Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Sobota 24. február 2024Meniny má Matej
< sekcia Ekonomika

Počas víkendu uzavrú časť diaľnice D1 medzi Sencom a Trnavou

Ilustračné foto Foto: TASR/Štefan Puškáš

Časť úseku diaľnice D1 medzi Sencom a Trnavou bude od sobotňajšieho (15.10.) popoludnia do nedeľňajšieho (16.10.) rána neprejazdná, dôvodom je výstavba diaľničnej križovatky Blatné.

Bratislava 14. októbra (TASR) - Časť úseku diaľnice D1 medzi Sencom a Trnavou bude od sobotňajšieho (15.10.) popoludnia do nedeľňajšieho (16.10.) rána neprejazdná. Z dôvodu výstavby diaľničnej križovatky Blatné a s tým súvisiacou demoláciu mosta nad diaľnicou budú musieť motoristi využiť obchádzkovú trasu.

Zvoliť môžu cestu cez Trnavu, Hrnčiarovce nad Parnou, Cífer, Igram a Blatné alebo z druhej strany diaľnice trasu cez Senec, Sládkovičovo a Sereď.

"Dopravu z diaľnice D1 budeme v sobotu postupne odkláňať na obchádzkovú trasu už približne od 13.00 h, " uviedla hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti Eva Žgravčáková. Úplná uzávera sa týka úseku D1 od križovatky Trnava po vjazd Blatné (smer Žilina - Bratislava) a od Blatného po križovatku Voderady (smer Bratislava - Žilina), a to v čase od 15.00 h v sobotu do 09.00 h v nedeľu.

em von