Zo škôl

Poznávací zájazd do Londýna

Školský servis, 3. mája 2012 12:29

Študenti Súkromnej strednej odbornej školy podnikania zo Senice v spolupráci s Cool school sa v apríli zúčastnili poznávacieho zájazdu do Londýna.

Senica 3. mája (TASR) - Študenti Súkromnej strednej odbornej školy podnikania zo Senice v spolupráci s Cool school sa v apríli zúčastnili poznávacieho zájazdu do Londýna.
Foto: Matej Kuchár/TASR


Cestou do Londýna sme si spravili celodennú zastávku v Bruseli, kde sme si pozreli viaceré pamiatky. Navštívili sme aj Európsky parlament, kde sme besedovali s asistentom europoslankyne Kataríny Neveďalovej. Navštívili sme aj Atómium.
Po dlhej noci v autobuse a dni strávenom v Bruseli sme sa premiestnili do mesta Calais kde sme prenocovali. Do hlavného mesta Veľkej Británie, kde sme prežili tri dni a dve noci, sme sa presunuli trajektom. Dni v Londýne sme prežili chodením po pamiatkach a vždy sa našiel čas aj na menšie nákupy.
Všetci sme si priniesli domov veľa suvenírov ale aj zážitkov.

Matej Kuchar, II.B, Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
Zdielať článok na FacebookPáči sa mi TERAZ.SK na facebooku
Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy priamo na FB

Najnovšie články v rubrike

15. júna 2016 14:20

Škôlkari ukončili ročné štúdium štátnicou a promóciou
Štátnice a promócie sú súčasťou projektu Hráme sa na Einsteina, v rámci ktorého deti získavajú základné vedomosti v oblasti fyziky a prírodných vied. audio

sk
10. júna 2016 16:27

JAVYS podporuje vzdelávanie už desať rokov
Spoločnosť JAVYS pri všetkých svojich aktivitách kladie mimoriadny dôraz na bezpečnosť, kvalitu a ochranu životného prostredia.

sk
10. júna 2016 16:21

V Bratislave otvorili Medzinárodnú francúzsku školu
Medzinárodná francúzska škola v Bratislave je spolu so 494 školami vo svete súčasťou siete francúzskych škôl v zahraničí (AEFE, 336.000 žiakov). audio

sk

Historický kalendár

Rozhodla o ňom Svetová konferencia o regulácii a rozvoji rybárstva v talianskom Ríme v roku 1984. Pripomína sa od roku 1985.Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac