Quantcast
Spravodajský portál Tlačovej agentúry Slovenskej republiky
Streda 28. február 2024Meniny má Zlatica
< sekcia Fortunaliga

V Banskej Bystrici končí štvorica futbalistov

Na snímke sprava Timotej Jambor (Žilina) a Michal Faško (Banská Bystrica) v zápase 7. kola skupiny o titul vo Fortuna lige vo futbale MFK Dukla Banská Bystrica - MŠK Žilina v sobotu 29. apríla 2023 v Banskej Bystrici. Foto: TASR - Daniel Stehlík

Ide o Ľuboša Kupčíka, Andriju Baliča, Michala Faška a Adriána Slávika.

Banská Bystrica 7. júna (TASR) - Futbalový klub MFK Dukla Banská Bystrica nepočíta v budúcej sezóne so štvoricou hráčov. Tí si našli, respektíve si môžu hľadať nový angažmán. Ide o Ľuboša Kupčíka, Andriju Baliča, Michala Faška a Adriána Slávika.

"Ľuboš Kupčík bol päť sezón neoddeliteľnou súčasťou MFK Dukla Banská Bystrica. Príkladným a vysoko profesionálnym prístupom k tréningovému procesu, výkonmi na ihrisku, svojou osobnosťou a charizmou sa prirodzeným spôsobom zaradil medzi lídrov nášho mužstva a vzorom pre mladých hráčov. Napriek ponuke na ďalšiu spoluprácu sa naše cesty pri obojstrannom rešpekte a pochopení rozchádzajú. 'Kupčovi' do budúcnosti želáme veľa úspechov a spokojnosti nielen v športovom, ale aj súkromnom a rodinnom živote. V nasledujúcej sezóne nebudú pokračovať v klube ani Andrija Balič, Michal Faško a Adrián Slávik," citoval klubový web športového riaditeľa Dukly Jozefa Moresa.