< sekcia Fortunaliga

Duel medzi MFK Zemplín Michalovce a MFK Ružomberok skončil nerozhodne

Na snímke vľavo hráč MFK Ružomberok Matej Madleňák, vpravo hráč MFK Zemplín Michalovce Igor Žofčák v zápase 8. kola futbalovej Fortuna ligy MFK Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok v Michalovciach 31. augusta 2022. Foto: TASR - Roman Hanc

Ružomberok má po piatej remíze v sezóne 11 bodov a je na 6. priečke.

Michalovce 31. augusta (TASR) - Futbalisti MFK Zemplín Michalovce a MFK Ružomberok remizovali 1:1 v stredajšom zápase 8. kola Fortuna ligy. Do vedenia išli v 62. minúte domáci, keď sa presadil Matúš Marcin. Už o tri minúty však vyrovnal Martin Regáli. Michalovčania majú po 8. kole osem bodov a priebežne sú na 10. mieste. Ružomberok má po piatej remíze v sezóne 11 bodov a je na 6. priečke.