Zo škôl

Poznávací zájazd do Londýna

Školský servis, 3. mája 2012 12:29

Študenti Súkromnej strednej odbornej školy podnikania zo Senice v spolupráci s Cool school sa v apríli zúčastnili poznávacieho zájazdu do Londýna.

Senica 3. mája (TASR) - Študenti Súkromnej strednej odbornej školy podnikania zo Senice v spolupráci s Cool school sa v apríli zúčastnili poznávacieho zájazdu do Londýna.
Foto: Matej Kuchár/TASR


Cestou do Londýna sme si spravili celodennú zastávku v Bruseli, kde sme si pozreli viaceré pamiatky. Navštívili sme aj Európsky parlament, kde sme besedovali s asistentom europoslankyne Kataríny Neveďalovej. Navštívili sme aj Atómium.
Po dlhej noci v autobuse a dni strávenom v Bruseli sme sa premiestnili do mesta Calais kde sme prenocovali. Do hlavného mesta Veľkej Británie, kde sme prežili tri dni a dve noci, sme sa presunuli trajektom. Dni v Londýne sme prežili chodením po pamiatkach a vždy sa našiel čas aj na menšie nákupy.
Všetci sme si priniesli domov veľa suvenírov ale aj zážitkov.

Matej Kuchar, II.B, Súkromná stredná odborná škola podnikania, Senica
Zdielať článok na Facebook

Najnovšie články v rubrike

1. októbra 12:32

SPÚ bude v spolupráci s čínskou univerzitou skúmať kvalitu vína
Nitrianska univerzita nadviaže na letnú aktivitu, počas ktorej sa v rámci letnej školy vzdelávalo na fakulte 20 čínskych študentov.

sk
30. septembra 13:39

Deti pred rozvodom rodičov môžu využiť pomoc mediátorov
Mediačný krúžok je určený deťom vo veku od osem do 12 rokov.

sk
30. septembra 13:20

Na UCM pokračuje projekt Marketing MasterClass
Pre tento akademický rok usporiadatelia projektu, doktorandi Fakulty masmediálnej komunikácie UCM, naplánovali harmonogram podujatí od septembra až do konca januára.

sk

Historický kalendár

Svetový deň za dôstojnú prácu - odborové organizácie na celom svete sa mobilizujú, aby v tento deň v mnohých krajinách sveta jednomyseľne požadovali ...


Najčítanejšie


Používaním stránok TERAZ.SK súhlasíte s používaním cookies, ktoré slúžia na zlepšenie kvality nášho obsahu.

Viac