Quantcast
< sekcia Bratislava

Polícia sa snaží stotožniť zlodejky luxusného oblečenia

Ilustračné foto Foto: TASR/AP Photo

Preto sa na verejnosť obracia s prosbou o stotožnenie dvoch žien, ktoré pri čine zachytila bezpečnostná kamera.

Bratislava 18. apríla (TASR) - Polícia sa snaží objasniť krádež luxusného dámskeho oblečenia v jednom z bratislavských nákupných centier. Preto sa na verejnosť obracia s prosbou o stotožnenie dvoch žien, ktoré pri čine zachytila bezpečnostná kamera.

Ku krádeži došlo v stredu (15.4.) krátko pred 17.30 h v jednom z obchodov v nákupnom centre na Ivánskej ceste v Bratislave. Neznáme páchateľky ukradli štyri kusy dámskeho oblečenia v celkovej hodnote 370 eur. Oblečenie si vložili do tašiek a z predajne odišli cez pokladničnú zónu bez zaplatenia, priblížil bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Prvá zo žien je vo veku približne 25 až 30 rokov, vysoká asi 170 centimetrov, silnejšej postavy, má hnedé vlasy s blond melírom. Oblečené mala biele tričko s krátkym rukávom, so vzorom i nápisom a modré rifle. Pri sebe mala čiernu kabelku.

Druhá páchateľka je vo veku 20 až 25 rokov, vysoká približne 170 centimetrov, štíhlej postavy. Má čierne vlasy, nosí dioptrické okuliare. Oblečenú mala čiernu mikinu s dlhým rukávom, s nápisom na hrudi, čierne nohavice, obuté mala biele tenisky, čiernu kabelku mala prevesenú cez ľavé rameno.

Akékoľvek informácie, ktoré by viedli k stotožneniu osôb, môže verejnosť oznámiť na policajnom telefónnom čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.