Fortunaliga

DAC po výhre nad Trenčínom na 2. mieste, Kleščík

Trenčín pod vedením trénera Norberta Hrnčára prehral prvýkrát.

Ružomberčania natiahli sériu bez prehry na osem duelov

V 41. minúte sa pokúsil Macíka prekonať Boženík, ale jeho pokus skončil iba na vrchnej sieti brány Ružomberka.,aktualizované

Nové vedenie futbalovej Nitry predĺžilo mandát trénerovi Gerimu

Geri mal viesť mužstvo iba dočasne. Vo funkcii nahradil Mariána Süttöa po prehra v Zlatých Moravciach 0:1.

FL: Hráči Trnavy dostali pokuty, duel s Pohroním za symbolické euro

Na pondelňajšom stretnutí vedenia s trénermi, hráčmi a realizačným tímom padli aj individuálne peňažné tresty a viacerí hráči boli podmienečne preradení do rezervného celku.

FORTUNA LIGA: Žilina prehrala s Trenčínom a na Slovan stráca päť bodov

"Belasí" v sobotu potvrdili úlohu favoritov a doma zdolali Senicu 2:0. Tretia Dunajská Streda len remizovala na vlastnom štadióne so Sereďou 0:0. ,aktualizované

FORTUNA LIGA: Vedúce trio nezaváhalo, Slovan potvrdil post lídra

Slovan má na čele dvojbodový náskok pred Žilinou, ktorá triumfovala v Trnave.

Süttö skončil na trénerskom poste v Nitre, tím dočasne povedie Geri

Nový tréner bude potom známy po valnom zhromaždení, informoval klub na svojej webstránke.

Sereď zvíťazila v sobotňajšom zápase 13. kola Fortuna ligy nad Senicou

Prvý polčas sa odohrával medzi 16-kami. Pred oboma bránami bolo málo vzruchu, zápasu chýbalo väčšie tempo. Domáci dvakrát ohrozili brankára Ilieva.

Samuel SLOVÁK: Slovan nemôže trénovať hocikto. Kozák bol dobrá voľba

V štúdiu TABLET.TV bol pred pár dňami hosťom bývalý skvelý stredopoliar a neskôr úspešný tréner Samuel Slovák, s ktorým sme v skratke prebrali jeho kariéru i zopár aktuálnych futbalových tém.

Futbalistov AS Trenčín povedie N. Hrnčár, jeho asistentom bude Höger

Ďalšími spolupracovníkmi nového kormidelníka budú Juraj Ančic a Michal Hanek. Ako tréner brankárov pokračuje Kris Stergulc.,aktualizované

Zlatým Moravciam v Dunajskej Strede neuznali gól, Ďubek: Smutné

V 82. minúte Henrique Cabral de Souza trafil žŕdku, lopta sa odrazila a videozáznam ukázal, že za bránkovú čiaru. To si však hlavný rozhodca Filip Glova ani jeho asistenti nevšimli a gól neuznali.

DAC zdolal Zlaté Moravce

V 13. minúte Dunajská Streda išla do vedenia, Máté Vida dostal loptu na ľavej strane, postupoval do stredu ihriska a strelou k ľavej tyči poslal loptu do siete.

FORTUNA LIGA: Trenčín prehral so Senicou

Trenčania chceli konečne doma bodovať naplno, ale nedarilo sa im dostať v záverečnej desaťminútovke do tlaku.

ZLÁ SPRÁVA PRE SLOVAN: Strelec si zlomil nohu a čaká ho dlhá pauza

Osemnásťročný útočník nešťastne dopadol počas zápasu reprezentácie SR do 21 rokov s Francúzskom po jednom zo súbojov a zlomil si holennú kosť na ľavej nohe.

FORTUNA LIGA: Radványi novým trénerom FK Pohronie

Päťdesiatročný Radványi už pôsobil ako tréner v kluboch DAC Dunajská Streda, Spartak Myjava, MFK Frýdek Místek a naposledy v maďarskej prvej lige v Mezőkövesd-Zsóry SE.

Tréneri Rosinský aj Urgela skoničili na lavičke Pohornia

Pohronie je po jedenástich kolách FL na predposlednom 11. mieste. Na konte má sedem bodov za víťazstvo a štyri remízy.

Guzmics je na odchode zo Slovana, rokuje s Mezőkövesdom

Guzmics prišiel do Slovana v januári 2019 a dosiaľ odohral trinásť zápasov, v tejto sezóne nastúpil na tri stretnutia vo Fortuna lige.

Spartak Trnava vytvorí na štadióne sektor pre žiakov základných škôl

Hovorca klubu Patrik Velšic uviedol, že v rámci nich budú mať deti možnosť navštevovať ligové zápasy bezplatne.

Fortuna liga: Trenčín remizoval s ViOnom, Ružomberčania tiež dorovnali

Úradujúci majster ŠK Slovan Bratislava remizoval v nedeľňajšom zápase 11. kola Fortuna ligy na pôde MFK Ružomberok 1:1.,aktualizované