Dončič dal triple double za polčas, Denver prehral s Clippers

Trojitý dvojciferný zápis Nikolu Jokiča (22 bodov, 15 doskokov a 10 asistencií) naopak nestačil obhajcom titulu Denveru.,aktualizované

Spišskí Rytieri zdolali doma Capital Bulls 94:85

Spišskí Rytieri - OSC Capital Bulls 94:85 (41:37)

Počas zápasu medzi Sacramentom a New Orleans zomrel fanúšik

Hráč Keegan Murray z Kings povedal, že tím sa o tragickej udalosti dozvedel až po zápase.

Lakers vyradili Phoenix z Pohára, domácich potiahol v závere James

Hviezdny LeBron James získal 31 bodov, z toho pätnásť v záverečnej štvrtine, ktorú domáci vyhrali o dva body. ,aktualizované

Indiana zdolala Boston, Haliburton má prvé triple double v kariére

Zaznamenal 26 bodov, 10 doskokov a 13 asistencií.,aktualizované

Orlando prehralo po deviatich dueloch, neuspelo v Brooklyne

Jokič nazbieral tri trojciferné štatistiky ôsmykrát v sezóne.

Boston zdolal Philadelphiu, Denver uspel na palubovke Phoenixu

MVP uplynulej sezóny Embiid chýbal Philadelphii v druhom stretnutí za sebou pre chorobu, napriek tomu mali Sixers šancu na triumf.

Oklahoma zdolala Lakers, Bulls rozhodli proti Milwaukee v predĺžení

Chicago Bulls rozhodli o svojom triumfe 120:113 nad Milwaukee Bucks v predĺžení.,aktualizované

Syn LeBrona Jamesa sa môže vrátiť na univerzitné palubovky

Lekári mu diagnostikovali vrodenú vadu, ktorá mu však nebráni pokračovať v kariére.

Basketbalistky Banskej Bystrice prehrali v EP s Mechelenom 72:88

Vicemajster Slovenska tak zakončil skupinovú fázu bez jediného víťazstva.

Denver zvíťazil nad Houstonom 134:124, Jokič zaznamenal triple-double

Po 11-zápasovej pauze zavinenej zranením zadného stehenného svalu sa do zostavy Denveru vrátil Jamal Murray a do štatistík mu pribudlo 16 bodov. ,aktualizované

Basketbalistky Piešťan prehrali v Girone 45:73, do play off neprešli

V tabuľke obsadili tretiu priečku s bilanciou dvoch výhier a štyroch prehier, ale vzhľadom na celkové skóre sa im z tejto pozície nepodarilo postúpiť do play off.

Basketbalistky Ružomberka bez víťazstva, s Olympiacosom prehral 46:68

V tabuľke tak skončil na štvrtej pozícii.

Dončič priviedol Dallas k triumfu nad Houstonom

Minnesota zvíťazila nad Oklahomou City 106:103.,aktualizované

Cuban údajne plánuje predať väčšinový podiel v Dallase Mavericks

Vedenie spoločnosti už oznámilo, že predáva svoje akcie v hodnote dvoch miliárd USD.

Piešťany v Girone o pokračovanie v EP, Herminjardová: Dôležitý duel

Zopakovanie postupu do play off by bolo pre klub z kúpeľného mesta úspechom, dôležitosť zápasu si uvedomujú a podľa toho sa na vystúpenie s Gironou pripravovali.

LeBron James utrpel najvyššiu prehru v kariére, Embiid s triple double

Tridsaťosemročný James od svojho debutu v zámorskej súťaži v roku 2003 nikdy nezažil so svojimi tímami takú vysokú prehru. ,aktualizované

Milwaukee predviedlo obrat sezóny, zvíťazilo nad Portlandom 108:102

Jannis Antetokunmpo sa na víťazstve domácich podieľal 33 bodmi a 16 doskokmi. Jeho spoluhráč Damian Lillard zaznamenal v zápase proti svojmu bývalému tímu 31 bodov.,aktualizované

CBK Košice - BK ŠK UMB Banská Bystrica 87:51 v 9. kole extraligy

Najviac bodov nastrieľala v zápase Krajčírová - 22.

