Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Sobota 13. júl 2024
< sekcia Bratislava

POLÍCIA PÁTRA: Muž ukradol v obchodnom centre 17 telefónov

Policajti na sociálnej sieti zverejnili fotku osoby, ktorá by svojimi informáciami vedela prispieť k objasneniu krádeže. Foto: Polícia

Policajti na sociálnej sieti zverejnili fotku osoby, ktorá by svojimi informáciami vedela prispieť k objasneniu krádeže.

Bratislava 14. júna (TASR) - Polícia pátra po mužovi, ktorý v obchodnom centre na Lamačskej ceste v Bratislave ukradol 17 mobilných telefónov. Verejnosť žiada o pomoc v súvislosti s vyšetrovaním. Informovala o tom polícia Bratislavského kraja na sociálnej sieti.

"Podľa doposiaľ zistených informácií neznámy páchateľ v obchode s elektronikou prekonal uzamykanie posuvného skla skrinky a odcudzil odtiaľ osem nových mobilných telefónov značky Xiaomi Redmi Note a deväť použitých mobilných telefónov značky Samsung Galaxy," spresnila polícia. Dodala, že krádežou zlodej spôsobil škodu vo výške približne 6580 eur.

Policajti na sociálnej sieti zverejnili fotku osoby, ktorá by svojimi informáciami vedela prispieť k objasneniu krádeže. V prípade spoznania žiada polícia oznámiť to na čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo formou správy na sociálnej sieti.