvoch rokov, skončili na druhom mieste.

Jaroš postúpil na juniorských MS do finále disciplíny Big Air

V kvalifikácii štartovalo 86 súťažiacich, do finále ich postúpilo dvadsať.

A. Kuzminová si prevzala z rúk ministra obrany pamätnú zlatú medailu

Minister Peter Gajdoš sa podľa vlastných slov teší z toho, že Kuzminová ostáva tímovou hráčkou.

Hans Pum po viac než 40 rokoch opustí rakúsky lyžiarsky zväz

Rakúšania počas tohto obdobia vybojovali 109 medailí vrátane 40 zlatých.

Jaroš získal striebro v slopestyle: Mám obrovskú radosť

Osemnásťročný Jaroš potvrdil, že patrí medzi veľké talenty slovenského snoubordingu. Striebro získal v nabitej súťaži, v ktorej štartovalo až 94 snoubordistov.

Kandidatúra Milána a Cortiny má v Taliansku 83-percentnú podporu ľudí

Talianska vláda prisľúbila finančnú podporu v piatok. Zaviazala sa, že pokryje bezpečnostné aj antidopingové náklady a zaistí tiež víza pre športovcov, funkcionárov a fanúšikov.

Skialpinistka Jagerčíková vyhrala preteky Svetového pohára v šprinte

Pre Jagerčíkovú sú šprinty obľúbenou disciplínou. Dokázala to aj na marcových majstrovstvách sveta vo Švajčiarsku, kde získala striebornú medailu.

Policajt dostal pokutu za poskytnutie videa s dopujúcim Haukem

Na videu, ktoré sa ďalej šírilo médiami, je vidieť bežca na lyžiach Maxa Haukeho pristihnutého pri krvnej transfúzii počas MS v severskom lyžovaní.

Paralympijskí lyžiari majú za sebou úspešnú sezónu, našli nové talenty

Miroslav Haraus s navádzačom Marošom Hudíkom získali druhýkrát v kariére veľký krištáľový glóbus za celkové víťazstvo vo Svetovom pohári.

Parahokejisti SR skončili na domácom turnaji na 2. mieste

Víťazmi turnaja sa stali reprezentanti ČR.

Nemecké bežkyne na lyžiach Ringwaldová a Böhlerová ukončili kariéru

Dvadsaťosemročná Ringwaldová skončila v uplynulej sezóne SP najvyššie spomedzi nemeckých reprezentantiek na 20. mieste. O desať rokov staršia Böhlerová má na konte dve medaily zo štafiet na ZOH.

VŠC Dukla ocenilo Kuzminovú i P. Fialkovú na kvetinovom ceremoniáli

Majsterka sveta v šprinte, držiteľka malého glóbusu za túto disciplínu a tretia žena celkového poradia Svetového pohára Anastasia Kuzminová vyzdvihla rodinné prostredie vo VŠC Dukla.

Po diskvalifikácii ruského bobistu, tím zosnulého Holcomba má striebro

Víťazstvo v štvorboboch získali Lotyši Oskars Melbardis, Arvis Vilkaste, Daumants Dreiškens a Janis Strenga, medzi dvojicami sú noví šampióni Beat Hefti a Alex Baumann zo Švajčiarska.

Kuzminovej plány po skončení kariéry: Rodina, oddych, no aj tréningy

Aj keď biatlonová šampiónka ohlásila koniec kariéry, nebude ženou v domácnosti. Uvedomuje si, že by si tým mohla aj zdravie poškodiť.,aktualizované

Krasokorčuliar Hanju po zisku striebra na MS v Saitame ukončil sezónu

Hanju skončil na domácom šampionáte druhý za Američanom Nathanom Chenom.

Zomrela prvá olympijská víťazka v akrobatických skokoch na lyžiach

Čerjasovová niekoľko mesiacov po triumfe v Nórsku utrpela počas tréningu v USA vážny úraz hlavy a bola v kóme. Hoci sa zo zranenia zotavila, už nenadviazala na predchádzajúce úspechy.

Policajt, ktorý poskytol video dopujúceho Haukeho, čelí obvineniu

Na videu, ktoré sa potom ďalej šírilo médiami, je vidieť bežec na lyžiach Max Hauke pristihnutý pri krvnej transfúzii počas MS v severskom lyžovaní.

Adrenalínová sezóna s nadvládou Boea a s osobnosťou Kuzminovej

Značná dávka adrenalínu sa objavovala pri vrtkavosti počasia, krachoch veľkých mien, no aj pri ich famóznych vystúpeniach.

