< sekcia Bratislavský kraj

FATÁLNA NEHODA: Cesta z Malaciek do Perneka už je opäť prejazdná

Cesta druhej triedy číslo 503 v smere z Malaciek do Perneka je momentálne uzavretá. Dôvodom je nehoda dvoch motorových vozidiel. Foto: KR PZ SR

Hasičská jednotka po príjazde na miesto vykonala prieskum, pri ktorom zistila, že ide o dopravnú nehodu dvoch motorových vozidiel.

Bratislava 7. februára (TASR) - Dopravná nehoda pri Malackách si v piatok vyžiadala dve obete. Pri čelnej zrážke zahynuli vodiči vo veku 22 a 29 rokov. Cesta bola niekoľko hodín neprejazdná. Polícia o tom informovala na sociálnej sieti.K nehode došlo okolo 16.00 h na ceste druhej triedy číslo 503 za Malackami v smere na Pernek. "Pri zrážke utrpeli 29-ročný vodič vozidla značky Mitsubishi Pajero, ako aj 22-ročný vodič vozidla značky Škoda Fabia zranenia nezlučiteľné so životom," uviedla polícia. Premávka bola v danom úseku obnovená krátko po 19.30 h.

Presné príčiny, okolnosti, ako aj miera zavinenia tejto dopravnej nehody sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania. Ako informovala polícia, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.