Utorok 19. marec 2024Meniny má Jozef
< sekcia Fortunaliga

Slovan prehral v príprave nad druholigovým Mattersburgom 1:2

Vľavo Seyoduba Soumah (Slovan) po hlavičke míňa bránu súpera v prípravnom stretnutí ŠK Slovan Bratislava - SV Mattersburg (Rakúsko) 21. februára 2014 v Bratislave. Druhý zľava brankár Thomas Borenitsch a vpravo Alex Höller (obaja Mattersburg). Foto: TASR/ Pavel Neubauer

Hostia strhli víťazstvo na svoju stranu v poslednej minúte zásluhou Alexandra Ibsera.

Bratislava 21. februára (TASR) - Futbalisti Slovana Bratislava prehrali v generálke na jarnú časť Corgoň ligy 2013/2014 na Pasienkoch s druholigovým rakúským klubom SV Mattersburg 1:2.

Jesenný majster CL vyrovnal v 88. minúte na 1:1, keď sa presadil Dávid Hudák. Hosťom sa však v poslednej minúte podarilo strhnúť víťazstvo na svoju stranu zásluhou Alexandra Ibsera.