FORTUNA LIGA: Žilina predĺžila kontrakt s Gonom

Služby 19-ročného stredopoliara si vedenie klubu poistilo do 30. júna 2024.

FORTUNA LIGA: Bari do Žiliny z DAC, zmluvu podpísal do júna 2023

Podľa športového manažéra šošonov Karola Belaníka je Bari variabilný futbalista.

FL: V Dubnici prvý diel baráže, druhý pokus Ružomberka o účasť v EL

Ružomberok mal prvú príležitosť prebojovať sa do Európskej ligy vo finále Slovenského pohára - Slovnaft Cupu.

FORTUNA LIGA: Greif najlepším hráčom

Dvadsaťtriročný Greif kraľoval brankárskym štatistikám najvyššej súťaže. V ročníku sa prezentoval dlhou séria bez gólu, keď neinkasoval až 725 minút.

Weiss si derby užíval: Pekná bodka za sezónou

Tridsaťročný futbalista si derby s Trnavou užíval.,aktualizované

Play off o EL odštartuje 14. júla, v rovnaký deň aj prvý zápas baráže

V druhom semifinále sa stretnú Ružomberok a Michalovce.

Sezóna v znamení trénerských rošád a dominancie Slovana

Slovan skvelú sezónu korunoval ziskom piateho double v ére samostatnosti.

Faško z Nitry už 5 trénerov zažil v Zürichu: Asi to priťahujem

Nitre v sobotu v Senici nestačila ani jasná výhra 3:0 nad AS a v tabuľke skončila posledná s jednobodovou stratou na Pohronie.

Pečovský sa rozlúčil s kariérou, pozdravili ho aj Škriniar či Guľa

Hoci už kvôli koronakríze ani nedúfal, klub mu pripravil rozlúčku pred fanúšikmi.

Na Pohroní tieklo po záchrane šampanské, Jenčo: Zaslúžili sme si to

Kapitán Pohronia Lukáš Pellegrini burcoval tím najprv z lavičky, na posledné minúty nastúpil do duelu a pomohol svojmu mužstvu aj na ihrisku.

Dubnica si na Nitru verí, Digaňa:Psychická výhoda bude na našej strane

Dubničania sa v baráži stretnú s posledným fortunaligovým mužstvom FC Nitra. ,aktualizované

Faško verí, že Nitra zvládne baráž s Dubnicou: Urobíme pre to všetko

Faško strelil za Nitru prvý gól a v pozápasovom hodnotení prijal účasť v baráži ako realitu.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Slovan remizoval s Trnavou, do baráže spadla Nitra

Slovan pod taktovkou trénera Jána Kozáka už v stredu získal trofej za triumf v Slovenskom pohári - Slovnaft cupe a oslávil tak piate double v ére samostatnosti. ,aktualizované

FL: Radványi verí v úspešný posledný krok, Galád sľubuje záchranu

Na Tehelnom poli si "belasí" po zápase s rivalom prevezmú majstrovský pohár.

FL: ViOn predĺžil zmluvy s Dugom a Chrenom

Chren naskočil v tomto ročníku do ôsmich súbojov. Ďalších päť pridal v Slovnaft Cup-e. Celkovo atakuje hranicu tristo štartov v modro-červenom drese.