Piatok 26. apríl 2024Meniny má Jaroslava
< sekcia Basketbal

Antetokounmpo si poranil koleno, jeho návrat je otázny

Giannis Antetokounmpo (34) z Milwaukee Bucks v druhom zápase semifinále Východnej konferencie zámorskej basketbalovej NBA Milwaukee - Miami 2. septembra 2020 v Lake Buena Vista. Foto: TASR/AP

Antetokounmpo sa zranil pri bránení Clinta Capelu osem minút pred koncom tretej štvrtiny.

Atlanta 30. júna (TASR) - Hviezdny basketbalista Jannis Antetokounmpo utrpel v nočnom zápase play off zámorskej NBA hyperextenziu pravého kolena a jeho účinkovanie v ďalších stretnutiach Milwaukee vo finále Východnej konferencie proti Atlante je otázne. Bucks prehrali s Hawks 88:110, stav série je vyrovnaný 2:2.

"Nie je to dobré. Nie je dobré stratiť kohokoľvek z tímu a už vôbec vášho najlepšieho hráča," povedal krídelník P.J. Tucker.

Antetokounmpo sa zranil pri bránení Clinta Capelu osem minút pred koncom tretej štvrtiny. S bolestivou grimasou spadol na palubovku a držal si koleno. Podľa trénera Bucks Mikea Budenholzera budú mať bližšie informácie o rozsahu zranenia dvojnásobného najužitočnejšieho hráča súťaže v stredu. Informovala agentúra AP.