< sekcia Fortunaliga

FL: MFK Ružomberok zdolal Skalicu 2:0 v 12. kole

Na snímke vľavo strelec gólu Matej Madleňák a vpravo Martin Regáli (obaja Ružomberok) v prvom zápase 1. predkola Európskej konferečnej ligy MFK Ružomberok - FK Kauno Žalgiris 7. júla 2022 v Ružomberku. Foto: TASR - Martin Baumann

Napokon sa Tučný predsa zapísal do streleckej listiny, keď v 80. minúte skóroval prízemnou strelou k žrdi - 2:0.

Ružomberok 30. septembra (TASR) - V piatkovom zápase 12. kola Fortuna ligy futbalisti MFK Ružomberok zdolali MFK Skalica 2:0.

V prvom polčase dve lopty leteli na bránku hostí, pričom druhá po rohovom kope a hlavičke Martina Regáliho znamenala ružomberské vedenie. V 71. minúte po koncovke Adam Tučného domáci tábor už oslavoval druhý gól, ale hlavný arbiter Michal Smolák po konzultácii so systémom VAR ho neuznal. Napokon sa Tučný predsa zapísal do streleckej listiny, keď v 80. minúte skóroval prízemnou strelou k žrdi - 2:0.

Fortuna liga - 12. kolo:

MFK Ružomberok - MFK Skalica 2:0 (1:0)
Góly: 38. Regáli, 80. Tučný. ŽK: Vlasko, Yao (obaja Skalica). Rozhodovali: Smolák - Vorel, Bednár, 924 divákov.

Ružomberok: Krajčírik - Fabiš, J. Maslo, Mojžiš, Madleňák - Luterán, Zsigmund (90.+1 Malý) – Gerec (86. Kelemen), Chrien, Regáli (86. Morong) - T. Bobček (63. Tučný)
Skalica: Junas - Blažek, Podhorin, Černek (84. Václav - Čögley, Nagy, Hollý (46. Potoma), Yao - Mihalík (46. Fábry), Haša (46. Baumgartner), Vlasko (69. Sebesta)