Quantcast
< sekcia Fortunaliga

V druhom kole Slovnaft Cupu 2014/2015 do hry už aj fortunaligisti

Počnúc sezónou 2014/2015 schválili nový hrací model súťaže.

Bratislava 11. augusta (TASR) - V utorok a v stredu 12., resp. 13. augusta sú na programe zápasy 2. kola 46. ročníka Slovenského pohára vo futbale - Slovnaft Cupu 2014/2015. Do hry sa dostane už aj jedenásť fortunaligistov, len majstrovský Slovan Bratislava aj pre povinnosti v play off Ligy majstrov má zápas s FO ŠK Modranka odložený na neurčito.

Počnúc sezónou 2014/2015 schválili nový hrací model súťaže, ktorého ciele a zámery sú zatraktívnenie najvyššej pohárovej súťaže vo futbale, rozšírenie pohárového futbalu aj do nižších súťaží v rámci regiónu, prilákanie nových marketingových partnerov či zvýšená medializácia a divácky záujem.

Stretnutia 2. kola sa hrajú jednokolovo, v prípade remízy sa nepredlžuje, ale hneď nasleduje rozstrel zo značky pokutového kopu.

Program 2. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu 2014/2015:
utorok 12. augusta:

16.00 FK CSM Tisovec - Partizán Bardejov
16.30 TJ Tatran Bytčica - FK Dukla Banská Bystrica
16.30 FO Kinex Bytča - MFK Dolný Kubín
16.30 ŠK FUTURA - MFK Lokomotíva Zvolen
16.30 ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske - ViOn Zlaté Moravce
17.00 FK Karpaty Limbach - MFK Skalica
17.00 FK Stupava - ŠK Senec
17.00 TJ Rovinka - AFC Nové Mesto nad Váhom
17.00 OFK Slovan Poproč - Slavoj Trebišov
17.30 FK Lamač Bratislava - FK Slovan Duslo Šaľa
19.00 TJ Gabčíkovo - FK Senica

streda 13. augusta:
16.30 OŠK Baník Stráňavy - MŠK Rimavská Sobota
16.30 FK Slovenské Ďarmoty - MŠK Fomat Martin
16.30 TJ Máj Ružomberok-Černová - TJ Stráža
16.30 MFK Spartak Hriňová - MFK Nová Baňa
16.30 TJ Družstevník Liptovská Štiavnica - FK Rakytovce
16.30 MFK Detva - OFK Teplička nad Váhom
16.30 FK-34 Brusno-Ondrej - Spartak Trnava
16.30 ŠK Závažná Poruba - FK Čadca
16.30 TJ Jednota Málinec - TJ Tatran Oravské Veselé
16.30 MŠK Kysucké Nové Mesto - ŠK Tvrdošín
16.30 MŠK Námestovo - MFK Košice
16:30 JUPIE Podlavice Badín - ŠK Javorník Makov
16.30 MFK Žarnovica - TJ Tatran Krásno nad Kysucou
16.30 TJ ŠK Kremnička - MFK Ružomberok
16.30 FK Pokrok SEZ Krompachy - FK Poprad
16:30 FK TJ Lokomotíva ŠM Michaľany - 1. FC Tatran Prešov
16.30 MFK Spartak Medzev - FK Spišská Nová Ves
16.30 Družstevník Veľký Horeš - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
16.30 FK Čaňa - FC Lkomotíva Košice
16.30 ŠK Strážske - AS Trenčín
16.30 OFK SIM Raslavice - MŠK Tatran Spišské Vlachy
16.30 ŠK Štrba - MFK Zemplín Michalovce
16.30 TJ FK Vyšné Opátske - ŽP Šport Podbrezová
16.30 SP MFK Rožňava - FTC Fiľakovo
16.30 FK LAFC Lučenec - ŠKM Liptovský Hrádok
16.30 FK Tatran Zámutov - TJ Slavoj Kráľovský Chlmec
16.30 Jednota Sokol Chocholná-Velčice - FKS Nemšová
16.30 OK Častkovce - OTJ Palárikovo
16.30 MFK Nová Dubnica - FK Kolárovo
16.30 FK Močenok - ŠK LR CRYSTAL
16.30 Čermáňsky FK Nitra - FKM Nové Zámky
16.30 TJ Družstevník Veľké Ludince - FK Spartak Vráble
16.30 TJ Slavoj Boleráz - FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa
16.30 MFK Topvar Topoľčany - MŠK Thermál Veľký Meder
16.30 KFC Kalná nad Hronom - TJ Slovan Čeľadice
17.00 ŠK Šenkvice - FK Rača Bratislava
17.00 FK Slovan Ivanka pri Dunaji - FC ŠTK 1914 Šamorín
17.00 ŠFK Prenaks Jablonec - OFK Dunajská Lužná
17.00 FK ŠK Danubia Bratislava - ŠK Lozorno FO
17.00 ŠK Svätý Jur - FC Rohožník
17.00 PŠC Pezinok - MFK Dubnica nad Váhom
17.00 ŠK Vrakuňa Bratislava - Spartak Myjava
17.00 OŠK Slovenský Grob - FK Inter Bratislava
17.00 Lokomotíva Devínska Nová Ves - FK Slovan Most pri Bratislave
17.00 ŠK Báhoň - ŠK Bernolákovo
17.00 MŠK Kráľová pri Senci - MŠK Žilina
17.00 FC Baník Horná Nitra A - ŠK Šurany
17.00 MŠK Slovan Trenčianske Teplice - FC Ružinov Bratislava
17.00 MFK Vrbové - FC Nitra
17.30 FK Vajnory - ŠKF Sereď
17.30 TJ Partizán Domaniža - FK DAC 1904 Dunajská Streda

ďalšie zápasy 2. kola:
20. augusta:

17.00 MFK Veľké Kapušany - FK Bodva Moldava nad Bodvou
odložený na neurčito: FO ŠK Modranka - ŠK Slovan Bratislava