Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Štvrtok 21. september 2023Meniny má Matúš
< sekcia Bratislavský kraj

NEPOZNÁTE HO? Muž mal kradnúť na hlavnej stanici v Bratislave

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri stotožní muža (na snímke), ktorý by podľa nej mohol napomôcť k objasneniu veci. Foto: FOTO TASR - KR PZ v Bratislave

Neznámy páchateľ mal 13. mája na hlavnej stanici odcudziť veci minimálne trom osobám počas toho, ako nastupovali do vlaku.

Bratislava 2. júna (TASR) - Bratislavskí policajti hľadajú páchateľa, ktorý mal v máji na hlavnej stanici odcudziť minimálne trom osobám veci. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Jana Šimunková. Verejnosť žiada o pomoc pri stotožnení muža, ktorý by podľa nej mohol napomôcť k objasneniu veci.

"V tejto súvislosti vás žiadame, aby ste nás kontaktovali v prípade, ak disponujete informáciami o osobe na fotkách alebo skutočnosťami súvisiacimi s prípadom. Kontaktovať nás môžete na bezplatnom čísle polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení. Prípadne nám napíšte formou správy na facebookovom profile bratislavskej polície," povedala.

Neznámy páchateľ mal 13. mája na hlavnej stanici odcudziť veci minimálne trom osobám počas toho, ako nastupovali do vlaku. Jednej z poškodených mal ukradnúť dámsku peňaženku. Polícia preto apeluje na verejnosť, aby si pri cestovaní prostriedkami hromadnej dopravy dávali pozor na svoje osobné veci.