Biatlon-SP: J.T. Boe získal glóbus aj v pretekoch s hromadným štartom

Boe išiel výborne a svoj náskok na Peiffera zvýšil pri príchode na záverečnú stojku z 9,1 na 26 sekúnd.

V tíme Kuzminovcov sa radosť mieša so slzami šťastia

Manžel a tréner Daniel Kuzmin sa snažil pri rozlúčke upokojiť hlas roztrasený od dojatia.

Slovenskí športovci o Kuzminovej: Fenomenálna, príklad pre všetkých

Podľa Dušana Galisa má Nasťa za sebou ukážkovú kariéru.,aktualizované

J. Koristek v Kremnici štvrtý, medzi ženami druhá A. Procházková

Na 15 km mužov si sobotňajšie víťazstvo zopakoval Dominik Bury.

Kuzminová si na posledných pretekoch vybojovala top10, Fialková šiesta

Trojnásobná olympijská víťazka sa však ešte úplne nemusí rozlúčiť s biatlonom. Aj keď povedala, že v individuálnych pretekoch už nebude štartovať, stále je šanca, že by Slovensku pomohla v štafetách.,aktualizované

Skokan Rjoju Kobajaši vyhral záverečnú súťaž sezóny aj malý glóbus

Kobajaši dosiahol v prvom kole 252,0 metrov a vyrovnal rekord mostíka.

Famóznosť Kuzminovej ocenil aj prezident SOŠV Anton Siekel

Jej prínos je pozoruhodný, zhodnotil Siekel.

Kuzminová v Holmenkollene ukončila kariéru, sny si stihla splniť

V Holmenkollene sa na tému 'rozlúčka osobnosti' po víťazných a strelecky dokonalých stíhacích pretekoch rozhovorili viacerí a zhodne Nasťu aj opisovali ako nezabudnuteľnú športovkyňu.

Biatlon-SP: J. T. Boe má 15. víťazstvo v sezóne, Šima je sklamaný

Až 52. miesto Michala Šimu nepotešilo.,aktualizované

SPLNENÝ SEN: Bezchybná Kuzminová triumfovala aj v stíhačke

Záver poslednej stíhačky v kariére si očividne užila, keď dobiehala do cieľa s úsmevom na tvári. ,aktualizované

Ledecká získala rekordný štvrtýkrát za sebou veľký glóbus

Olympijská víťazka v paralelnom obrovskom slalome a lyžiarskom super-G z Pjongčangu 2018 zároveň v sobotu oslávila 24. narodeniny.

Matej Kazár sa rozlúčil s kariérou: Mám na čo spomínať

Len na majstrovstvách sveta bol jedenásťkrát, na olympiádach tri razy.

Kläbo a Nilssonová sa stali víťazmi šprintu SP v Quebecu

Za Kläboom dobehol druhý Talian Federico Pellegrino, o tretej priečke rozhodol fotofiniš. Ten napokon prisúdil pódium Nórovi Sindremu Björnestadovi Skarovi na úkor Rusa Alexandra Bolšunova.,aktualizované

J.T. Boe potvrdil zisk glóbusu v šprinte a vyhral aj v Holmenkollene

Druhý finišoval Talian Lukas Hofer a tretí bol Francúz Quentin Fillon Maillet.,aktualizované

Eisenbichler zvíťazil v piatkových letoch v Planici

Na druhej priečke skončil Japonec Rjoju Kobajaši, najlepšiu trojicu doplnil Piotr Žyla z Poľska.

Zlato pre krasokorčuliarku Zagitovovú, má kompletnú zbierku

Len 16-ročná Zagitovová, ktorá je úradujúcou vicemajsterkou Európy, skompletizovala medailovú zbierku z vrcholných podujatí, keďže má aj európsky titul z roku 2018.

Úspech slovenskej výpravy v nórskom stredisku podčiarkla výborným výkonom jej krajanka Paulína Fialková, ktorá finišovala na tretej pozícii.,aktualizované

V šprinte tretia P. Fialková: Obstreľujem pódium, čakám na víťazstvo

Siedme pódiové umiestenie v kariére, z toho šesť dosiahla Paulína Fialková práve v tejto sezóne.

Kuzminovej malý glóbus s víťazstvom: Holmenkollen je moja láska

Kuzminová v šprinte zaokrúhlila v kariére víťazstvá na 10, celkove ich má na konte 17.