< sekcia Ekonomika

WORLD DEER CONGRESS 2020 je odložený

Foto: SADF

Celosvetový kongres farmového chovu jeleňovitej zveri na Slovensku – WORLD DEER CONGRESS 2020 je odložený!

Bratislava 27. marca (OTS) - Slovenská asociácia chovu jeleňovitých – SADF je poverená organizovaním VIII. ročníka kongresu World Deer Congress Slovakia 2020. Kongres sa mal uskutočniť v dňoch 11. až 16. októbra 2020 v hoteli Grand v Jasnej za účasti medzinárodných farmárskych a poľovníckych asociácií, jednotlivcov a odbornej verejnosti z tridsiatich štátov sveta.

Na základe situácie o výskyte a šírení ochorenia COVID -19 sa organizačný výbor SADF dňa 23. marca 2020 dohodol o odložení konania kongresu chovu jeleňovitých na neurčito. „Chceme zabezpečiť absolútnu bezpečnosť našich účastníkov, tak ako aj ich bezproblémovú dopravu na Slovensko. Rovnako chápeme potreby našich sponzorov postarať sa v prvom rade o svojich zamestnancov a finančné zabezpečenie chodu spoločnosti. Bohužiaľ bez ich finančnej podpory nie je možné zabezpečiť kongres na medzinárodnej úrovni so špičkovými odborníkmi z celého sveta“ hovorí Jaroslav Pokorádi, prezident SADF.

Nové informácie o VIII. ročníku celosvetového kongresu WORLD DEER CONGRESS nájdete na webovej stránke www.wdc2020.org alebo nás kontaktujte priamo na adrese info@wdc2020.org.

Jaroslav Pokorádi, PhD
Prezident SADF