Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Štvrtok 22. február 2024Meniny má Etela
< sekcia Banskobystrický kraj

Nevideli ste túto ženu? Po vychádzke na koni zmizla bez stopy

Polícia v Banskej Bystrici pátra po nezvestnej žene, 43-ročnej Oľge Forroóvej z Komárna. Zmiznutie ženy nahlásili polícii v utorok 28. októbra 2014 jej príbuzní z Banskej Bystrice na základe informácií od polície v Bratislave. Foto: TASR - KR PZ v Banskej Bystrici

Zmiznutie ženy nahlásili polícii v utorok jej príbuzní.

Banská Bystrica 29. októbra (TASR) - Polícia v Banskej Bystrici pátra po nezvestnej žene, 43-ročnej Oľge Forroóvej z Komárna. Zmiznutie ženy nahlásili polícii v utorok (28.10.) jej príbuzní z Banskej Bystrice na základe informácií od polície v Bratislave.

"V pondelok (27.10.) bol v chránenej oblasti Kopáč nájdený jazdecký kôň bez sedla a postroja. Následne bol kôň identifikovaný podľa vytetovaného čísla 129 ako kôň Goran, domáce meno Gogo. Má 14 rokov a majiteľkou je Oľga Forroóvá. Na koňa bola citovo naviazaná, prešli spolu Francúzsko a Taliansko. Rodina si nevie vysvetliť dôvod, prečo bol kôň nájdený pri Bratislave," uviedla dnes krajská policajná hovorkyňa v Banskej Bystrici Mária Faltániová.

Oľga Forroóvá je vysoká 155 centimetrov, štíhlej postavy, má polodlhé vlasy hnedej farby a modré oči. Naposledy mala pravdepodobne oblečené jazdecké nohavice z hnedej kože so strapcami, pod nimi modré rifle, čiernu bundu, jazdecké čižmy vpredu s motívom orla a reflexnú vestu.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej žene oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru SR alebo na linku tiesňového volania č. 158.