< sekcia Bratislava

BILLA otvorila v bratislavskom Bory Mall svoju najmodernejšiu predajňu

Foto: BILLA

Najväčšiu ponuku kvalitných potravín, vrátane ponuky čerstvých rýb, nájdu zákazníci Billy aj v najnovšom bratislavskom nákupnom centre.

Bratislava 18. novembra (OTS) - Novinkou je aj desiatový kútik, kde si zákazníci môžu v pokoji zjesť zakúpený čerstvý šalát či cigánsku pečienku priamo z grilu.

Súčasťou najnovšieho bratislavského nákupného centra Bory Mall je aj supermarket BILLA, ktorý so svojimi 1 622 m² patrí medzi najväčšie na Slovensku. Nový supermarket sa zaradil svojou veľkosťou, ponukou, dizajnom a novinkami, medzi vlajkové lode reťazca. BILLA Slovensko v ňom po prvýkrát predstavuje, okrem iného, ponuku čerstvých rýb vystavených na ľade (je možné tu nájsť zubáča, tuniaka, tresku, morské vlka, pražmu alebo lososa), skrátené a nižšie regály, či „desiatový kútik“, v ktorom zákazníci nájdu pokoj pri konzumovaní práve zakúpených čerstvých jedál z ponuky supermarketu. Pohodlný nákup a rýchlu obsluhu zákazníkov v ňom garantuje šesť normálnych a tri expresné pokladne.

54 nových pracovných miest
"Supermarket BILLA v nákupnom centre Bory Mall, okrem širokej ponuky domácich potravín, vytvoril 54 stálych pracovných miest,” povedal dnes Dartiusz Bator, generálny riaditeľ BILLA Slovensko. “Verím, že naši kolegovia v novej predajni presvedčia zákazníkov nielen najlepším tovarom, ale aj svojim prozákazníckym prístupom a službami," dodal.

BILLA rastie
BILLA Bory Mall je už sto dvadsiatym piatym supermarketom reťazca. Okrem neho otvorila BILLA Slovensko v tomto roku dve nové predajne v Považskej Bystrici a v Dolnom Kubíne, zároveň zrekonštruovala už deväť supermarketov a do konca roka zrekonštruuje ďalších šesť. Vynovené predajne môžu očakávať obyvatelia Zlatých Moraviec, Kežmarku, Starej Ľubovne, Sniny, Myjavy a tiež Bratislavčania využívajúci služby Billy na Záhradníckej ulici. Na úplne nové obchody sa môžu tešiť zákazníci v Košiciach, Stropkove a v Žiline.

REWE International AG je lídrom na rakúskom trhu v oblasti predaja potravinového a drogistického tovaru a jedným z najväčších zamestnávateľov v Rakúsku. V roku 2013 dosiahla firma doma a v zahraničí so spolu cca. 78.000 zamestnancami a cca. 3.700 predajňami obrat vo výške 13,21 miliárd EUR.

REWE International AG je súčasťou nemeckej skupiny REWE Group, ktorá patrí k najvýznamnejším európskym maloobchodným skupinám a predajcom rodinných dovoleniek.
REWE Group je aktívna v 13 európskych krajinách a v roku 2013 dosiahla obrat 50,6 miliárd EUR.

REWE International AG, so sídlom v rakúskom Wiener Neudorfe, prevádzkuje značky BILLA, Merkúr, PENNY, BIPA, ADEG, ako aj viacero vlastných produktových značiek. S firmami ITS BILLA Reisen, JAHN REISEN, MERKUR Ihr Urlaub a Penny PACK‘N’GO operuje aj na trhu rodinných dovoleniek. V segmente supermarketov má predajne v Taliansku a siedmych krajinách strednej a východnej Európy - v Bulharsku, Chorvátsku, Rumunsku, Rusku, na Slovensku, Českej republike a na Ukrajine.

BILLA Slovensko pôsobí ako súčasť REWE International AG od roku 1993. Je lídrom v segmente supermarketov na Slovensku. V súčasnosti ich prevádzkuje 125 a zamestnáva takmer 4 000 pracovníkov. V supermarketoch priemernej rozlohy 900 m² BILLA ponúka široký sortiment značiek, vrátane vlastných aj diskontných. Dominantnými medzi vlastnými značkami sú organické produkty Naše bio, domáca Slovenská farma a cenovo výhodný Clever. Rovnako dôležitý je v ponuke podiel čerstvých produktov v oblasti lahôdok, pečiva, ovocia, zeleniny a mliečnych výrobkov.

Pre viac informácií navštívte, prosím, www.billa.sk
Facebook: www.facebook.com/BillaSlovensko