< sekcia Bratislava

Výstavba diaľnice D4 si vyžiada počas víkendu dopravné obmedzenia

Ilustračné foto. Foto: Tablet TV

Od piatka (8. 11.) zhruba od 23.00 h do pondelka (11. 11.) do 4.00 h je naplánovaná úplná uzávera cesty III/1020 Jarovce – Petržalka.

Bratislava 6. novembra (TASR) – V Bratislave a jej blízkom okolí si počas nasledujúceho víkendu vyžiada výstavba diaľnice D4 dopravné obmedzenia pri Jarovciach a aj uzáveru križovatky Studené. TASR o tom informoval koncesionár projektu bratislavského nultého obchvatu (diaľnica D4 a rýchlostná cesta R7), spoločnosť Zero Bypass Limited.

Od piatka (8. 11.) zhruba od 23.00 h do pondelka (11. 11.) do 4.00 h je naplánovaná úplná uzávera cesty III/1020 Jarovce – Petržalka. Dôvodom je vkladanie nosníkov budúceho diaľničného mosta na diaľnici D4. Obchádzková trasa povedie cez Jarovce – Rusovce a cestu I/2. Bude značená prenosným dopravným značením.

Od piatka, približne od 22.00 h, do pondelka do 4.00 h je taktiež naplánovaná úplná uzávera cesty II/572 v križovatke Studené, a to z dôvodu rekonštrukcie povrchovej vrstvy vozovky v tomto úseku. Obchádzkové trasy budú značené prenosným dopravným značením. Budú vedené smerom od Lehníc/Šamorína do Bratislavy cez Hubice, Zlaté Klasy, Tomášov, Malinovo a Most pri Bratislave. Smerom od Štvrtka na Ostrove do Bratislavy cez Čakany, Tomášov, Malinovo a Most pri Bratislave. Smerom od Bratislavy bude doprava vedená cez Most pri Bratislave, Malinovo, Tomášov a Štvrtok na Ostrove/Zlaté Klasy.