Basketbal

NBA: Toronto získalo premiérový titul

V Oaklande sa snažili domáci, ktorí hrali o štvrtý titul v piatom finále za sebou, vyrovnať sériu. ,aktualizované

WNBA: Dallas prehral s Indianou, Wings stále bez víťazstva

Dallas v sezóne ešte nezvíťazil, na konte má 5 prehier.

Basketbal: Levice prejavili záujem o účasť v Alpsko-jadranskom pohári

V piatom ročníku Alpsko-jadranského pohára by sa opäť malo predstaviť 16 klubov z viacerých krajín.

NBA: Brodziansky dostal pozvánku do kempu Toronta Raptors

Hráč španielskeho Obradoira má druhý rok za sebou šancu na prienik do najlepšej ligy sveta.

NBA: Warriors zvíťazili v piatom finálovom súboji v Toronte

Toronto nevyužilo prvú možnosť na spečatenie zisku premiérového titulu.,aktualizované

Americký krídelník Bowman sa po roku vracia do Komárna

Dvadsaťšesťročný americký krídelník už v Komárne pôsobil v najvyššej súťaži v sezóne 2017/2018.

WNBA: Basketbalistky Washingtonu zvíťazili nad Dallasom

Americká rozohrávačka so slovenským pasom Kristi Toliverová prispela k úspechu štrnástimi bodmi.

Slovenky prehrali aj v druhom prípravnom zápase v Srbsku

Najbližšie ich čaká Slovinsko.

WNBA: Minnesota prehrala s LA Sparks

Minnesota napriek prehre zostala na čele tabuľky konferencie, za ňou druhé sú už Sparks.

Slovenská basketbalová liga bude mať naďalej deväť hráčov

Predseda klubu Academic ŽU Žilina Milan Rožánek informoval, že družstvo nevyužije právo štartu v Slovenskej basketbalovej lige.

Konferencia basketbalovej asociácie mala nečakaný priebeh

Prekvapivý krok činovníkov SBA vedúcich k odstúpeniu z funkcií zostal bez bližšieho vysvetlenia delegátom Riadnej konferencie.,aktualizované

Toronto krok od titulu, zvládlo aj druhý zápas v Kalifornii

Toronto definitívne zlomilo súpera v tretej štvrtine, ktorú vyhralo 37:21. Raptors zvládli oba finálové zápasy v Kalifornii.

Srb Vržina sa stal novým trénerom basketbalistov Komárna

V uplynulom období pôsobil v Kazachstane, kde s BC Barsy Atyrau získal striebro v pohári i lige.

NBA: Spolumajiteľ Golden State napadol Lowryho z Toronta,dostal pokutu

K incidentu prišlo v záverečnej štvrtine duelu. Hráč Toronta Kyle Lowry v snahe udržať loptu na palubovke prepadol medzi divákov.

NBA: Toronto zvíťazilo v treťom finálovom zápase na pôde Golden State

Domácim nepomohlo ani 47 bodov Stephena Curryho. Najväčšou oporou Toronta bol 30-bodový Kawhi Leonard.,aktualizované