Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Štvrtok 25. apríl 2024Meniny má Marek
< sekcia Ekonomika

Slovenská pošta: Elektronické služby štátu sú na poštách opäť dostupné

Logo slovenskej pošty. Foto: TASR - Pavol Zachar

Okrem výpisu z obchodného registra či výpisu z listu vlastníctva ide aj o výpis z registra trestov, odpis z registra trestov, kópiu z katastrálnej mapy či osvedčovanie dokumentov zaručenou konverziou.

Bratislava 13. júla (TASR) - Po odstránení technických problémov na strane Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Slovenská pošta opäť poskytuje všetky elektronické služby štátu, ako napríklad výpis z obchodného registra či výpis z listu vlastníctva. Vo štvrtok o tom informovala hovorkyňa pošty Iveta Dorčáková. O výpadku služieb pošta informovala v stredu (12. 7.) popoludní.

"Slovenská pošta informuje, že po odstránení technických problémov na strane Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR opäť poskytuje všetky elektronické služby štátu bez obmedzení," uviedla Dorčáková. Okrem výpisu z obchodného registra či výpisu z listu vlastníctva ide aj o výpis z registra trestov, odpis z registra trestov, kópiu z katastrálnej mapy či osvedčovanie dokumentov zaručenou konverziou.