< sekcia Bratislavský kraj

Polícia vyšetruje okolnosti tragickej dopravnej nehody pri obci Blatné

Záber z miesta nehody. Foto: Facebook

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave aj v tejto súvislosti pripomína vodičom, aby na cestách jazdili opatrne.

Bratislava 1. februára (TASR) - Dopravní policajti vyšetrujú okolnosti piatkovej (31. 1.) dopravnej nehody, ktorá sa skončila tragicky. Na ceste pri obci Blatné v smere do obce Čataj v okrese Senec krátko pred 22.30 h vyhasol život vodiča. Bratislavskí krajskí policajti o tom informujú na sociálnej sieti.

"Podľa dostupných informácií z miesta dopravnej nehody prechádzal vodič uvedeným úsekom na Škode Fabia. Pri prejazde ľavotočivej zákruty zišiel s vozidlom mimo cestu na trávnatý porast, kde sa niekoľkokrát prevrátil. Vozidlo zostalo po dopravnej nehode na streche. Pri dopravnej nehode utrpel vodič zranenia, ktorým počas prevozu do jednej z bratislavských nemocníc podľahol," napísali policajti.

Na zistenie prítomnosti alkoholu a presnej príčiny smrti bol nariadený odber krvi. Poverený príslušník začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave aj v tejto súvislosti pripomína vodičom, aby na cestách jazdili opatrne.