NBA: Philadelphia zastavila víťaznú sériu Oklahomy

Brooklyn po sérii troch prehier zdolal Miami Heat 112:97. ,aktualizované

NBA: Orlando zdolalo Boston a Denver prehral štvrtý zápas z piatich

Golden State si doma poradil so San Antoniom 118:112 aj zásluhou Stephena Curryho, ktorý nastrieľal 35 bodov a vyrovnal svoje sezónne maximum so siedmimi premenenými trojkami. ,aktualizované

Slávia podľahla Panathinaikosu, Žirková: Verím, že to príde

Slávia nastúpila v Aténach s odhodlaním vykresať postupovú nádej v Eurocupe a podľa toho vyzerala prvá štvrtina.,aktualizované

Piešťanské Čajky zvládli duel s Dudelange,Jankovič:Bude to ešte lepšie

V prvom polčase robil luxemburský tím úradujúcemu majstrovi Slovenska mierne starosti, svojou agresívnou a zároveň disciplinovanou hrou trvalo Čajkám istú dobu, kým sa na to adaptujú.

Boston v priamom súboji o čelo ligy zvíťazil nad Milwaukee 119:116

Dallas v poslednej minúte otočil skóre na palubovke Los Angeles Lakers a vyhral 104:101. ,aktualizované

Tréner Popovich pokarhal fanúšikov za bučanie na Leonarda a Clippers

Môžete prestať s tým bučaním a nechať týchto chlapcov hrať? Buďte trochu na úrovni a prestaňte s tým, vyhlásil Popovich smerom k publiku na konci druhej štvrtiny zápasu

Basketbalisti Levíc sa rozlúčili so súťažou prehrou 83:92 s Katajou

Levičania napĺňali predzápasové ambície a plány, vo Fínsku si išli za víťazstvom. Výrazne im k tomu pomohol vstup, keď po pár akciách viedli 8:2. ,aktualizované

EP: Piešťany vyhrali nad Dudelange 81:54, zostali v hre o postup

Svoj záverečný zápas v skupinovej fáze odohrajú v stredu 29. novembra o 19.15 h na palubovke španielskej Spar Girona.,aktualizované

Ružomberok po prehre 58:83 s Kayseri prišiel o šancu na postup

Ružomberok mal dobrý nástup do stretnutia, rýchlo sa ujal vedenia 4:0, ale Kayseri na to odpovedalo osembodovou šnúrou.

James po prekonaní méty 39.000 bodov: Byť prvý v čomkoľvek je skvelé

Tridsaťosemročnému Jamesovi pred stredajším duelom chýbalo k dosiahnutiu tohto cieľa len 5 bodov. Podarilo sa mu ho dosiahnuť strelou za tri body počas prvej štvrtiny zápasu.,aktualizované

LaRavia podstúpi zákrok oka a bude chýbať Memphisu minimálne 2 týždne

Pre tento klub zámorskej NBA je to tretie zranenie v priebehu piatich dní.

Čajky s cieľom vyhrať, Jankovič: Všetci vieme, o čo hráme

Úradujúci majster Slovenska sa pred rozhodujúcou fázou skupinovej fázy nachádza na mieste, ktoré by za súčasných okolností znamenalo postup ďalej.

Kennard si poranil koleno, Memphisu bude chýbať približne dva týždne

Kennarda trápia zdravotné ťažkosti od 14. novembra, kedy v zápase s Los Angeles Lakers (107:134) odohral iba šesť minút.

Basketbalisti Levíc sa chcú rozlúčiť víťazne, Kováč: Sme motivovaní

Minuloročná úspešná cesta Patriotov naprieč európskymi súťažami, ktorá sa skončila tesne pred bránami štvrťfinále Európskeho pohára FIBA, sa v tejto sezóne nepodarila napodobniť podľa ich predstáv.

Warriors triumfovali nad Rockets 121:116, Curry prekonal svoj rekord

Washington nebodoval v šiestom stretnutí v rade. ,aktualizované

Durant priviedol Phoenix k triumfu: Hrám uvoľnene

Durant zaznamenal 12. zápas v sérii s minimálne 25 bodmi. Žiaden iný hráč v klubovej histórii neťahal takúto šnúru. ,aktualizované

Milwaukee zdolalo Dallas 132:125 v zámorskej NBA

Antetokounmpo zaznamenal 40 bodov,aktualizované

Basketbalisti Lučenca vyhrali nad Interom Bratislava 91:78 v 12. kole

Patrioti Levice vyhrali v 12. kole Niké SBL na palubovke MBK BANÍK Handlová 88:70. ,aktualizované

NBA: Memphis prišiel na 3-5 týždňov o zraneného rozohrávača Smarta

Grizzlies vstup do novej sezóny NBA nevyšiel. Sú najhorším tímom Západnej konferencie s bilanciou 2-9.

NBA: Boston potvrdil pozíciu lídra súťaže víťazstvom 108:105 v Toronte

LeBron James vyrovnal osobné sezónne maximum 35 bodov a bol strojcom triumfu Los Angeles Lakers nad Portlandom 107:95. ,aktualizované