Basketbal

NBA: Ingram zaznamenal 36 bodov pri triumfe New Orleans nad LA Lakers

Lakers, ktorým okrem Jamesa chýbajú aj Anthony Davis a Marc Gasol, prehrali tretí duel za sebou a spadli na štvrtú priečku v Západnej konferencii. ,aktualizované

NBA: Miami Heat otvorí časť tribún pre zaočkovaných fanúšikov

Diváci budú musieť nosiť rúška, ale počíta sa s miernym uvoľnením rozstupov.

NBA: Milwaukee zdolalo Indianu a vyhralo siedmy duel za sebou

Napriek absencii zraneného Giannisa Antetokounmpa dosiahli suverénny triumf, keď si Jrue Holiday pripísal 28 bodov a 14 asistencií.,aktualizované

Irving vynechá z rodinných dôvodov tri zápasy Brooklynu

Nets si bez neho musia poradiť v stretnutiach na ihriskách Portlandu, Utahu a Detroitu.

Antetokounmpo si poranil koleno a bude chýbať Milwaukee proti Indiane

Dvojnásobný najužitočnejší hráč súťaže odohral v noci na nedeľu 34 minút a pod víťazstvo nad San Antoniom Spurs 120:113 sa podpísal 26 bodmi, 15 asistenciami a ôsmimi doskokmi.

Piešťanské Čajky odvolali trénerku Krč-Turbovú, nahradil ju Kačmarik

Spolu s ňou skončil aj asistent Martin Sýkora.

NBA: Nurse dostal pokutu 50 000 dolárov za nadávky a odhodenie rúška

Šampiónovi ligy z roku 2019 sa nedarí. Prehral aj v Clevelande a pripísal si ôsmy neúspech v sérii. Vo Východnej konferencii mu patrí až jedenásta priečka.

Young Angels zaskočili favoritov, spokojnosť aj v Piešťanoch

Zisku prvej trofeje v pozícii hlavného trénera sa dočkal Radko Dvorščák.

NBA: Philadelphia vyhrala o bod po predĺžení v New Yorku

Rockets natiahli najhoršiu šnúru prehier v histórii klubu už na dvadsať duelov.

Slovenský pohár pre košické basketbalistiky, vo finále zdolali Čajky

Hráčky Piešťan riskovali a to ich držalo do koncovky v hre o víťazstvo. Prišli však chyby a Bohušová napokon sedem sekúnd pred koncom potvrdila pohárový triumf pre Young Angels.,aktualizované

Basketbalistky MFK Ružomberok obsadili na Slovenskom pohári 3. miesto

MBK Ružomberok - Young Angels Košice "U19" 100:54

Basketbal: Jazda Rytierov k trofeji bola suverénna

Pre Spišskú Novú Ves sa definitívne skončili "roky temna", keď sa klub potácal skôr na spodných priečkach tabuľky.

NBA: LA Lakers prehrali s Atlantou a prišli o zraneného Jamesa

Hráči Milwaukee zdolali San Antonio 120:113 a víťaznú sériu natiahli na šesť duelov.,aktualizované

NBA: James si v zápase s Atlantou zranil členok

V prvej štvrtine po kontakte s brániacim Solomonom Hillom na perimetri James spadol, začal kričať a zvíjať sa od bolesti.

Piešťanské Čajky do finále po výhre nad Young Angels Košice U19

Vo finále sa v nedeľu 21. marca stretnú s Young Angels Košice.

Spišskí Rytieri ovládli basketbalové finále, zdolali domáci Inter

V sobotnom finálovom zápase zdolali organizátora turnaja Inter Bratislava 95:66.,aktualizované