Basketbal

NBA: Simmons bude Philadelphii chýbať niekoľko týždňov

Simmons patrí k oporám svojho tímu, v prebiehajúcej sezóne má bilanciu priemerne 16 bodov, 8 asistencií i doskokov na zápas.

NBA: Milwaukee zvíťazilo nad Miami, v play off bude najvyššie nasadené

Ústrednou postavou víťazov bol opäť Grék Giannis Antetokounmpo s 33 bodmi a 12 doskokmi a Bucks tak získali najvyššie nasadenie v play off. ,aktualizované

NBA: Vlastníci klubov venujú 300 mil. USD na podporu rasovej rovnosti

Nadáciu založili spoločne s hráčskou asociáciou NBPA, každý z tridsiatich vlastníkov sa zaviazal, že organizácie ročne prispejú dovedna 30 miliónmi USD.

NBA: Oklahoma City zdolala LA Lakers

Zo štyroch duelov v Orlande zvíťazili Lakers iba dvakrát, napriek tomu sú stále na čele tabuľky Západnej konferencie.

Hráči v Orlande sú zdraví, NBA urobila 343 negatívnych testov

Profiligu dohrávajú v uzavretom komplexe Disney Worldu v Orlande na Floride.

Žirková ide k mužom, v Lučenci bude asistentka trénera

Nedávno pritom 40-ročná Žirková uvažovala o konci kariéry pod deravými košmi.

NBA: Dallas zdolal Sacramento po predĺžení

Basketbalisti Brooklynu zvíťazili v utorkovom zápase NBA v Orlande nad Milwaukee.,aktualizované

Reprezentačný rozohrávač Jones podpísal s talianskym tímom San Severo

S príchodom Andreho Jonesa sa zvyšuje potenciál tohto tímu.

NBA: Toronto zdolalo Miami

Denver v dramatickom súboji prekvapujúco zdolal Oklahomu City 121:113 po predĺžení, k čomu prispel triple double Srb Nikola Jokič (30 bodov, 12 doskokov, 10 asistencií),aktualizované

Patrioti z Levíc získali reprezentanta Bulharska Černokojeva

Trénerovi a vedeniu klubu sa podarilo skompletizovať káder na začiatku prípravy na nový ročník.

Piešťany získali do svojho kádra Chorvátku Miletičovú

Pre tím z Považia predstavuje štvrtú zahraničnú posilu.

NBA: Isaac z Orlanda si roztrhol predný skrížený väz

Dvadsaťdvaročný krídelník má v tomto ročníku bilanciu 12 bodov a 7 doskokov na zápas.

NBA: Houston zdolal lídra ligy Milwaukee

Bucks pritom viedli 3:14 minúty pred koncom o osem bodov, no Houston mal silný záver, keď sériou 16:4 strhol víťazstvo na svoju stranu.

NBA: Tréner Kokoškov ukončil pôsobenie v Sacramente

Kokoškov sa stal prvým hlavným trénerom na lavičke tímu NBA, ktorý nepochádza z USA, alebo nevlastní pas tejto krajiny.

NBA: Smart z Bostonu dostal pokutu za kritiku rozhodcov

Smart sa dopustil porušenia pravidiel súťaže po piatkovom prvom zápase NBA po koronavírusovej prestávke.

NBA: Toronto si vďaka Lowryho 33 bodom poradilo s LA Lakers

Výborný duel odohral T.J. Warren z Indany, ktorý pomohol k výhre nad Philadelphiou 127:121 s 53 bodmi. ,aktualizované