Quantcast
< sekcia Bratislava

Kaufland otvoril 5. obchodný dom v Bratislave

Kaufland otvoril 5. obchodný dom v Bratislave Foto: Kaufland

Dňa 5. februára 2015 o 7.00 hodine bol otvorený v Bratislave na Patrónke už 54. obchodný dom Kaufland.

Bratislava 5. februára (OTS) - Areál obchodného domu sa rozprestiera na pozemku s rozlohou približne 21 764 m2. Zastavaná plocha z toho predstavuje 5 487 m2 a predajná plocha zhruba 3 216 m2.

Príchod ďalšieho obchodného domu do mesta prináša predovšetkým obyvateľom Mlynskej doliny nové nákupné možnosti, bohatú a pestrú ponuku potravinových a nepotravinových výrobkov, nové značky, kvalitný servis, ako aj doplnkové služby a v neposlednom rade aj nové a stabilné pracovné miesta.
Obchodný dom Kaufland ponúka sortiment, ktorý uspokojí aj náročného zákazníka. Obzvlášť veľkú pozornosť venujeme sortimentu čerstvého tovaru, ktorý je zákazníkmi dlhodobo veľmi pozitívne hodnotený, a v ktorom patríme medzí lídrov na slovenskom trhu.

Ťažiskovým bodom je oddelenie ovocia a zeleniny, ktoré je denne zásobované čerstvým tovarom. Zákazníci v ňom nájdu stály aj sezónny tovar - od tradičnej domácej zeleniny, cez špeciálne a v súčasnosti veľmi obľúbené balené šalátové zeleniny, až po exotické ovocie. V oddelení obslužných pultov si prídu na svoje zákazníci, ktorí obľubujú domáce regionálne výrobky, ale aj „fajnšmekri“, ktorí vyhľadávajú špeciality. Nájdu tu údeniny, lahôdky domácej a medzinárodnej kuchyne, rôzne druhy syrov, šaláty aj rôzne pochúťky pre gurmánov.

Samoobslužné oddelenie mäsa ponúka čerstvé mäso pod značkou K-Purland, ktoré dostať exkluzívne len v obchodom dome Kaufland. Ide o mäso a mäsové špeciality pripravené vo vlastnom mäsokombináte.
Okrem potravinového sortimentu Kaufland ponúka aj kvalitný a cenovo výhodný tovar v oddeleniach domácich potrieb, textilu, elektra, papiernictva a hračiek, ďalej sezónne výrobky a akciový nepotravinový tovar, ktorý sa každý týždeň mení.

Parkovisko obchodného domu má kapacitu okolo 268 parkovacích miest.

Otvorením hypermarketu Kaufland Patrónka v Bratislave sa vytvorilo približne 85 stálych pracovných miest a 15 brigádnických pracovných miest. Zamestnanci sú prevažne z blízkeho okolia predajne. Spoločnosť Kaufland tak opäť potvrdzuje, že patrí k najväčším a najstabilnejším zamestnávateľom na Slovensku.

Skupina Kaufland patrí k lídrom medzi obchodnými reťazcami a v súčasnosti prevádzkuje viac ako 1000 úspešných samoobslužných obchodných domov.