FL: Pozitívne testy hlási Trenčín aj Sereď, kluby prerušia tréning

Pozitívne testovaní hráči budú izolovaní v karanténe, zvyšok kádra preruší spoločný tréningový proces.

,aktualizované

FL: Dunajská Streda naďalej stopercentná, nezastavil ju ani Trenčín

Sila Dunajskej Stredy sa ukázala aj v tomto zápase, mužstvo nestratilo nádej ani pri nepriaznivom stave.

Slovan rozdrvil Ružomberok 5:0 v 8. kole Fortuna ligy

Zverencom trénera Darka Milaniča patrí po výhre druhé miesto v neúplnej tabuľke, za lídrom z Dunajskej Stredy zaostávajú o päť bodov, DAC má však k dobru nedeľný duel s Trenčínom. ,aktualizované

Žilina v 8. kole Fortuna ligy podľahla Zlatým Moravciam 0:4

V závere stretnutia domáci zvoľnili a prenechali iniciatívu hosťom. V 83. min skúšal šťastie Bičachčjan, ale s jeho strelou si poradil brankár Chovan, skóre sa tak už do konca nezmenilo.,aktualizované

Nitra pokorila Sereď v 8. kole Fortuna ligy 3:0

V domácom drese sa dvakrát strelecky presadil Michal Faško.

Zemplín Michalovce zdolal Pohronie 2:0 v 8. kole Fortuna ligy

O góly domácich sa postarali v 15. minúte Igor Žofčák a v 53. minúte Matej Trusa.

Futbalisti Spartaka Trnava zvíťazili na ihrisku FK Senica 2:0

Hostí poslal v 40. minúte do vedenia Martin Bukata, výhru poistil v 70. minúte Saymon Cabral.,aktualizované

MŠK Žilina musí bývalému hráčovi Demirimu zaplatiť vyše 180.000 eur

Dvadsaťšesťročný Demiri od septembra tohto roka pôsobí v albánskom klube FK Kukësi. ,aktualizované

FORTUNA LIGA: Griga je späť v Senici, bude trénovať útočníkov

Päťdesiatosemročný tréner v sezóne 2010/2011 priviedol Seničanov k najväčšiemu úspechu ich klubu, k druhému miestu v najvyššej súťaži.

ŠKF Sereď remizovala v dohrávke 4. kola Fortuna ligy s AS Trenčín

Dohrávané stretnutie 4. kola prinieslo obojstranne ofenzívny futbal.

FORTUNA LIGA: Žilina získala nigérijského útočníka Jibrila

Jibril bude po Yusufovi Otubanjovi po dvoch rokoch ďalším Nigérijčanom v kádri MŠK.

Zápas Pohronia so Sereďou skončil so zaslúženou remízou

Bola to dobrá reklama pre futbal. Hlavne prvý polčas, v ktorom padli štyri góly. Hra mala výborné tempo, hralo sa hore – dole, uviedol tréner Pohronia Mikuláš Radványi.

Futbalisti Trenčína porazili Nitru 3:2 v 7. kole

Nitra sa pokúšala o vyrovnanie, protiútoky Trenčínu nevychádzali. V trojminútovom nadstavenom čase už gól nepadol, pred 129 divákmi Trenčania vyhrali 3:2.

Spartak Trnava zvíťazil s FC ViOn Zlaté Moravce 1:0 v 7. kole

Druhý polčas začal veľkou šancou ViOn-u, ktorú mal Kovaľ, ktorý preloboval brankára Rusova a loptu smerujúcu do trnavskej brány vykopol Anthony.

Ružomberok s prvým víťazstvom v 7. kole, Michalovce zdolal 4:0

Výsledok je veľmi pekný, ale čo sa týka nášho výkonu, v niektorých pasážach mi chýbala väčšia futbalovosť a hravosť, uviedol tréner Ružomberka Ján Haspra.

FL: Didiba odišiel na hosťovanie zo Senice do Opavy

Dvadsaťdvaročný obranca prišiel do Senice počas minulého leta, v tomto ligovom ročníku odohral štyri súťažné zápasy.

EL: DAC s cieľom postúpiť do 3.predkola, Storck: Favoritom je Jablonec

Mužstvo cez víkend absolvovalo ťažký ligový zápas proti Ružomberku, v ktorom DAC zvíťazil aj s desiatimi hráčmi.

FORTUNA LIGA: Spartak Trnava získal gréckeho obrancu Konstantinidisa

V Trnave sa tak stretnú dvaja odchovanci PAOK Solún, čo im môže pomôcť v rýchlejšej adaptácii v klube.

Obranca Tumma predĺžil so Spartakom Trnava zmluvu do roku 2023

V aktuálnej sezóne nastúpil v piatich ligových zápasoch a hneď vo svojom druhom zápase proti Ružomberku si otvoril aj strelecký účet.

Šarmíra na lavičke Trnavy vymenil Hrnčár: Tím potreboval impulz

Marián Šarmír prevzal mužstvo pred reštartom minulej sezóny a doviedol Spartak na 4. miesto tabuľky,aktualizované

DAC predĺžil sériu víťazstiev, Ružomberok stále čaká na prvý úspech

Napriek tomu, že domáci už v úvodnom dejstve prišli o vylúčeného Jannika Müllera, Ružomberčania inkasovali trikrát v rozpätí 53. a 59. minúty.